• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ARAGONIT2
    ARAGONIT2 --- ---
    Chci se zeptat, prosím, mám Microsoft lumia 950 a chci tam nainstalovat android, existuje někde nějaká rom?
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    EXCITE: Ta TV je evidentně odpojena, vyskočí o tom někdy i toast notifikace. Ale YT to zvládá suverénně nejhůře, když se kvůli chvilkové ztrátě konektivity odhlásí...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PAYAXY: hele mne dělá podobnou věc YT na Android Tv boxu. Když YT spustím,a to i když mám Tv puštěnou,třeba jinou apku,ta mi YT hlásí,že jsem odhlášený. Ale sám po pár desítkách vteřin naskočí, takže bych skoro řekl, že je to chyba té YT aplikace.
    S jinou aplikací problém nemám, co ty?
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    Je to sice Android TV, ale zeptam se tady: Sony chytra televize nekdy ma problem se pro probuzeni pripojit (wifi nebo pres kabel) a tim padem treba Youtube appka vyhodi chybu ze je offline (coz bych jeste chapal) a odhlasi se z meho gmail uctu (coz me pekne s...e) Neresil jste nekdo?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Nevíte jestli by nešlo nějak nastavit, nejpíš router, aby chromecast fungoval při připojení Android TV do routeru přes ethernet? Na telefonu zařízení vidím,ale sdílení se nepropojí
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SUK: díky za nasměrování, tohle sem přesně potřeboval. Při dlouhých zimních večerech mám o zábavu postarano
    SUK
    SUK --- ---
    ANDY_WARHOL: Zacal bych tim, ze bych si zarizeni rootnul a vyjel si device tree, lspci, kernel moduly a hledal bych, zda existuji prislusne drivery pro dany HW. Cimz nerikam, ze jsem neco takovyho s Androidem delal - zatim jedine, co jsem kdy nejak modifikoval byl linuxovy OS pro relativne novy, docela dobre podporovany router.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    me by uplne stacilo rozbehat tam jen tu jednu aplikaci, ale to asi nepude...
    ATAN
    ATAN --- ---
    ANDY_WARHOL: myslim si, ze to byl MultiPad PMP7100D.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ATAN: a nebyl to nahodou 5297c quad ? ze ne
    ATAN
    ATAN --- ---
    ANDY_WARHOL: jedno prestigio jsem kdysi mel (take mam pocit s ctyrkou), a sice na to vysla custom rom + cwm, ale jen pro stejnou verzi jako ofiko rom. prave kvuli ovladacum. u prestigio je v tomto smeru od vyrobce nulova podpora.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    kazdopadne jestli jsou ovladace zjistim. ale nejdriv musim vedet co vse bude potreba.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ATAN: to si nemyslim, je to spis tim, ze ten tablet je tak malo rozsirenej, ze to nikdo tehdy nedelal. je to prestigio. je skoda ho vyhodit, protoze je tam 4jadro, ma super displej. chtel bych ho pouzivat na vodafone tv, jenze ta bezi jen na android 5.
    ATAN
    ATAN --- ---
    ANDY_WARHOL: pokud custom rom pro novejsi verzi nikde neni, to znamena, ze nejspis nejsou ovladace, takze podle me je to bez sance.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ahoj, potrebuju dostat novejsi verzi androidu na tablet, ktery ma 4.4, potrebuju tam dat aspon 5 tku. tato rom pro tento tablet nikde neni, takze jedina verze je udelat si vlastni. delal jste nekdo neco podobneho nekdy ? obcas se asi budu potrebovat na neco zeptat. diky
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    The Blind Smartphone Camera Test 2020!
    http://www.youtube.com/watch?v=kbeEkwlTeqQ
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EXCITE: myslis takovety co nepouzivam vubec? ja potrebuji jen tcp/8080 a tcp/9091 abych ovladal kodi. ale pokud se sikovne nastavi firewall aby chapal navazana spojeni a src-dst vztah mezi endpointama tak by to asi melo jit.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    LEXXA: když budeš mít TV na separatní VLAN budou ti fungovat sluŽby jako Miracast nebo Cromecast?
    FLEXXO
    FLEXXO --- ---
    Dobry den
    Poradil by jste nekdo malo baterku zrave aplikace na -
    Poslech hudby v mp3 na bt handsfree? Pripadne nejaky povedeny ne nenazrany kancelarsky balicek?
    Iget 6300 Pro Android 10
    Diky
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BROZKEFF: no hezky to ten eSVyPi popsal. Takze v zasade to maji otevrene vsechny modely az po modelovy rok 2019.
    //////
    Pro majitele AndroidTV TCL davam dolu 15% z ceny meho workshopu NetSec pro domaci kutily
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam