• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NECROMAN: hm
    takze dalsi market s aplikacema.
    kolik mista prosim ta predinstalace sezrala ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dovolím si malou reklamu, v Seznamu dneska vypouštíme brandovaný "Seznam telefon" s předinstalovanými aplikacemi. Je postavený na Samsung Galaxy A40 - velmi solidní hardware za 6500 Kč :)
    Samsung A40 v limitované edici od Seznamu – Seznam telefon
    https://www.zbozi.cz/telefon/
    Seznam.cz má vlastní edici chytrého telefonu Samsung A40 se svými aplikacemi - Root.cz
    https://www.root.cz/...seznam-cz-ma-vlastni-edici-chytreho-telefonu-samsung-a40-se-svymi-aplikacemi/
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    NECROMAN: Zkoušel jsem obojí, nepomohlo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ARCHIMEDES: jako defaultní appku máš Googlí Sheets, nebo Microsoft Excel? Mám ten pocit, že Sheets nepodporuje starý xls formát?
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    Přílohy v Gmailu
    Defaultní appku nastavenou mám, zkoušel jsem dvě různé, leč při pokusu otevřít přílohu z Gmailu stále výsledek níže. Stažení a otevření v souborovém manažeru přitom funguje.
    Moje Google-fu nestačilo. Android 8 / Xiaomi Redmi 6.
    Nápady?

    B3DA
    B3DA --- ---
    JEREMIUS: licence (a in-app purchases) z play jsou vazany ke google uctu ze kteryho jsi je poridil
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    MEDWYN: Díky. Nepochopil jsem, jak je to s licencí. Když zaplatím, funguje to i při přechodu na jiný mobil? Nebo je to jen na 1 zařízení?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    RAINBOF: Na čistém androidu by něco takového mohli být v Nastavení - zabezpečení - (rozšířená nastavení pro rozbalení ) připnutí obrazovky ( odepnutí lze uzamknout ).
    Zkoušeno na androidu 10, pokud vím tak tam ta volba připnutí je snad od androidu 8. Ale nejsem si zcela jist díky tomu že používám beta sestavení tak to mám posunuté.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    RAINBOF: az na to prijdes, napis reseni sem, uzil bych to tez...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PSYSBEE: zobrazení info tečky (nebo i náhledu notifikace) musí launcher umět a musí to mít povolené v notification access.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite zda bezne androidy podporuji nejaky kiosk rezim ? mam potrebu na androidu bezet jen jednu aplikaci ktera by se spoustela misto launcheru a nesla ukoncit. Po hw strance by mi vyhovovaly samsung telefony.

    zatim se ptam nez se do toho hloubeji ponorim (bude-li to nakonec treba)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    NELDE: Neumí, Outlook jsem zase po dlouhé době zkusil a zase zjistil, že mi není na nic.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    NELDE: Neumí
    NELDE
    NELDE --- ---
    JEREMIUS: Osobně užívám Outlook. Jestli ale umí tasky nevím.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Netuší někdo, proč se mi na ikoně aplikací typu Zprávy nebo GMail nezobrazí notifikace o přijaté zprávě/mailu? Může to být launcherem (Microsoft Launcher) X je to někde vyplé v systému X ev. je něcím úplně jiným?
    V přehledu oznámení se to zobrazí, na ikoně už bohužel ne. (Nokia 6.1 Plus s čistým Androidem 9.0 Pie)
    Díky
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nemáte zkušenost s nějakou dobrou, ideálně free aplikací pro Exchange? Kalendář zvládá dost věcí, ale potřebuju to včetně podpory tasků
    SPM
    SPM --- ---
    beztak do uzivatelsky prirucky zase napisou, ze se ten display nema pouzit a problem bude vyresen. zakaznik si po tydnu pouzivani koupi novy :-)))
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SPIKE411: Hvízdající pes. (Je úžasný, že pes umí hvízdat; ale hvízdá teda dost mizerně)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Už máte někdo políčeno na ohebnýho Samsunga? :)

    Galaxy Fold: Samsung investigates as screens break in first days | Technology | The Guardian
    https://www.theguardian.com/...pr/18/galaxy-fold-samsung-investigates-as-screens-break-in-first-days
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam