• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: já používám QuickPic, ale starší verzi. Ta aktuální je dle recenzí už pěknej shit. Bylo to malé rychlé a umělo to to co popisuješ.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, prosim, poradil by mi nekdo?
    Co me na androidu hrozne stve je to, ze ma galerii fotek pouze na jednom miste, vsechno za sebou, nemoznost si delat adresare/galerie. Tedy by default.

    poradil by mi nekdo prosim aplikaci, ktera je prehledna, ne moc prezdobena a jednoducha, ve ktery otevru galerii a budu tam mit treba
    Camera
    Screenshots
    custom 1
    custom 2
    custom 3
    atd...

    diky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nokia 8 asi Android 10 nedostane, že?
    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY: nebo ještě jsem koukal na Motorolu Motorola One Action
    KALTY
    KALTY --- ---
    Přemýšlím, že vyměním svůj Xiaomi za něco jiného. Mám Redmi Note 5 a už mám vykloktaný 3,5mm zdířku na jack a pořád se mi seká.

    Nějaký tipy do 6k. Číně už bych se rád vyhnul. Po letech u Xiaomi (Mi2, Mi3 a Redmi Note 4 a 5).

    Koukám na slevu u Xperia 10 za 5,9k. Nepotřebuji nějaký extra výkon. Nejvíc net, Spotify, foťák a videa.
    Někdo nějaké zkušenosti?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NEON5: mě to některý sluchátka dělají a některý ne, prosím napiš jak to dopadlo.
    taky můžeš zkusit reset sluchátek
    NEON5
    NEON5 --- ---
    Zdar, můj bluetooth headset se nechce automaticky připojit, vždy ho musím v mobilu donutit manuálně. Už je to druhej v řadě, takže chyba bude nejspíš na straně mobilu. Mám HTC U11 Life (Android One).
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    HULIK: ty jsem zkoušel a neviděl jsem nic
    HULIK
    HULIK --- ---
    RBIKER: Zkus jen doinstalovat google kontakty a uvidis.
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    ATAN: Nemám. Mám samsung note 9 s origoš androidem. Zkusím ten čistej. Třeba to samsung zazdil záměrně
    ATAN
    ATAN --- ---
    RBIKER: mam cisty android one 9.0 a tam jde jakemukoliv cislu priradit simku. Primo v editaci kontaktu. Ty nic takoveho nemas?
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    Ahoj, prosím o radu k dualsim telefonu. Potřebuji app, která mi přiřadí kontakt k simkartě, abych nemusel neustále potvrzovat výběr SIM při vytáčení. (nemůžu mít nastvaenou výchozí SIM na hovory). Díky
    JOPS
    JOPS --- ---
    E42: tohle vypada dost dobre. Jsem netusil, ze tam neco takoveho je. Diky ozkousim to

    E42
    E42 --- ---
    JOPS: Screen Pinning
    How to Pin Apps in Android 9.0 Pie
    https://www.androidbeat.com/2019/01/how-pin-apps-android-9-pie/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOPS: google si zkousel? vyhodilo mi to xy odkazu
    JOPS
    JOPS --- ---
    mam skromny jednoduchy dotaz.

    co mam hledat na googlu, kdyz tu mam xx firemnich tabletu a chci funkcnost omezit co to jde. Pokud mozno, spustit jednu aplikaci a tim to konci. Pokud chteji spustit neco dalsiho, tak idealne na heslo. Napadl me nejaky kids mode, nebo nevim :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: mám G3, nejlepší čtečka všech dob
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: kdyztak je to Kingston čtečka externí USB MobileLite G4
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: ja mam kdyztak tohle, supr vec, cte 90MB/s a nikdy se mi nestalo, ze by padl prenos (jak je u usb readeru bohuzel zvykem)

    JIMX
    JIMX --- ---
    DRAGON: no zatím mám NB, kterej má naštěstí čtečku na full size SD ... ale až budu kupovat příští, tak to holt budu muset nějak takhle pořešit ... ale štve mě to, zrovna v tom NB, kde je místa na velkou čtečku dost a microSD se tam dá vrazit přes redukci, kterou navíc můžeš mít vevnitř furt ... obráceně to nejde :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam