• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MCD
    MCD --- ---
    KALTY: Jako staromilec mám Apex
    DATEL
    DATEL --- ---
    KALTY: zkus Nova launcher
    KALTY
    KALTY --- ---
    Btw. jelikož jsem jel od Mi2s (2014) MiUI tak vůbec nemám představu o launcherech.
    Teď na tom Motorola One Vision mám poslední Android 9 a přemýšlím, jaký launcher používat a jestli vůbec nějaký?

    Nějaké tipy?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    MNR: K náhledům článků, případně celého textu používám RSS a v něm mám zdroje, které mě zajímají. Když mě zajímat přestanou, tak odstraním zdroj.
    Ano v blokátorech, nebo přímo v prohlížeči jdou nastavit black listy. Používám zřídka, ale pak dostanu varování i když se pokouší načíst prolink, nebo do něčeho omylem kliknu. Kde je to v Chromajzlovi nevím, protože ho nepoužívám.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Koupil jsem nakonec Motorola One Vision a vypadá hodně dobře.
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    S tema telefonama od Sony bych byl ted opatrny, zrejme budou zavirat kram, takze je riziko ze prestanou dostavat security patche a updaty obecne: Sony: Smartphone business collapses; services being shut down too
    E42
    E42 --- ---
    MNR: Ve Google Feedu nebo jak se jmenuje ten panel úplně vlevo od homescreen si můžeš u každýho článku v 3tečkovým menu zvolit mj. "Don't show stories from...". Nepíšeš, kde přesně chceš PL zakázat, ale tipuju, že když je zakážeš tady, nemusel by ti je Gogol nabízet ani jinde (třeba v novým tabu v Chromu). Ale bez záruky.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MNR: mám netguard na omezení žraní mobilních dat a tam je funkce na adbock a podobné filtrování, to by se dalo využít.
    je třeba nebrat verzi z google play, ale z fdroid atp
    KALTY
    KALTY --- ---
    EXCITE: to už je na mě moc drahé. Teď jsem narazil na Motoroly One a asi půjdu do některého z nich.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    KALTY: žena má Xperia XZ 2 Compact a má to super foťák, jack, takže by se Xperia mohla směle doporučit, pokdu seženeš tak levně jak potřebuješ.
    MNR
    MNR --- ---
    ahoj, prosba o radu (snad neni OT)
    google mi pořád nabízí články z parlamentních listů. bohužel je při jejich promazávání občas rozkliknu, a tak těm dezinformačním rusofilním hejtům bezděčně zvyšuju sledovanost. dají se zablokovat celé p.listy, resp. jakýkoli server, který nechci sledovat?
    vypínat návrhy článků úplně nechci, občas mi to nabídne i něco zajímavého...
    btw úplně trnu, že ty sračky chodí většině národa, který to bere jako zpravodajství...
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    BUNDA: jo, to je možné.. já jsem na starém androidu - 6.0.1 - xperia XZ..
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    8BB76E1: já ne no :( V recenzích si tam na to stěžovalo od určité verze hafo lidí. Tak třeba hraje roli i něco dalšího. Verze Androidu, jazyk telefonu a co já vím dalšího.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    BUNDA: v quickpic appce? všechno bílé.. a v samotném systému taky.. vše default..
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    8BB76E1: a barvu fontů máš jakou?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    BUNDA: mám tu samou verzi, ale žádných fialových popisků jsem si nikdy nevšiml.. ^_^

    (a díky za info, že nemám aktualizovat.. ^_^)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    RATTKIN: ano
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MAKROUSEK: tak mi to nedalo a testnul jsem prohlížet QuickPicem i videa a v pohodě to funguje. Žádný bug jsem nezaregistroval. Takže mě sere jen ta růžovofialová barva popisků složek.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    stalo se někomu, že mobil žere data i když jsou data vypnuté?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam