• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    MEDWYN: One Plus je za mě ideální volba. Kolega má OP Nord a je na tom stejně jako já - spokojenost.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    LAUNCHER: Mám ho dva roky (7/2019), baterka vydrží i dva dny. Ale nabíjím jen malými proudy a hlavně v autě...
    Teď mi třeba ukazuje výdrž dva dny od posledního úplného nabytí.
    Musím říct, že to je zatím fakt nejlepší telefon s androidem... Mít to Windows 10 s tímhle hw, tak si hvízdám úplně!
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    A realne nevim jakej novej telefon si koupit. Pixel 6 ma naprosto nechutnej design. A trvam na co nejvice stock Androidu.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    LAUNCHER: Ja mam OP6. Uz od publikovani pred 3,5 roky, nabijeno tak 5x za tyden tj. celkem 900 cyklu a vydrzi podle workloadu tak 5,5-6h screen time. Bozi telefon, vykon porad top, fotak mi staci.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CERMINEK: Mam na 6T krasne vzpominky :-) Ted se hodi, ze do toho uz tenkrat davali 6 - 10 GB RAM.

    Pro Li-Ion se uvadi zivotnost 400-1200 cyklu. Jak mu po tech ~3 letech funguje baterie? Případně, kdy jsi menil na novou?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    LAUNCHER: Ha, novinka... Mám 6T, takže tak dva roky nebudu měnit telefin :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CERMINEK: Drive jak pises, ale nove takto:

    OnePlus 2.0: OxygenOS  and ColorOS will merge to form a unified OS next year - GSMArena.com news
    https://www.gsmarena.com/oneplus_20_oxygenos_and_coloros_will_merge_to_form_a_unified_os_next_year-news-51033.php
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    JIMX: Nejlepší Android je, IMHO, oxygen... Od doby, co mám OnePlus s Oxygen jsem konečně s Androidem v pohodě.
    JIMX
    JIMX --- ---
    ZBYNEK: Samsungáckej android mi vždycky přišel šílenej, takže ten je pro mě tak nějak furt no-go
    na pixely kouknu
    a ten sony xperia 10 III bohužel nemá bezdrátový nabíjení ... a přitom by se mi tak líbil ... chjo, to zase bude boj ...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    1) Myslim ze Google Pixel 6 a pro me hlavne 6 Pro by mohl byt velkolepe.

    2) Jsem velmi smutny z toho jak to dopadlo s OnePlus, byl to muj daily driver jestli se nepletu 6, 6T, 7 Pro, 7T Pro, 8 Pro, 8T Pro. Nevidim za ne nahradu pro spousty ruznych ucelu a cenovych hladin. Tohle je a bude prusvih.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    JIMX: Já bych si počkal na Samsung S22... Nebo Pixel...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Až mi odejde telefon, nástupcem bude některý z pixelů
    JIMX
    JIMX --- ---
    Jinak ted mam lg g8s ...

    ... pokud ma sice 3 objektivy, ale i tak foti naprd, tak to jeblby :-(

    Ještě na mě vypadl tento https://www.alza.cz/sony-xperia-10-iii?dq=6473913
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: kvalita fotek na nordu se mi moc nelíbila, není škoda mít víc objektivů když se s nima nedá moc fotit?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: četl jsem recenze na nord a moc se mi to nezdálo, až nám úplně odejdou essetialy ph-1 tak půjdeme s rodinou do pixel 4a
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JIMX: mám oneplus8, na rovinu říkám kupoval jsem ho kvůli téměř čistému androidu, to už neplatí, komunikace a přechod firemní strategie na colorOS mě vysloveně odrazuje, můj další telefon už nebude oneplus...
    JIMX
    JIMX --- ---
    Vypadá to, že budu potrebovat novy mobil ... po filtrování my vypadl jako jeden z vyberu tento ... https://www.alza.cz/oneplus-nord-ce-5g?dq=6636826 ... co myslite? Akorat si nejsem jistej, jestli ma bezdratovy nabijeni ...

    Potřebuju krome beznych veci dual sim, jack 3,5", nfc, usb-c, qi bezdratove nabijeni, chci vic objektivu.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    HANZO: také se mi tam před pár dny mihla tato hláška a také pomohl restart. Dle mého tipuji na chybu někde v komunikaci mezi GPlay app a Googlem.
    HANZO
    HANZO --- ---
    XSOFT: pomohl restart (y)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    HANZO: jestli tam nemas nic novyho, tak to dela neco staryho. Serad si to v Play podle data aktualizace a zkousej (zakazat, odinstalovat, vratit aktualizaci ...). Bohuzel tady se asi neda nic jineho nez radit obecne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam