• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    XSOFT: chronus (je verze pro i obyč a i ta stačí) je tam hodně možností nastavení, používám jí rád
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Krasne Beautifull Widgets po mnoha letech neprezily upgrade na Andoid 11.
    Beautiful Widgets for Android | LevelUp Studio
    http://levelupstudio.com/en/beautiful-widgets-en
    (appka je rozsekana, pulka fontu a elementu chybi a je to nepouzitelne. Firma mrtva, update nebude).

    Tak se chci zeptat na tip, na pekny velky hodinovy widget na plochu
    (widget, hodiny, opcasi, kliknuti sem ci onam = spusteny aplikace)

    Idealne neco odzkouseneho, co pouzivate, at clovek nechytne random sajrajt z malwarovych plagiatu. Diky


    ^^-- neco jako tohle
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    IV0: zadnej navod nemam, mam proste romku bez gapps ... a budto muzes puzit microg kvuli kompatibilite nebo se to da i bez toho a za apky, ktery bez googlu nedaj ani ranu si najit nahradu.
    IV0
    IV0 --- ---
    HOUMLES: Hele to Tvoje no-Google řešení by mě hodně zajímalo. Mohl by si mě odkázat někam na nějaký ucelený a osvědčený návod? Zkusil jsem krátce zagooglit :) a našel jsem hodně neúplných a protiřečících si návodů...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DATEL: jediny co vim, ze to pouziva, je instant messaging a na ten pouzivam matrix a bridge do ostatnich siti (https://matrix.org/bridges/) a normalne mi chodi notifikace bez problemu :)
    jinak vsecko ostatni co pouzivam, ma vlastni notifikace a nebo me to nezajima.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    E42: Xiaomi zda se jak pises.

    Na druhou stranu, uz dneska ma pro Google Services zakaz vedle Huawei jeste i ZTE.
    E42
    E42 --- ---
    LAUNCHER: Xiaomi možná zítra, ale určitě ne dnes. Do Xiaomi mají Američani pouze zakázáno investovat, mícháš ovoce.
    DATEL
    DATEL --- ---
    HOUMLES: a z čeho, jestli se můžu zeptat? Protože většina aplikací jede přes FCM (dříve GCM) a oboje je závislé na google službách.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DATEL: pouzivam, ale ne ty z gms
    DATEL
    DATEL --- ---
    HOUMLES: to nepoužíváš push notifikace?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    nestesti? ja mam android telefony bez googlu uz nekolik let a jsem naprosto spokojenej :)
    lidi by meli konecne pochopit proc je ten google tak stedrej a dava vsecko "zadarmo"...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    plno aplikaci je na f-droid
    já to mám jako doplňkové pro adblockovou verzi netGuatd a betu gadgetbridge a funguje to
    a jsou tam toho mraky
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Jinak to postupne odstrihavani vyrobcu od Google Play Services je velke nestesti.

    Vcera Huawei, dneska Xiaomi, zitra dalsi...

    Doufam a drzim palce, aby se podarilo vybudovat ke Google Play Services alternativu. Nebo, aby se umoudrila americka legislativa, coz neocekavam. (Idealne oboje.)

    Pokud se toto nepovede, muze byt, ze budu bohuzel zahnan k iOS, coz bych nerad :-(

    Nejsem uplne typ na prorazeni novych cest a uz vcera bez Huawei (natoz bez Xiaomi a dale) ten vyber top telefonu na Androidu uz neni co byval :-(

    Chapu ze nakup iDevices je presne to, co si US legislativa preje nejvic, ale ja potrebuji hlavne fungovat, na idealy neni uplne prostor.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LOVE_DALI: Osobni zkusenost nastesti nemam.

    Ale pripomnel bych, ze se majitelum pravidelne stava, ze metoda prestane fungovat.

    Tzn i kdyz to rozchodis dnes, je to bez zaruky, ze Ti to bude fungovat i zitra.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    máte někdo zkušenost s Huawei P40 Lite s Google Play? Ofiko to tam není, ale mělo by to jít nacpat tam přes různé 3rd party app apod. Už jsem z toho asi trochu vyrost, ale spíš by mě zajímala osobní zkušenost, kdyby to někdo už zkusil :)
    Díky
    DWAY
    DWAY --- ---
    LAUNCHER: ja nakonec sel do danalocku.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DWAY: Az ted :-))

    Nuki Smart Lock 2.0

    Vcera namontovan prave tenhle + WiFi bridge, zatim super. Jestli to takhle vydrzi tyden, budu brat druhy pro dvere ze zahrady.

    Jedinou "nevyhodu" zatim spatruji v tom, ze si s tim porad hraji predskolaci :-) Ale tak alespon se to otestuje na vydrz :-)) Na druhou stranu, kdyz si dohraji, tak pohledem na display telefonu zkontroluji, jestli po jejich hre dvere zase zavreli. Zavreni dveri si to hlida blizkosti magnetu, co je na futru, pripadne druhem kridlu dveri.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    HOUMLES: přesně, mám premium tak 6 let a neměnil bych, gesta jsou super, teď mám betu nova7 a je to super i v tom že např. na složce máš gesto nahoru a přidali gesto dolů
    licence premium platí i pro novu7
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    8BB76E1: udelals dobre, ja jich zkusil mraky a vzdycky se k nova launcheru vratil .. mam uz ho tak 5let
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    8BB76E1: tak jsem jich pár vyzkoušel, a nakonec jsem koupil premium nova launcher..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam