• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    PISKVOR: tak jsem na to prisel. Spis je asi problem v tom, ze a to rozeznavam podle BTS a BTS doma ma stejny iditenfikator jako BTS v praci. Je to vubec mozne?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PISKVOR: díky, mrknu
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MIKEKT: S8 sice, ale nefungovalo mi to, když to "optimalizoval" OS:
    Samsung | Don’t kill my app!
    https://dontkillmyapp.com/samsung
    NELDE
    NELDE --- ---
    Dotaz: mám zašifrovaný Samsung a Bitlocker na Windows (USB vyžadují heslo, jinak read-only). Nejde mi nahrát soubor do mobilu. Dá se to nějak nastavit někde nebo je to prostě špatná kombinace?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUNDA: ajo :) tak budto jsou asus nejak pozadu a nebo tu akci prodlouzili, protoze ten email mi od nich prisel dneska rano :)


    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: a nebyla už neděle 7.dubna?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Chcete získat skvělý ZenFone 5 za poloviční cenu?
    Pospěšte si, tato akce platí jenom pro 30 nejrychlejších z vás.
    V nákupním košíku vložte kód ZF5Weekend pro uplatnění slevy.
    Akce trvá do neděle 7.dubna 2019 a jen pro prvních 30 rychlíků.

    ASUS Shop – ZenFone 5
    https://eshop.asus.com/.../zenfone-5?utm_source=asus-edm&utm_medium=email&utm_campaign=5875-20190405


    neoveroval, ale treba to nekomu pomuze

    HULIK
    HULIK --- ---
    PANKAAC: teamviewer?
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    nějakej remote controler z tel na tablet? jakože bych si datloval na telefonu tablet s lehce nefunkčím (3tina) displayem? všechno co jsem zkoušel je jen mezi PC a androidem...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    E42: Aha, takže je to bug. No to jsem rád, bál jsem se, že je to takhle normální chování. Ne, že by se s tím nedalo žít, ale je to nepříjemné.
    Díky
    E42
    E42 --- ---
    JEREMIUS: Dočasné řešení, než v další aktualizaci přijde fix od výrobce:
    Notch Notifications for MIUI unhides notification icons on the Xiaomi Mi 9, POCO F1, and other notched Xiaomi phones
    https://www.xda-developers.com/notch-notifications-miui-unhides-icons-notched-xiaomi-phones/
    MCD
    MCD --- ---
    PSYSBEE: K velké spokojenosti používám KODI
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ANDY_WARHOL: sorry za mobilní překlepy, ale snad je to srozumitelné
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PSYSBEE: já mám android na mediabox, a tam používám normálně kodi, přehrávání z nasu naprosto v pohodě přes sambu. Při správném zobrazovacím skinu by to mohlo fungovat i na mobilu, i když to je kaňon na Brabce. Na média centru bych neváhal ovsem.
    JIMX
    JIMX --- ---
    DRAGON: no a nebo to kdysi fakt neuměl ... a tak jsem ho přestal používat :-) ... a teď to zkoušet nemám potřebu, když VLC to zvládne :-) ... prostě jsem se jenom zeptal, jestli to umí, víc to netřeba řešit, umí.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: MX se chová presne obracene nez pises: titulky zobrazi, casto si je sam najde a rucne pridat take jdou, vidim to spis na tvoji chybu.
    JIMX
    JIMX --- ---
    DRAGON: no když jsem ho zkoušel posledně, tak mi ty titulky prostě odmítal zobrazit vůbec ... sám si je nenašel a ručně přidat taky nešly :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: pouzivam ho asi 4 roky a nikdy sem nemel s jedinym srt souborem problem, tak nevim o cem mluvis.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam