• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SHMADE: Tak zajímavý, problém způsobila jiná aplikace, konkrétně GlobalSec, kdy po její odinstalaci už to zas funguje normálně... Teď jsem ji zkoušel nainstalovat znovu a zase to ten Launcher rozbilo...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Používáte někdo Launcher 10? Od včerejška vůbec nefunguje, ani přeinstalace nepomohla... Xperia XA1, kdyby to k něčemu bylo... Netuší někdo co s tím? Díky.
    SLASH
    SLASH --- ---
    JOHNY_G: nakoniec som si napisal vlastne riesenie a integroval to s https://loggly.com/
    SLASH
    SLASH --- ---
    JOHNY_G: no jedna sa o Unity apku , pisane je to v C#, neviem ci sa tam daju lognut a poslat runtime errors
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    SLASH: Loguj si to do souboru a dej tam nějaký send feedback. Jinak se z toho zblázníš :-).
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tvl kam se poděl slogan "levná čína"?:)))

    Mobil Huawei P40 Pro+ se začal prodávat v Evropě. Jaké jsou ceny?
    https://www.svetandroida.cz/huawei-p40-pro-plus-prodej-v-evrope/
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MADCAT: Aha, už jsem na to došel. Kruci, takovýhle schovaný fígle nemám rád. Podržet prst někde mezi ikonkama nebo na prázdným místě, plocha ustoupí do pozadí a nahoře na náhledech těch jednotlivých obrazovek je miniikonka domečku, která je buď modrá, nebo šedá. Modrá = hlavní, stačí označit. Herdek.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Hilfe! Včera večer se mně nainstalovala na Huawei P Smart (ten původní) nějaká aktualizace, a od té doby nemám výchozí obrazovku (po stisknutí kolečka) tu prostřední, ale tu úplně levou. Zatím jsem nenašel kde to nastavit zpátky, jde to nějak? Žádnej jinej launcher tam nemám. Je to na pytel, já to takhle nechcu!!! Dík všem :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SLASH: jasne, logcat je normalne soucast adb, jediny co to za tebe nevyresi je, ze ten zakaznik bude muset ty commandy psat rucne a posilat ti obsah
    SLASH
    SLASH --- ---
    HOUMLES: dik, a ten adb/fastboot uz bude obsahovat aj logcat? lebo ten sa myslim nachadza v AndroidSDK/tools ...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SLASH: sdk neni potreba, staci adb.exe a drivery resp. nejakej installer napr. https://forum.xda-developers.com/android/software/windows-adb-fastboot-installer-sdk-t3516898
    SLASH
    SLASH --- ---
    viete niekto o sposobe akym zjednodusit pouzivanie logcat / monitor pre netechnicke typy?

    mozno nejaka windows app ktoru by si uzivatel nainstaloval zapojil telefon, hral sa z vasou hrou a vedal by poslat error messages?

    namiesto instalovania celeho android SDK a pod?

    Mam project managera ktory mi dava feedback na apku a vyskytuju sa u neho chyby ktore neviem zreplikovat u mna doma, ale bohuzial nemozem po nom chciet aby si stiahol cele Android SDK (sdk manazer a potom konkretnyu SDK build co bude mat 1.6GB, mozno upgrade Javu, a potiom a nasiel si tam v nejkom adresary monitor.bat etc.._)

    pozrel som sa aj na moznost citat logs cez Android apky napriklad Matlog, ale tam je vyzadovany Root, alebo grant permission cez ADB (shell pm grant READ_LOGS) permission...

    Cize potrebujem nieco co by bolo maximalne jednoduche, nainstalovalo by sa to jednym kliknutim, a potom dat vyfiltrovat podla tag a debug level : error...
    MNR
    MNR --- ---
    LAUNCHER: diky. bohuzel to neni aktualni, podobne jako vsechny návody, které jsem vyzkoušel, než jsem psal sem.

    dost mi to ztizilo pohyb ve vyhledavaci (kazdy se pohybuje jinak, takze chapu, ze ti to chybet nemusi), protoze home page využívám jako odrazovy mustek pro nejsledovanější weby i pro vyhledávání a ted musím kliknout 3x místo 1x....
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    SPM: jsem na tom podobne. KeyOne dosluhuje, Key2 ma 2 roky starej system a 3 roky starej HW. Key3 nebude :(
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    LADINEK: už v pohodě, stáhnul jsem ten "správce souborů" vše šlape, díky...
    SPM
    SPM --- ---
    H_U_N_T_E_R: hmm, sakra, tak to asi na key3 cekam zbytecne :-) mel bych vymenit svuj Note8, ale jaksi neni za co... na novejsi modely uz keyboard case neexistuje (krome toho, ze jsem se zarekl, ze samsung uz nikdy), BB key2 je hardwarove horsi nez ten note a nic jinyho neni. tak snad to jeste vydrzi chvili funkcni, nez nekdo vyrobi neco normalniho :-)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    TOOMIX: ahoj, diky za tip, ale nejak mi to proste nefunguje, kdyz kliknu na tu LAN ikonku tam tam zadnej PC nevidim...pritom notes s win10 normalne stolni PC vidi :(
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MNR: A tady je nejaky navod jak to vynutit, netusim jestli funguje.

    Chrome 101: How to Enable the Home Page Button on Any Android Phone « Android :: Gadget Hacks
    https://android.gadgethacks.com/...-to/chrome-101-enable-home-page-button-any-android-phone-0184200/
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MNR: A na Samsung Tab S6 ho neprekvapive mam, velka uhlopricka.

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MNR: Na OP8Pro ho tez nemam a nechybi mi.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam