• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PUNKREASS: folder
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    HELVETE: no ted jeste, aby to nemelo problem bezet v aute zaroven s navigaci pres BT.

    DRAGON: ted mluvis o tom Folder nebo Mort playeru? Na ten prvni se chci pak jeste nekdy podivat, ale ten Mort proste dela, zda se, opravdu presne to, co sem potreboval. A dela to i z notifikace.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PUNKREASS: ono to hnusny neni, aspon ne pro me, proste je to graficky zakladni player, kterej dela presne to, co potrebuju (a mnoho navic, supr nastaveni co delat, pokud domluvis, bluetooth, atd, developer s tebou resi veci, co v tom potrebujes, etc), je to asi o preferencich, na mp3 ja uz nechci nikdy nic jinyho :)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    PUNKREASS: Jj, soft pro starý konzervy
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    HELVETE: tak tohle je ono. Jeste sem ani neprolejzal nastaveni a uz to funguje tak, jak potrebuju. Ze je to hnusny je mi uplne fuk:) Diky ti i vsem ostatnim.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PUNKREASS: v okamziku kdyz jsi v hlavnim menu kde prehravas, tak vpravo tri tecky a Sorting..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PUNKREASS: zvlastni, to tak mam nastavene a dela to
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    PUNKREASS: Já svého času v začátcích Androidu používal Morts music player, teď nevím kam se posunul, ale uměl přehrávat složky a hodně věcí, které zmiňuješ.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    DRAGON: super, ten ted zrovna zkousim. Akorat se mi furt nedari ho donutit aby nahodne vybiral adresare k prehravani a jejich obsah prehraval v poradi, jak de po sobe podle nazvu souboru.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    DRAGON: prosim link. Nic, co by se menovalo primo "mp3 folder player" sem na play store nenasel a jinejch folder playeru je tam zas nekolik.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PUNKREASS: mp3 folder player dela presne tohle, nejlepsi vec
    B3DA
    B3DA --- ---
    PUNKREASS: možná fiio music.. i ten je ale o fous složitější, nicméně to má aspoň hlavu a patu
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Asi uz sem starej, ale na ty dnesni prehravace aby mel clovek jeste dalsi skolu. O necem uplne banalnim, kde bych proste vybral adresar k prehravani, mel moznost prehravat adresare nahodne a mel tlacitka play, pause, zpet, zpet na predchozi adresar, dopredu, dopredu na dalsi adresar byste nevedeli?
    TAP
    TAP --- ---
    E42: wow, hurá, Poweramp má nový GUI, už jsem ho kdysi kvůli nějaký nedodělaný blbosti zavrhnul, jsem rád, že je zpět!
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    E42: heh, zrovna nedavno sem ho videl v akci. Kouknu, dik.
    E42
    E42 --- ---
    PUNKREASS: PowerAmp
    How Can I Shuffle Full Albums? - General Poweramp Chatter - Poweramp
    https://forum.powerampapp.com/topic/7733-how-can-i-shuffle-full-albums/
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    PUNKREASS: Technicky to možné je. Obávám se však, že jsi jeden z mála, kdo o podobnou funkci stojí. A když, tak nejspíš nebudeš spokojený s přehrávačem.
    Hledej spíš
    https://cs.lmgtfy.com/?q=tvorba+playlistu
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    ERGOSUM: asi sem se spatne vyjadril. Mam ruzny alba a interprety rozdeleny do slozek. Jeste treba z davnejch casu bez id3 tagu. A chtel bych, aby mi prehravac nahodne vybiral tyhle slozky a co je v nich prehraval v poradi, jak sou za sebou. Zkratka aby prehravac nahodne vybiral alba (slozky) a jejich obsah uz prehraval normalne poporade.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    PUNKREASS: Není lepší udělat si složku MIX do která to nakopíruješ? V době kdy to nemáš na disketách se vejde víc než uposloucháš a nedáš tam / smažeš co běžně poslouchat nechceš, ale ve složkách to z nějakého důvodu máš.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Doporucte prosim prehravac hudby, co umi nahodne prehravat slozky a ne jenom skladby. Dik.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam