• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jaký spolehlivý a dobrý komunikátor? Mám rodinu na Hangoutech. Ale občas si někdo stěžuje, že zprávy chodí se zpožděním. A pak mají Hangouts končit. Takže čím je nahradit? Aby to fungovalo spolehlivě a nežralo na pozadí hodně dat. Co třeba Skype?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    PUNKREASS: fok :( .. me to dela skoro pokazdy, nastesti clovek tak casto neinstaluje, ale kdyz uz jo, tak tohle moc nepotesi...
    ATAN
    ATAN --- ---
    ADAMH: vsechno aktivni, proste to nic nenaskenuje. ted jsem to zkusil.
    ATAN
    ATAN --- ---
    ADAMH: nevim, mam Pie a Wifi analyzator nefunguje.
    ATAN
    ATAN --- ---
    ADAMH: odrizli uz v P.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    PSYSBEE: taky se mi to obcas stava. Nekdy pomuze jenom odpojit se a znovu se pripojit k wifi, jindy musim vymazat mezipamet a nekdy i data.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Beta Androidu Q - nakonec bude tato verze dostupná i na první Google Pixel!
    Android Developers Blog: Introducing Android Q Beta
    https://android-developers.googleblog.com/2019/03/introducing-android-q-beta.html
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PSYSBEE: nikdy jsem takový Bug neviděl. může být že si myslí že nemá WiFi?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    poradí někdo jak definitivně vyřešit bug, kdy google play stále čeká na zahájení stahování app a neinstaluje? Většinou pomůže až restart a opakovat instalaci.
    Vracet GPlay do továrního nastavení jsem zkoušel, nepomáhá, problém s čekáním na zahájení instalace se pořád vrací.
    díky
    SPM
    SPM --- ---
    Jinak teda jsem využil toho, že jsem ten telefon už stejně rozjebal a hodil jsem ho do defaultu a dal na reklamaci kvůli vypálenému displayi. Takže mám teď náhradní Galaxy A5 a trpím a trpím a trpím... :-DDD
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    SPM: dementní bílý pozadí jsou opravdu otázkou icon theme, existuje to už po mnoho verzí androida a je to aspoň částečně nezávislý na launcheru
    něco něco že to icon theme si může vyžádat nějaký plošný nastavení pro ikonky, který nemá samo pokrytý
    a otázkou launcheru potom je, jestli nějaký téma používá nebo ne
    co změnili v Samsungu, že jako default vybrali to co tam ty dementní bílý pozadí má. ale dá se v těch themes celkem snadno najít jiný, který je nemá. já třeba používám DarkPlanetsUX, vypadá podobně jako ten default, ale většina ikonek je normálních
    viz obrázek

    CADDY
    CADDY --- ---
    SPM: no, vcera jsme si hral s nejakym novym samsungem a v nastaveni to furt je, ale ta dementni jednotna pozadi a-la apple tam zustanou...tak je to treba jen nejaky bug nebo opomenuti, kdyz se to neprojevilo...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SPM: taky nechápu toto upgrade, bez rámečků mnohem hezčí
    SPM
    SPM --- ---
    TEKKIT: tezko rict, nechapu proc to umyslne meni ikonu k aplikaci... ale s jinym launcherem to nedela :-) jenom zase nechapu, ze driv to slo prepnout, po dalsi verzi pro velky uspech to nastavit uz nejde...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SPM: hele nedal by se ten "bílý hnis okolo ikonek" vyřešit nainstalováním nových ikonek?

    Nastavení - pozadí a motivy - ikony - nej - zdarma:)

    (já tam mám na S7 mraky možností - žádný jsem nezkoušel, líbí se mi to co mám, ale dvě nebo tři sady vypadají super)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SPM: jo... už vim co myslíš... to mě na Pie taky sere, byl jsem zvyklej mít "Seznam", kterej byl bez náhledu obrazovek... s tim nic neuděláš

    leda zkusit Good Lock (ten má v sobě ale víc modulů a je potřeba si s tim pohrát) - https://android.gadgethacks.com/...g-back-vertical-recent-apps-menu-your-galaxy-android-pie-0194595/
    SPM
    SPM --- ---
    no, nainstaloval jsem nova launcher, ale ta neskutečně dementně udělaná obrazovka posledních aplikací je furt stejná. Takže to asi není vlastnost launcheru, že? :-/
    SPM
    SPM --- ---
    BUCCI: jestli to výměnou launcheru začne fungovat normálně, tak nezklameš, to klidně vyměním :-) Jdu ho zkusit, díky. Co se týče notifikací - tak řekněme, že tam mám třeba událost z kanceláři a 4 nepřečtený maily. Když mám odemknutý telefon a sjedu tu horní lištu, tak tam tohle normálně vidím. Dřív to bylo na lockscreenu (když jsem měl povolený zobrazovat obsah notifikací) - tj zapnul jsem telefon a na lockscreenu jsem viděl tu událost z kalendáře, předměty těch mailů, atd. Teď zapnu lockscreen a v jednom místě jsou akorát mini ikonky od kalendáře a mailovýho klienta a teprv až když swipnu přes ty miniikonky, tak se ukáže obsah jako dřív (což je fakt k ničemu, protože to už rovnou ten telefon můžu odemknout)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SPM: pouzivam apex launcher. prvni tvou podminku neposoudim, nemam nota, ale zbytek se takhle da nastavit. Jsem s nim velice spokojeny. Samsung launcher nesnasim uplne stejne jako ty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam