• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    VOJTASAN: Na čistém androidu bez problémů. Používám velmi často.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    ERGOSUM: Jo, to je řešení. Ale musím holt předělat zvyk.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    VOJTASAN: Ano znám lepší řešení. Vyhledávat přes prohlížeč a na bar se vykašlat.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    Nesetkal se někdo v poslední době s problémem s google search app? Když nechám cokoliv vyhledat přes google bar, zobrazí to vždy jen několik prvních odkazů a další jsou skryté za bílým cosi. Vypadá to takto. Všiml jsem si, že to pár lidi hlásí i na google play, na internetech jsem v angličtině také našel pár reportů. I několik možných řešení https://www.guidingtech.com/fix-google-search-not-working/ Problém je, že mě funguje až ten 10. z nich a znamená pro mě omezení funkčnosti, ke kterému nechci přistupovat. Psal jsem i na podporu, ale bez reakce. Tak jen kdyby náhodou na to někdo narazil a nebo třeba dokonce i našel lepší řešení, budu rád za info. Mám S10, android 9, google app poslední verze (zkoušel jsem i odinstalovat všechny aktualizace a pak znova aktualizovat a same shit).

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ERGOSUM: to já jsem si jednou udělal "reorganizaci ikonek" a nějak jsem to počasí zašantročil. Přišel jsem na to po dvou měsících - takže jsem usoudil, že je to pro mě zbytečný:)

    než jsi to napsal, považoval jsem se za výjimku:D
    DATEL
    DATEL --- ---
    PRUSATKO: widget uz se blizi ;-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    EXX: Já se dostal od appek k záložkám v prohlížeči a nakonec k pohledu z okna.
    EXX
    EXX --- ---
    ok..dikes.. tyhle appky znam,takze asi nic novyho pod sluncem.. z toho vseho mi porad vychazi nejlip WU , windy jako doplnek, aladin zkusim znova ale myslim ze mi nejak blbnul v zahranici. v cechach se skoro nepohybuju
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    EXX: nebo primo app od chmu, jedine minus je absence widgetu
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    EXX: Aladin (data z CHMU), nebo Klara (data od yr.no), obe apky od stejny firmy
    E42
    E42 --- ---
    EXX: "Žabičky" = Google: weather - tři tečky - add to homescreen
    Osvědčené a ani nepotřebuješ aplikaci.
    B3DA
    B3DA --- ---
    EXX: windy
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EXX: Aladin
    EXX
    EXX --- ---
    doporucite nekdo dobrou aapku na pocai?mem weather underground ale posledni dobou laguje
    KEL
    KEL --- ---
    BASIK: ale ta komprimace je prakticky nepoznatelná.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Web browser, který umožňuje nastavit libovolný User agent je například Privacy Browser.
    https://f-droid.org/en/packages/com.stoutner.privacybrowser.standard/
    Tolik odpověď jen pro ty, co se na to neptali.
    JIMX: Zvláštní. Já často dostanu odpověď ještě než se zeptám. :-)
    BASIK
    BASIK --- ---
    SKAUT: Jojo, maximalne 12MPix fotky, a to jeste komprimovany. Jinak se ty data pocitaj do limitu Drivu. Kazdopadne Resilio je idealni reseni, zvlast pokud to nechci hnat pres cloud :)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    BASIK: Komprimovaná je jen ta "standartní" free varianta ne? ( jen se ptám).

    Kolega řešil taktéž co s tím a velmi se mu líbí https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttxapps.drivesync
    QUIP
    QUIP --- ---
    RATTKIN: Hele, ja se s tebou vazne nechci hadat a ani netvrdim, ze nemas pravdu. Me skutecne jen zajimalo, jestli existuje browser, kde se da zmenit user agent. Nemam pocit, ze bych se tim nejak zasadne anonymizoval pred expertama na narusovani soukromi. Fakt me zajima jen tenhle jeden aspekt cele veci.
    Kdysi davno jsem si, do tehdejsiho jeste Mozilla browseru, udelal extension, co prave takovou zmenu UA umoznovala. Na Androidu jsem zkousel uz nekolik browseru a nikde jsem nevidel moznost zmenit UA.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam