• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    HOUMLES: zrovna v tomhle moc neumím, to přiznávám
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BUCCI: tak to si asi tem automate nebo tasker nezkousel, protoze tyhle automatizacni softy zvladnou vsechno. at uz pres predefinovany bloky nebo pres custom prikazy v shellu.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MCD: z toho, co jsem zkoušel, tak být profily nejdou preferovat
    MCD
    MCD --- ---
    BUCCI: To by mohlo bejt dobře řešitelný přes Automate.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Já s příchodem A11 na OnePlus8 řeším, že když mám připojený hodinky (honor MagicWatch2) tak po připojení do auta se telefon neumí rozhodnout kam směřovat hovor a tak ho nechá na telefonu, musím v telefonu kliknout na volby a dát auto, jinak to hf prostě nevezme, když odpojím hodinky, tak to funguje skvěle
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    LAUNCHER: mám S10e a s A11 to šlo fakt téměř dokonale do hajzlu. Na Android 10 mi ještě fugovala 100% známá zařízení, př. vlezu do auta, telefon se připojí na BT rádia a už se nezamkne. To od A11 je tak 60:40.

    A hele: teď jsem nechal probehnout update, který mi tam visel pár dní a zatím se mi zdá,že se se to Face unlock výrazně zlepšil a zrychlil..
    Pořád je to tedy Andorid 11, verze One UI 3.1
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: A potrebuje hodne svetla, oproti situaci bez rousky.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Rouska + cepice uz neodemkne :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    EXCITE: LAUNCHER: Zkusil jsem ted trapit Ultru s respiratorem na obliceji a... Odemyka.

    Necham na ostatnich, jestli je to dobre, nebo spatne.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    EXCITE: Pouzivam to dnes a denne na Samsung Tab 12+ a Xiaomi 11 Ultra. Predtim serie OnePlus Pro.

    Nevybavuji si, kdy naposledy by to selhalo, pokud na sobe nemam rousku.

    Akorat na OP 7 Pro a 7T Pro to bylo zajimavejsi, protoze to bylo i s vysunutim selfie kamerky. Mmch fungovalo to vcelku rychle, kamerka jela uz pred uplnym vysunutim. A nejmene mne se to nikdy nerozbilo. Respect.

    Jasne, vsechno vcetne toho tabletu to ma pomerne povedene selfie kamerky. Ta A11 koukam 8mpx, bohuzel bez udani velikosti sensoru.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    LAUNCHER: Já to taky používám,ale od A10 to jde postupně do hajzlu, tedy v A11 to funguje tak v 50% případů.., v A11 nefungujou dobře ani známá zařízení,ani poloha..
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Napsal na FB ucet Made By Google otazku, zda nepridaji Face unlock.

    V roce 2019 jsem takto uspesne resil dotazy ohledne Nest produktu.

    Ted to visi jako neprectene, nevim jestli takto jeste funguji.

    Maji nekde nejaky chat support, nebo mam poslat email, nebo jeste jinak?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    A ještě tu čtečku dali dopředu pod display, plus je prý dost pomalá :facepalm: .
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BUCCI: Zkusil jsem zapnout.

    "OK Google" se zamknutym telefonem - spusti se Assistant - "Maps" - vyzva k odemceni telefonu. Neco to mozna zvladne i se zamknutym, ale...

    Tohle pro me neni.

    Moje nejcastejsi situace s rukavicemi, IMHO:

    1) Jednorazove nastavim v seznam mapach kam jdu / turisticke mapy.
    2) Prubezne vytahuji tel z kapsy, odemknu pohledem, vidim, zamknu tlacitkem, telefon dam zpet do kapsy.

    Ono i doma, nebudu tam strkat prst a resit jestli nemam zrovna mokre ruce atp, jsem zvykly na face unlock...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BUCCI: Dekuji, predam dal.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LAUNCHER: Ano funguje, v nastavení je na to přepínač, aby to fungovalo, občas i tak po mě chce ale odemknout, musím koupit víc nest nebo nest mini, tam je to v pohodě
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LAUNCHER: OP8 opraven, certifikace už je, pokud Gpay hlásí i nadále chybu, je potřeba smazat cache a soubory ze "Služby Google Play" a pak znovu přidat karty do Google pay
    Všechno se dělo na straně OP a Google, není třeba nic instalovat
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Nevím co má být bezpečného na odemykáni složitým heslem - pokud se musím snažit na té pidiklávesnici trefit 10+ znaků včetně přehazování klávesnice mezi alfa / čísly / spešl, tak to vyťukávám po jednom a kdokoli bude poblíž, to heslo snadno odpozoruje… otisk prstu ne.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HOUMLES: Ruzni lide, ruzne usage patterns: ❤️

    I si myslim, ze kvuli te svobode mame "tvarny" Android.

    Face unlock - Nejen rukavice, porad to pouzivam :-)

    Rukavice - Bezne na ven pouzivam ctyri ruzne pary dle teplot :-)

    (K tomu mam jeste pracovni: Velke ochranne na pilu, Mechanix Impact, Impact fingerless)

    Resp ty vlevo dole jsou palcaky, pod ktere patri jeste ty lehle latkove vlevo nahore.

    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ja treba face unlock zkusil jednou a hned vypnul..
    v zime absolutne nemam problem odemykat otiskem, nenosim rukavice.
    je zajimavy tady sledovat ty navyky, jak kazdej ten telefon pouziva jinak a ma jiny priority... treba to, ze lidi nosici rukavice donuti snizit zabezpeceni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam