• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ADAMH: Bylo to myšleno s určitou nadsázkou. Ja ( plus několik lidí v mém okoli co jsou na techniku) by brali menší velikost či HW QWERTY.
    Když někomu pomáhám vybrat telefony, chce něco malého.
    Bohužel není...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ADAMH: Co treba Apple ? Takovej IPhone mini neni to zrovna zadnej prodejni trhak . Vetisna lidi kupuje 13 a 13 pro , coz sou sice na dnesni pomery kompatkni telefony , ale porad to je 6.1" .
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ADAMH: a čím si vysvětluješ že se Galaxy S10e prodával nejhůř z S10 (ten rok nejlíp áčko co mělo 6,5) a ten malej iphone byl úplnej provar?

    Když ty ostatní "velký značky" vidí, že se jim to neprodávalo, tak to taky nedělají no
    ADAMH
    ADAMH --- ---
    SKAUT: Aby to nebylo tak, že uživatelé chtějí taky coca colu s glukozofruktozovym sirupem namísto cukru.

    Podle mě, se najde stále dost uživatelů co to chtějí. Ale pokud žádná "velká" značka už telefony pod 6 palců nedělá tak si koupí ten větší a v číslech jim to vyjde, že to tak uživatelé chtějí. I když jen z donucení.

    Takže na uživatelé totak chtějí bych to moc nesváděl :)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    FRUITS: Uživatelé to tak chtějí...
    Těch co chtějí menší je málo takže se to nevyplatí dělat ( jak full HW klávesnice a nemyslím tím toho hybrida co mivalo BlackBerry).
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    Zdravím, chci se zeptat, je to tak, ze se telefony vyrabeji porad větší a větší? Rád bych novej menší smartphone
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    KELDA: to bych to dělal druhym palcem
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    KELDA: Tohle je myslim vendor-specific. některé mobily to maji defaultne tak a jine onak
    KELDA
    KELDA --- ---
    BRKODLAK: a nepomohlo by v android přihodit šipky? Já mám navigační zpět tlačítko vlevo. Vím že v originále je vpravo
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    HOUMLES: jo, tohle je varianta kterou pouziju pokud se mi nepodaří to udelat jinak. ja mam ty tlacitka rad, s gestama se mi nedaří se sžít
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BRKODLAK: jo tak s apkama na zmenu navbaru zkusenosti nemam. jinak ad gestury a klavesnice, jo posune, ale nektery klavesnice (tusim, ze i gbroad) umi tu klavesnici posunout a zvetsit/zmensit jak si reknes, klidne muze bejt 1cm od odkraje
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    HOUMLES: na google play jsou ruzny apky na tyhle tlacitka, říkal jsem si, zda někdo nějakou nedoporučí. gesta mi posunou klavesnici dolu a pisu ještě hůř. sklo ofc mam.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BRKODLAK: pokud to neumoznuje nastavba toho vyrobce tak cistej android nic jako sensivitu tlacitek/displeje nema .. jedine pak si budto poridit folii/sklo (ty obecne trosku znecitlivi doteky) nebo prejit na ovladani gestama
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    zdravim. mam novy telefon a neskutecne me vytaci jedna vec, ktera se mi u jinych nedela. briskem palce porad mackam zpet. takze casto přijdu o dlouhy text a jsem z toho na nervy. neporadil by mi nekdo reseni. idealne takove abych tam ty navigacni klavesy mohl mit, ale aby jejich reakcni pole nebylo natazene az ke kraji, ale jen primo na ikonce. predem diky
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    FRUITS: XDA? https://forum.xda-developers.com/f/huawei-p8-roms-kernels-recoveries-other-devel.5484/
    Oficiální Faw samozřejmě nebude pokud to není úplně problém.
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    Zdravím, chvíli jsem zkoušel hledat, ale možna nemam spravný klíčový slova, nebo weby, tak prosím o pomoc.
    Řeším, jestli jde aktualizovat software (android) na mobilu? Konkrétně mám dva HUawei P8, jeden se softwarem z r. 2017, druhý s o třídu vyšším softwarem, a je už to na funkčnosti znát.
    Nevíte, kde bych našel návod na to jak to aktualizovat? (pokud to jde?)
    Přijde mi škoda ty telefony vyhazovat..
    MATT
    MATT --- ---
    Samsung confirms hack, some Galaxy source code was stolen - GSMArena.com news
    https://www.gsmarena.com/samsung_confirms_hack_some_galaxy_source_code_was_stolen-news-53449.php
    VONY
    VONY --- ---
    MADCAT: Zkus vyfouknout a odmastit nabíjecí konektor. Opravdu mi to jednou pomohlo :)
    SUK
    SUK --- ---
    Cus. Stahl jsem si nejaky webovky (wget --recursive) ale mam trosku problem s prohlizenim na Androidu. Bud muzu otevrit "primo" z TC, to ale vytvori jakysi interni pseudolink content:///com.ghisler.files/storage/SDC-ARD/path/to/somewhere/index.html, jenze takhle nefunguji odkazy. A nebo jsem to schopen otevrit jako file:///storage/SDC-ARD/path/to/somewhere nicmene v tom pripade jsem schopen jen brousit po slozkach, nevidim soubory, nejspis kvuli permissions. Kdyz se v TC pokusim nastavit RWX i pro O (normalne je to 770), tak to padne. Nejaky tip ci mam smulu? Dank!
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    MADCAT: Na aku je běžně záruka jen 6 měsíců. Bohužel máš smůlu
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Jak je to s reklamací tabletu, kterej se jednak děsně dlouho nabíjí, a jednak po nabití vydrží tak do 70 % cirka a pak se samovolně vypne? Co tak čtu tak reklamace se uznává pouze v případě, že aku selže úplně, tzn. po odpojení nabíječky zařízení zdechne. Pokud funguje, byť třeba jenom minutu, tak se má za to, že pouze poklesla kapacita, ale reklamce se zamítá... Je to nějakej lacinej Umax, asi rok starej... Dík.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RATTKIN: To je pod výrobní cenou - dosáhnout je jí možné leda prodáváním tvých osobních informací, hesel, atd
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    prosím tip na tablet s čistým androidem. cena cca 3.000
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam