• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    E42
    E42 --- ---
    ASYMETRIC: Zkoušel jsi je aktivovat spuštěním přehrávání hudby přímo z nich (a ne z telefonu) dvojklepem na sluchátko, nebo jak se to zrovna u těhle dělá?
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    Nevěděli byste, v čem by mohl být problém? Android 12, Pixel 4XL a sluchátka Huawei Freebuds 4. Sluchátka se standardně připojí a fungují jak na hovory, tak na hudbu/video. V nastavení BT je vidět "Aktivní". Pak ale vypnu hudbu/video a po nějaké době je opět spustím. Hudba/video ale začne hrát z reproduktoru. Když se podívám do nastavení, tak sluchátka jsou připojena, ale zmizelo "Aktivní". Nikde není žádná možnost je znovu "zaktivnit". Pokud mi někdo v této chvíli zavolá, hovor funguje normálně přes sluchátka. Po skončení hovoru znovu zkouším spustit hudbu/video, ale zvuk jde stále z reproduktoru. Pokud si v nastavení zvuku chci vybrat, které zařízení má hudbu přehrávat, sluchátka tam vůbec nejsou i když v nastavení BT jsou připojena a hovory přes ně fungují.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    RATTKIN:
    Tohle je výsledek. Ale ta ikonka byla fakt otravná.

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GLOBETROTTER: aby to nebyl hack jak obejít app limity androidu-když to vypneš, nebude se ukončovat?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    E42: Díky!
    E42
    E42 --- ---
    GLOBETROTTER: In the Pixel 5a5g Android 12: settings/Accessibility/Avast Cleanup/Avast Cleanup Shortcut/OFF.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Avast mi vyrobil na displayi telefonu ikonku,kterou sice mohu posouvat a částečně skrýt,ale i tak je to velmi otravné, není průhledná a ani se přes ní nedá klikat na to,co je pod ní. Je naprosto k ničemu, nemá žádnou funkci. Nemáte někdo tip,jak se toho zbavit (a nemyslím tím odinstalování Avastu, ten mám placený hlavně kvůli pískovišti na noťasu a nechce se mi ho měnit).
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JIMX: jestli ti jde o estetično, tak fakt stačí to vystřihnout rovně/do požadovaného tvaru (klidně aby to zakrývalo jenom tu ledku a vypadá to prostě dobře
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: ja to oblepim vzdy tak, ze to neni videt ergo udelam to tak aby nebyl videt konec pasky.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SPM: Dekuji za tip, objednano.
    SPM
    SPM --- ---
    SKAUT: co jsem to strkal do dvou aut, tak u prvního to tam spíš drží hůř a občas při manipulaci mi povyleze a musím domáčknout. Nicméně tam to mám v custom zásuvkovém panelu, co jsem si dělal sám a ty zásuvky jsou nějaký šmejdy z ali, takže tam je to jima. U druhýho auta je to místo zapalovače v popelníku, kde ta zásuvka má nějakej idiotskej tvar (má to ještě druhou zásuvku v loketce, která je fakt jako zásuvka a ta vypadá normálně). Tam to šlo nacpat teda dost blbě, ale je to tam a funguje to :-) Ale jo, ty zásuvky se celkově leckde liší, tak možná někde s tím může být problém... Taky už jsem slyšel něco takového (ne tedy vázaného na tuhle nabíječku), že některé zásuvky a některé zástrčky jsou udělané tak blbě, že při zasunutí při určitém natočení to v té zásuvce vyzkratuje + proti kostře a smahne pojistku :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    DRAGON: to sice jo, ale kdo na to ma pak koukat za svetla ... :-/
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    SPM: Vypadá jako rebrandovanej Baseus. Papírové čísla seděli s realitouy jedinný problém byl s některými zasuvkami v autě. Takhle nabíječka je dole dost široká a některé zásuvky mají dole packy které to nechtěli pustit níž.

    Teď mám větší od Baseus a opět spokojenost. Jen tentokrát má display ( byl takový požadavek).
    SPM
    SPM --- ---
    LAUNCHER: Mam alzapower z alzy s USB PD a nesviti na ni vubec nic a je malinka. Ale ma vykon jenom 30W. (A taky nevim jak moc je spolehliva, mam dve, ale obe jenom chvili).

    AlzaPower Car Charger C520 Fast Charge + Power Delivery černá - Nabíječka do auta | Alza.cz
    https://www.alza.cz/alzapower-car-charger-c520-fast-charge-power-delivery-cerna-d5759923.htm#parametry
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: černá elektro páska to řeší :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Problem to neni, dokonce ma i duvod tam davat zelenou.

    Ale je tu trosku historie:
    Invention of blue LEDs wins physics Nobel - BBC News
    https://www.bbc.com/news/science-environment-29518521
    Coz vedlo k modrym LEdkam vsude.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Kdyby tam aspoň nedávali ty superduperšíleněmocsvítící modré ledky ... ale jako kdysi lehounce svítící zelené, žluté nebo červené ... ale je to furt hroznej hit tam rvát ty modrý ... koupil jsem si Qi nabíječku od alzy a když nabíjí, tak svítí modře na celej pokoj ... když je mobil nabitej, tak začne svítit hezky lehounce červeně, že je to i v šeru sotva vidět ... nechápu, jaký problém je tam dát slabou červenou a slabou zelenou LEDku, proč tam musí rvát ty vysocesvítivý modrý :-/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LAUNCHER: určitě je, ale tak to se dá přelepit ne? :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TEKKIT: tezky ne - jsem dal 2 jeste nez jsem psal.
    Divny, protoze nemam duveru ze muj hlas reprezentuje to co delam.
    Ty nastaveni jsou vagni a nemaji nic spolecneho s tim nazvem. Navic Android 12 prinasi do toho dalsi bordel ve forme presne a nepresne lokality.

    Urcite pro to je nejaky terminus technicus :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MCKIDNEY: Ok to je ta druhá možnost...není to tak těžký
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Tipy na nabijecku do auta, prosim? Nejmene dva vystupy, nesmi svitit, USB-C PD (asi staci jeden z tech vystupu), rychla.

    Nasel jsem treba tohle, ale bojim se, jestli ta dirka napravo uprostred neni LEDka.

    Epico 63W PD Car Charger - Nabíječka do auta | Alza.cz
    https://www.alza.cz/epico-pd-car-charger-space-ggrey-d5460041.htm

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam