• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PECA
    PECA --- ---
    LEON_KOWALSKI: bohužel, nějak "zapomněli" na nokia 8 :(
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Nokia už má rozvrh kdy na telefony nasadí Android 10 (Q)
    https://twitter.com/sarvikas/status/1164528557613207552

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj. Včera mi z aliexpressu dorazil miband 4. Nějak mě nebaví. Nechcete ho někdo? Stal 34 dolarů. Cena 750kc Praha Opatov. Není to čínská verze, ale ta druhá globální.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    GEKONZPRAHY: ja to tipuju, ze mas nejakej subscribe v kalendari, kterej nekdo plni spamem
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, co jsem udelal a jak se toho zbavim? Kdyz to smazu z celyho kalendare za chvili je to zpet. Nic jsem neinstaloval, a kdyz uz, tak jen z Play.

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SMOKY: Androida.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    TEKKIT: Konecne, jeste se mohli zbavit toho robota
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Android mění logo a končí s pochutinami. Nová verze bude jen Android 10 - Mobilizujeme.cz
    https://mobilizujeme.cz/...ky/android-meni-logo-a-konci-s-pochutinami-nova-verze-bude-jen-android-10
    SPM
    SPM --- ---
    U samsungu ten filtr modrýho světla je IMHO defaultně vypnutý. Nikdy jsem to nezapl a taky žiju (beztak podání barev na tom sračkovém AMOLED displayi je úplně všelijaký), když spím, tak spím a nečumim u toho do mobilu :-)

    Což mi ale připomíná, že mě trápí jiná věc. Mám defaultně zapnutý noční režim na furt (což bylo hlavně kvůli tomu superkvalitnímu vypalujícímu se displayi; jak se ukazuje, tak to stejně nepomáhá a je to horší a horší), kdy je to všechno tmavé. Po nějakém ne úplně dávném updatu systému mi začal zlobit K-9 mail - když zobrazí notifikaci s více než jedním e-mailem, tak ta notifikace má bílé pozadí, ale text je také bílý, takže je nečitelná. Jakmile notifikaci rozbalím, tak se přebarví načerno a je OK. Podobně když je v notifikaci jenom jeden mail, tak je také OK. Zkoušel jsem vypnout/zapnout noční režim, přepínat témata, odinstalovat K-9 a nainstalovat znova, ale dělá mi to furt. Nějaký nápad co by to ještě mohlo dělat?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: to ja chapu, ale to co sem posilal Ergo je vec na potlaceni bolesti ze studenych barev v noci, klid :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PISKVOR: škoda no, já jsem pak koukal že SG A6 (pie) to taky nemá...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TEKKIT: Hm...pohořel jsem už v prvním kroku, v nastaveních tohle nemám. Stock SGS7 (aha, psal jsem 8, asi tady je chyba), Android 8, Samsung Experience 9.0
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    BTW Než půjdete na hvězdárnu nainstalujte si třeba tohle
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apporilla.redlight
    s baterkou, nebo rozsvíceným displejem, když se třeba více než půl hodiny přizpůsobujete tmě, vás nebudou mít rádi.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    DRAGON: Ona to uměla už T602 na MS DOS 5 :-)
    Ale na mobilech asi nebyl moc zájem po pohledu na hodiny vidět ve tmě ještě na cestu. :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: prosimtě!

    Tohle má bejt noční režim = sníží i výkon...Je to to nejšetrnější to tam můžeš mít (integrovanýho v systému)...Proto jsem to psal, viz: [ TEKKIT @ Android - otevřená mobilní platforma ]

    ne aby mě míň bolely oči. pro lidi co by si chtěli třeba číst to asi není...já v noci normálně spím a jestli se na to kouknu tak jednou za noc max když mě něco probudí. A je to velmi příjemný, protože pro ty účely to je vytvořený:)) Zkus si to dnes v noci za tmy sám, tim mobilem si nejde ani posvítit...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ty jo, ale to je dobry psycho koukat na cernobilej mobil... uf. sem odvratil pak zrak do normalniho sveta a mel sem chvili pocit, ze halucinuji :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: vidis to, tohle umel uz iphone4, tak se to dostalo i k nam :)
    jinak tohle ti imho proti ocim nepomuze, protoze tam porad je bila, to nemuzes srovnavat vubec s tim, co poslal ergo. To jeho je spis prave f.lux varianta. neboli co bylo bile je cervene = mene bolestive na oci.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PISKVOR: jestli máš samsung tak zkus ten postup co jsem psal:))
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TEKKIT: Mají to v popisu appky. TL;DR: modrá probouzí.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.urbandroid.lux
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: je to něco jinýho...

    Běž do: nastavení - digitální pohoda - utlumení - Stupně šedi (zapnout) a pak dej nahoře "zapnout nyní"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam