• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEF: to souhlasím
    LEF
    LEF --- ---
    jeste sem to moc nezkusil. zkusim po ceste na obed neco vyfotit
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEF: jak to foti?
    LEF
    LEF --- ---
    no uz jsem poridil ten iGet. jako je to cihla, to jo. výkon nesleduju jako pomalý. zatim spokojenost. uvidime co prinese cas.

    diky za nazory
    NAILER
    NAILER --- ---
    LEF: pixel 3a
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    MEMNON666: koukám že gearbest ho má zrovna za 4300,- :D https://cz.gearbest.com/cell-phones/pp_009831458778.html
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    LEF: v podobné vlastnosti má i Oukitel WP2 (šel sehnat za 5K, poměr cena/vlastnosti imho super)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEF: OnePlus 7T v pouzdre dle vyberu. I s 6.5" displayem a v pouzdre to bude mensi, nez tohle peklo. Pripadne Google Pixel 4 nebo Samsung S10e, pokud to musi byt jeste mensi.

    OP 7T, 6.5": 160.9 x 74.4 x 8.1 mm
    Pixel 4, 5.7": 147.1 x 68.8 x 8.2 mm
    Samsung S10e, 5.8": 142.2 x 69.9 x 7.9 mm
    Peklo, 5.7": Výška 165 mm, Šířka 81,8 mm, Hloubka 18,7 mm
    ANS
    ANS --- ---
    LEF: bejt tebou radsi nacpu cokoliv do odolnyho pouzdra, hlavne nekupuj tuhle pomalou vobludu ;)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    LEF: je to těžký a slušný fotky bych od toho moc nečekal. Zkus z něj dohledat někde na netu reálné fotky.
    LEF
    LEF --- ---
    zdravim. tak uz to prislo, potrebuji nahradu za svoji Xperii Z5. Zakladni pozadavky je odolnost, vydrz, slusne fotky, pod 6", cena do 10k (neni nejvyssi nutnost)
    zatim vybrano: https://www.alza.cz/blackview-gbv9500-plus-cerna-levne-d5720950.htm

    prehlizim nejake minus u vybraneho? jine podobne tipy?

    Diky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    8BB76E1: Ugreen oválný. Má 4 piny, takže podporuje i quickcharge, což třeba ty dvoupinový kulatý samozřejmě neumí

    #Aliexpress US $1.39 25%OFF | Ugreen Magnetic Type C Cable 3A Fast Micro USB Charging Data Cable for Samsung Huawei Magnet USB C Charger Mobile Phone USB Cord
    https://a.aliexpress.com/_UMuDN
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    RATTKIN: nejsou. minimálně eLough má různý značení e03 e06 apod. ale podařilo se mi najít jeden pzoz kompatibilní s jedním z nich, až budu u pc můžu poslat odkazy. podle mě rozdíl v tom jak drží kulatý nebo oválný nebude moc velkej, ale oválný mají kontakty pro přenos dat, což je podle mě hlavní
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    podle obrázku vypadají ty podlouhlý všechny stejně. zkoušel někdo, jestli jsou kompatibilní?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    díky všem, něco objednám a vyzkouším.. já si naivně myslel, že když vezmu kulatý s jedním pinem, bude to lepší.. on to asi dělal ten plast okolo, tak jsem to trochu začistil, ale stejně vezmu na zkoušku oválné kabely..
    E42
    E42 --- ---
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    8BB76E1: z Ali používám PZOZ, předtím eLough, používám ty oválný, ne kulatý a spokojenost
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    8BB76E1: mám jeden ugreen, je oválný a za 14 dní používání se mi stalo zatím jen 1x že jsem ho zapojil špatně.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    máte někdo vyzkoušený nějaký magnetický kabel? koupil jsem teď nějaký kulatý, a nevypadá to moc použitelně.. (asi by to nabíjelo, kdybych telefon nechal v klidu ležet na stole, což ale není případ, pro který jsem ten kabel kupoval)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam