• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SUK: jako je pravda, že ten SMB plugin používám minimálně, protože VLC mi přes SMB přehraje co chci.
    SUK
    SUK --- ---
    Nejdriv zkusim TC - SMB plugin spis ne, to je zbytecne slozity, vystacim si s FTP popripade sFTP. Az me zacne stvat (na PC to nepatrilo mezi me oblibene FM), zkusim dalsi. Diky za tipy :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SUK: Total Commander s FTP a SMB pluginama
    E42
    E42 --- ---
    SUK:
    Solid Explorer File Manager - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.solidexplorer2
    JIMX
    JIMX --- ---
    Tyjo, LG G8s, celkem uz starý model ... LG se navíc na mobily už vykašlalo ... a přesto mi právě dorazila aktualizace na Android 11
    SANTUS
    SANTUS --- ---
    Pripadne X-Plore (FTP server OK, stejne tak WiFi upload/download)

    X-plore File Manager - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lonelycatgames.Xplore&hl=en&gl=US
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SUK: total commander?
    ATAN
    ATAN --- ---
    SUK: total commander
    SUK
    SUK --- ---
    Doporuci nekdo nejaky rozumny filemanager? Doted jsem z lenosti pouzival erarni xiaomi, ale zasrali to reklamama shora dolu a asi to chce zmenu. Nemluve o tom, ze nevim, co ma co file manager tahat/uploadovat (nevim) desitky megabajtu kamsi po siti. Fakt ne.

    Jsem ochotnej prispet nejakej ten dolarek vyvojarum (max asi $10 USD, pak uz by to muselo byt neco fakt extra). Mam radsi spis light-weight software, nicmene v tomhle se integrovana podpora zip/7zip/rad/tar/xz/gz/whatever urcite hodi, stejne tak podpora (S)FTP(S) (kdyz to bude umet fungovat jako ftp server, ideal).

    Dank!
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nemáte někdo tip na šikovnou aplikaci pro správu PDF? Něco ve stylu Google pay? Kam bych si nahrál třeba zelený karty a nemusel je mít někde v nějaký složce a proklikaval se k nim?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ❤️❤️❤️

    Retractable Camera | OPPO INNO DAY 2021
    https://www.youtube.com/watch?v=zIGJW6foCEI
    JIMX
    JIMX --- ---
    ERGOSUM: mám holt jiný usecase, který by stahování zbytečně silně zesložiťovalo ... i z toho důvodu mám YT premium
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JIMX: Já běžně, když na to budu ještě koukat. ;-)
    Kdo by si to pamatoval a stahoval znovu. A když chci, dám to na comp a monitor. Mazání nezdržuje. :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    ERGOSUM: akorat kdo by to delal :-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Nebo stáhnout a pak to VLC dá(když to menší není, nebo na to nejde koukat)
    JIMX
    JIMX --- ---
    JIMX: tak včera jsem zjistil, že YT 1080p videa to nedává ... cuká obraz ... 720p bez problémů ... což mi ale stačí, když to stejně nemá fullhd displej :-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Na YT používám už delší dobu NextPipe.

    JIMX: Jj. Vzpomínám, že na starém Androidu (4,2?) šlo cokoliv smazat, nebo přidat zvenčí z počítače. Teď mi to nejde. A ne že bych se ledasčeho rád nezbavil.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Funguje vám wine 6/7RC2 pro android na androidu 9/11? Ať ho nainstaluju svůj SM-G950F nebo SM-T505 tak výsledek je pořád stejný - instalace proběhne úspěšně, wine začne nastavovat prostředí "windows" zčerná obrazovka a spadne na plochu.
    JIMX
    JIMX --- ---
    JIMX: Tak na YT, YT Kids a Netflix tenhle opravdu bohatě stačí ... ale odinstaloval jsem, co se dalo a hromadu google neodinstalovatelných věcí jsem aspoň deaktivoval ... za ty prachy jsem spokojený.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Pro vek 4 az 99+ bych dopourcil Xiaomi Pad 5 a treba tohle pouzdro: https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B09DP97CGR/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&th=1

    Casem se teda muze stat, ze budete shanet dalsi Pad5 pro manzelku, svoje rodice atd...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam