• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Mohl by mi někdo prosím vysvětlit notifikační ikony na Androidu 9 + MIUI 10? (nevím, co z toho to má na starosti).
    Upgradoval jsem telefon a koupil Redmi Note 7. A nějak nechápu chování notifikačních ikon. Vlevo nahoře mám pořád hodiny a budík. Ale třeba Telegram a další aplikace tam nejsou. Občas to tam problikne, ale zase se to změni na čas+budík. Přitom místa je nahoře dost. Zkoušel jsem hledat v nastavení, ale nepodařilo se mi stejně nijak telefon přinutit, aby se choval podle mých představ

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Ahoj, mám dotaz. Existuje nějaký widget, který by periodicky posílál https request a zobrazoval by string který by přišel jako odpověď? Ideálně posledních pár stringu s datltem a casem
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Nepoužíváte tady někdo llama na Samsung s9? Mám tam nastavenou změnu profilu podle BTS a nevím proč to přestalo fungovat. Nemáte někdo stejný problém? Díky
    TAP
    TAP --- ---
    zrcadlení notifikací umí třeba Pushbullet
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    KOLCON: to dělá jen pro iMessage, jako každý messenger. SMS dostaneš jen na telefonu.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    DRAGON: teď na to koukám ale to musím dělat ručně, ne? Neumí to asi automaticky přeposlat? Zkusím ještě kouknout na ifttt nebo nějakou automatizaci...
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    PAYAXY: Jo
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    KOLCON: Přeposlání jako zrcadlení? Dostanu sms na iPhone a zobrazí se ve zprávách i na třeba ipadu?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VOY: autorizace + matka.
    VOY
    VOY --- ---
    DRAGON: wow, chomp sms existuje porad? to jsem snad mel blahy pameti na htc dream :-). je to uz nejaka doba co jsem z toho ekosystemu venku tak vlastne nevim co za apps se pouziva. na co vlastne pouzivas sms? ja myslel, ze dneska uz je to spis kanal na potvrzovaci kody pro banku nebo tak, ale neznam nikoho kdo by mi jeste psal sms.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOLCON: to jde. pouzivam pro sms Chomp SMS appku a tam kliknes na konverzaci a das"Email Conversation" a pak zvolis kam to poslat. imho to ulozi do csvcka a to se pak naimportuje tomu, komu to posilas
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    DRAGON: Tak něco
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOLCON: aha, to bubec nevim, co je, sorry :) jako ze nekomu forwardnes smsku, ktera ti prisla?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    DRAGON: Asi jsem se špatně vyjádřil - jde mi o real-time přeposílání
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOLCON: jinak umi to i ten jejich Samsung Transfer, ale mne to nekdy rozjebe konverzace, takze pouzivam tohle a sem spokojen
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Umí samsung zařízení přeposlání sms mezi zařízeními, jako to má apple?
    SPM
    SPM --- ---
    ERGOSUM: vzhledem k datumu článku bych neočekával ani jedno :-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Mě dostalo tohle.
    OnePlus Warp Car aneb Levné elektrické auto pro 3D tiskárnu
    https://www.svetandroida.cz/oneplus-warp-car/
    tedy do zmínky o nabíjení jsem předpokládal že jde o model.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    DRAGON: 7.1?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam