• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LEON_KOWALSKI: Ad baterka - já spořič nepoužívám a s životností jsem na tom stejně jako u A 8.1. Nabíjel jsem včera večer, teď tam mám 75%.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DATEL: Tak tohle - “nahrávání hovorů” - jsem nikdy nepoužil. Takže tam nevím. Jinak co se mě týče, tak mi jede všechno normálně.
    Zatím jsem nezaznamenal problém. Ale A 9.0 je na telefonu teprve od rána, uvidíme časem.
    Za mě - Mi A1 s A 9.0 - zatím dobrý :-)
    DATEL
    DATEL --- ---
    Hm, tak přesně jak jsem čekal, nahrávání hovorů od 9 nelze. Vtipný na tom je, že prý u Huawei a Pixel (!) telefonů by to jít mohlo. Viz info od autora AČR, které používám.

    copluk / ACR / issues / #2418 - [KB] Android 9 (P) Call recording issues — Bitbucket
    https://bitbucket.org/copluk/acr/issues/2418/

    Takže já na 9 nepřecházím. Krom tohoto tam beztak zase mají agresivnější battery saving, tak to bude dělat víc problémů než užitku :-(
    DATEL
    DATEL --- ---
    Už mi taky přistála, ale asi ještě počkám, jaké budou ohlasy
    DATEL
    DATEL --- ---
    LEON_KOWALSKI: už? Psali o tom myslím před 14 dny nebo tak nějak. Dej pak vědět, jestli nejsou nějaké problémy. Nejvíc by mě zajímalo, jak je to s tím nahráváním hovorů přes různé aplikace, jestli to pořád jde - asi by mělo, ale od 9.0 by tam mělo být nějaké minutové pípání nebo tak něco. Snad to nezablokovali úplně.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Xiaomi MI A1 update na A 9.0 už je ke stažení ... cca 1GB
    Už aktualizuji :-)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HULIK: tak stále nezmizela... Nevíte náhodou někdo, jak to odstranit pls?
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nevíte někdo, jak donutit Huawei, aby furt nevyoinal aplikaci Safeincloud? Na Samsung to funguje skvěle, ale na Hua ani hovno
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKEKT: jj, nejlepsi reader, co sem kdy mel
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: mám jen tu čtečku a je super. rychlá, bezproblemová
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKEKT: otg
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: supr diky. to je tahle? https://www.czc.cz/kingston-ctecka-externi-usb-mobilelite-g4/154676/produkt uz ji mam v kosiku. jeste k ni vybrat nejakou redukci do mobilu.
    mam samsung a3 2017, tak by s OTG nemel byt problem.
    nevim jestli je lepsi pevna redukce jako mas ty nebo takovahle? https://www.czc.cz/...-connect-it-usb-a-usb-c-type-c-kabelova-redukce-otg-cerna-15-cm/225922/produkt jaky mas zkusenosti?
    Prijde mi, ze bude asi lepsi ta s ti kabelem, ze muzu dat tu ctectu nekam bokem, ale zase by se mohl preklesat ten kabel.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKEKT: musi umet USB Host. Kombo, ktery se mi za ty roky, co to pouzivam,osvedcilo nejlip, je tohle. Ta ctecka stoji asi 2 kila, je skladna, rychla, umi obe velikosti( dokonce najednou) a vubec se neodpojuje (coz se furt delo s ostatnima zarizenima)

    ATAN
    ATAN --- ---
    MIKEKT: podporovat OTG.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Co musi android telefon podporovat, abych k nemu mohl pripojit USB ctecku SD karet? Mate nejakou vyzkousenou redukci USB C (v telefonu) - USB 3? Diky
    JOPS
    JOPS --- ---
    ATAN: hmmm, asi to zkusím :)
    ATAN
    ATAN --- ---
    JOPS: no vygooglil jsem cloveka, ktery dal pod jeden ucet 100 zarizeni a nebyl s tim problem.
    JOPS
    JOPS --- ---
    ATAN: priznam se, ze bych s tim takovy problem nemel, ale zil jsem v presvedceni, ze na jeden ucet muzes prihlasit par telefonu a konec. Pamatuji si, ze si na tohle stezoval nejaky redaktor, ktery testoval telefony a pak uz si nemohl na pujceny telefon, pridat svuj ucet, protoze vycerpal limit na telefony.

    Ale je to uz par let dozadu
    ATAN
    ATAN --- ---
    JOPS: No my mame jeden google ucet pro vsechny (heslo zna jen spravce), ale nevim, jestli je to nejlepsi reseni.
    JOPS
    JOPS --- ---
    hola hej,

    ve firme jsme jeli na googlu, tak s androidima telefonama nebyl problem. Ted se preslo na Office 365 a zajimalo by me, jake jsou varianty, abych nemusel vsem uzivatelum delat googlovske ucty... Jedine co potrebuji, tak je stahnout par konkretnich aplikaci (outlook, excel, word atd). Ale proste mi prijde uchylne 80 lidem delat ucet u googlu. Koukal jsem, ze existujou mirror google play, ale nevim, jak moc tomu muzu verit.

    Resil nekdo podobny "problem" ?

    Diky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam