• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    E42
    E42 --- ---
    JIMX: Na Androidu pěkně přímo v aplikaci. Je to nejjednodušší a nejpřímější řešení bez dodatečných nároků na baterku. Pod IOS by to snad mělo fungovat taky, ale vyzkoušené to nemám.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Kde jsou ty doby Google Latitude :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    E42: ani jsem netusil, ze neco takovyho google mapy umi ... a zobrazí to pak nejak pekne primo v aplikaci a neustale ... nebo musim rozklikavat nejaky sdileci odkaz?
    E42
    E42 --- ---
    JIMX: Na iPhone nefunguje Location Sharing v Google Maps?
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    JIMX: Zenly? Ono je to tedy spíš o přátelích než o rodině, ale četl jsem o tom dost chvály z toho pohledu, že nežere baterku...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI: teď mě jen napadá, že asi potřebuješ opak... sledovat iPhone, tak to bohužel nevím...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JIMX: Family link je i pro iOS (na něm ale nemám zkušenost osobní)

    JIMX
    JIMX --- ---
    BUCCI: díky, to mi ale bohužel moc nepomohlo, když píšu, že potřebuju i iphone ... zatím jsem našel nějakej Life 360 Family Locator, kterej vypadá celkem dobře ... https://play.google.com/store/apps/details?id=com.life360.android.safetymapd&hl=cs&gl=US
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JIMX: na androidu v rámci rodiny používám Google Family link (respektive jdou tam nastavit pravidla pro používání pro děti a to vč. polohy telefonu dítěte)
    JIMX
    JIMX --- ---
    Máte nekdo tip na appku na sledování pozice telefonu v ramci rodiny fungujici na androidu i iphone. Podle recenzi je to peklo neco hledat. Nemam problem i neco malo zaplatit.
    CYKLISTA
    CYKLISTA --- ---
    THEODORT ---To nemá čistý Android.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    THEODORT: namatkou Redmi 9 nebo Redmi Note 8 ?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    hele muj telefon je rozmlacenej cim dal vic a vzhledem k jeho stari uz jeho displej menit nebudu..
    jakej srot v kategorii kolem 4k je ted rozumnou nahradou Mi A1?
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    LADINEK: Mimochodem, kdyz jsem ted zkousel pdf otevrit pres web (seznam mail) tak normalne funguje. Nejde to jen pres gmail app :/
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    ERGOSUM: ja jsem s tim nic nedelal a nekdy pred tejdnem kdyz mi prisel vysledek Covid testu, mi to napsalo: Prilohu se nepodarilo stahnout, zkuste to pozdeji. A delaj to jen pdf, doc, xls a asi i vsechno ostatni normalne funguje...
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    LADINEK: A je to vůbec příloha? Ale možná nemáš správně přiřazený reader.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ahoj, nevite nahodou proc mi uz zhruba tejden nejdou stahovat pdf z mailu? Dokumenty, excel a jiny prilohy normalne fungujou, ale pdf ne, musim to nejak ukladat pres google disk, pritom driv jsem na prilohu normalne kliknul a zobrazilo se pdf...predem dik
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER:

    Mi 11 Ultra - REVIEW - Full camera + video ! It's AMAZING! [Xiaomify]
    http://www.youtube.com/watch?v=DrV44WoGiYM
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Xiaomi Mi 11 Ultra Camera score: A new top mark
    https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-11-ultra-camera-score-a-new-top-mark/

    NEON5
    NEON5 --- ---
    takže vyhledávání "handsfree" možnost našlo, ale netuším vůbec kde je, kdyby ji někdo hledal manuálně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam