• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    NELDE
    NELDE --- ---
    JIMX: Ta sleva má být za prodloužení smlouvy, tedy je třeba ohlásit, že odejdeš. Pak něco dají.
    Jinak ty doporučené ceny užívají hlavně kvůli firemním zákazníkům, co mají hw budget. Vypadá lépe, když je větší.
    JIMX
    JIMX --- ---
    jojo, já vím ... kdysi jsem od nich telefony kupoval ... bylo mi jasný, že slevu zadarmo asi jen tak nedají, ale že to i po slevě vyjde na víc než v jiném obchodě, to už je fakt mazec no ...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    JIMX: kdysi dávno to u VDF opravdu fungovalo...

    Jednou za asi 3 roky jsi měl nárok na zlevněný telefon, který byl opravdu levnější i než EU distribuce. Ale asi před deseti lety od toho upustili a teď jsou ty jejich slevy spíše tragikomický = zlevníš 5000, ale vypočítáš to z totálně nasazený ceny kterou svět neviděl:)
    DATEL
    DATEL --- ---
    JIMX: ono to bude tim, ze tu slevu pocitaji z doporucene ceny vyrobce, za kterou to z tech velkych prodejcu dava málokdo, proto když to srovnas s Alzou / CZC apod., tak ta sleva u VF nemusi byt az takovy rozdil
    JIMX
    JIMX --- ---
    NELDE: to teda ne no ... nicméně žena novýho ipona nechce ... a mně se to sony moc nelíbí, tak snad jedině, že bych šel do toho G7 ... i když teda teď koukám, že czc ho má za 8990 bez slevy ... to se teda VDF fakt moc nepředal s těma slevama :-)
    NELDE
    NELDE --- ---
    JIMX: Alza má iP8, 64k za 16 (možná dají i nějakou akční slevu typu x dolů za y útratu), to ta sleva od Vody moc dobrá není. Navíc je to 2 roky starý model a Apple má malé prodeje.
    JIMX
    JIMX --- ---
    JIMX: hm, podle recenze je ta G7 hodně povedený kousek ...
    JIMX
    JIMX --- ---
    Mám cca dva roky LG G6, jsem s ním velice spokojenej (a nepociťuju, že bych potřeboval něco lepšího), ale teď mi nabídl VDF možnost koupit si novej mobil s 3k slevou ... tak koukám, co pěknýho mají; Samsungy, Hjuaveje a Šaomi nechci ... zbývá z jejich výběru (v cenové relaci, která mi přijde přiměřená) LG G7 ThingQ (za 9,5k po slevě) a Sony Xperia 10 (za 6k po slevě). Myslíte, že má smysl do některého z nich jít a nebo zatím zůstat u té G6 :-) ... koukám ještě na bazary a tu G6 tam lidi prodávají od cca 3,5 do 6k; takže myslím, že bych za ní bez problémů a dlouhého čekání třeba 3-4k ještě dostal

    ... a nebo mám ženě koupit iPhone 8, 64GB za 15k po slevě? (upgradovala by z 6S) :-D
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    MIKEKT: Promiň jestli je to trivialita, ale vývojářsky mod tam musí nejen být, ale i být zapnutý. Jinak jsou ty položky šedé.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DATEL: yvojarsky mod tam mam ale Ladeni USB je taky sede :/
    DATEL
    DATEL --- ---
    Hm, tak jedine zkusit nainstalovat adb a z prikazove radky (po pripojeni telefonu) "adb install aplikace.apk" (nevim ted presne, ale kdyz spustis adb, vypise napovedu). Nic. ene si nejsem jist, jestli pro instalaci nebudes muset mit povoleny vyvojarsky mod a obavam se, ze ten budete mit zablokovany taky. Ale zkus to, za to nic nedas, jen trochu casu :-)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DATEL: tady to nejde povolit

    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DATEL: nejde. Je to firemní telefon.
    DATEL
    DATEL --- ---
    MIKEKT: A v nastavení ti to povolit nejde?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Mám otázku. Mám android kde je zakázána instalace aplikaci 3 stran. Je to nějak obejít třeba instalaci z počítače? Telefon je bez rootu. Díky
    E42
    E42 --- ---
    MCD: Totéž základní Messages přímo od Gogolu. Ořezávání diakrtka mají v sobě.
    MCD
    MCD --- ---
    E2E4: Tak co alternativní SMS aplikace? Textra umí českou diakritiku odstranit určitě a nijak mě nesere (je teda fakt, že SMS pošlu tak tři do měsíce, pro zarytýho SMSkaře třeba nějaký záseky mít bude).
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ANDY_WARHOL: xiaomi není Huawei no..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    E2E4: já mám čínský huawei a ten to má normálně.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    E2E4: netu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam