• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: airpods pro, nemuzu si je vynachvalit. Jedina dobra vec od Applu (nadsazka ale u mne to plati vlastne)
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    LAUNCHER: Pouzivam Jabra Elite 7 Pro. Takovy slusny all round. Hlavne byl pro me dulezite pouziti na cally a pak multipoint - najednou telefon a laptop.
    IV0
    IV0 --- ---
    LAUNCHER: Já mám Tranya T3 BT v 5.0. Hrají docela dobře, Hlavní výhoda je, že jsou snad jediné, co fungují dobře s hodinkami Garmin, protože mají přijímač na obou stranách (neposílají si signál přes hlavu). Používám je na běhání, drží dobře.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: Ja mam porad ty Oneplus bullets a Top...ale nejsem narocnej
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Jak jste na tom prosím s true wireless sluchátky? Občas se mi hodí malinké do kapsy. Pár jsem jich vyzkoušel viz obrázek, ale nepřijde mi snadné si vybrat.

    DATEL
    DATEL --- ---
    LAUNCHER: No, těžko říct 😁 Po výměně to asi 3 týdny bylo v pohodě, pak se mi zase stalo, že jsem nemohl zahájit hovor, až po restartu. Od té doby klid, dovolal jsem se já i ostatní mě. Včera byl zas nějaký update systému, tak třeba tam néco potají opravili a bude to ještě lepší 🤣
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DATEL: Ja jsi vlastně dopadl s tou S22U? 🙂
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ARIAEL: Na tu glukozu jsme zvědavej, slibujou to už pár let všichni. Nějak si to nedovedu moc představit, jak to bude fungovat.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ARIAEL: Jo meri dobre, problem je chovani pri chybe. Kdyz potrebujes alarm na zvolneni tak ono to treba prumeruje hodnoty (samsung) nebo zahodi neocekavany vysledek (mi band). Coz znamena ze pro zatezovku a prevenci to neni

    Ale jako makro monitoring jsem s tim spokojenej. Drzi me to aktivni a poskytuje zpetnou vazbu nutnou pro lidi s omezenym ustrojim.

    Takze jako vzdy je to o SW :(
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ARIAEL: Jakou "analyzu srdecni cinnosti"?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MAKROUSEK: Vydrzi jsem myslel treba tak 3+ dny alespon... Amazfit nic neumi. To uz i ten muj stary Fitbit Sense ma alespon analyzu srdecni cinnosti, sledovani dychani v noci atd
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    LAUNCHER: Mimochodem na ECG mam nejaky specializovany naramek nekde v supliku uz par let. Kupodivu zase - lezou z nej oproti lekarskemu meraku kupodivu celkem pouzitelny data.
    Ono ten mytus, ze lekarsky merak musi vazit tuny, stat miliony a mit vlastni budovu v nemocnici uz je nejakou dobu trosku mimo dobu... A obavam se ze se tenhle trend bude sakra zrychlovat. Je v tom sakra hodne penez zakazniku, co ty bio chipy chteji.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MAKROUSEK: No ja sice nemam titul Mudr, ale zato mam docela presne certifikovane meraky. A treba tlak umi velmi slusne merit uz levne hracky stare nejakych 6 let? Spis vic. Ostatne ne asi pro nic za nic prochazeji kazdych par dni kalibraci proti externimu meraku.
    A otazce externiho mereni gukozy se vyvoj venuje uz 8 let pokud vim, co je hotovy patent. Tenhle rok to planuje uvolnit Apple a Huawei a nejspise i dalsi. A profesionalni lekarske meraky na tohle tema si lze koupit uz peknych par let - ale to nejsou smartwatche, to nepotrebuju.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MAKROUSEK: Nejen ja, ale ani puvodni prispevek nepsal nic o ECG...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LAUNCHER: Pises, ze tep to meri spravne. Ja pisu, ze to EKG nemeri spravne. To jsou dve ruzne veci. Ach jo.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MAKROUSEK: Jiste. Proto se Ti take pisu toto: LAUNCHER.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LAUNCHER: To neni EKG. To je jenom tep.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MAKROUSEK: Nize zminovany Fitbit poskytuje pouze toto. Ale je to prekvapive presne.

    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LAUNCHER: EKG je takovej ten diagram, jak ti bije srdce, ne kolikrat za sekundu.

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MAKROUSEK: Reaguji pouze na Tebou kritizovane "EKG" v Tvem prispevku nize: MAKROUSEK.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LAUNCHER: Jasne, ale heart beat maji vsichni, to neni tak tezky, tam je ten rozdil systole a diastole viditelny temer pouhym okem. To ostatni uz je takova magie.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MAKROUSEK: Heart beat je velmi presny. Clanek z 2017, dneska je to zase dal:

    "Compared with the ECG reading, wearable products varied in their accuracy. The Fitbit Charge performed the best at rest, measuring within 5 beats per minute of the ECG reading 95% of the time. "

    https://edition.cnn.com/2017/04/10/health/fitness-tracker-fitbit-mio-accuracy-study/index.html
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ARIAEL: Tyhlety mereni tlaku a glukozy a EKG jsou uplne nahodny, nemaji se skutecnosti nic spolecneho. Ja si taky myslel, ze to chci a ve skutecnosti to meri uplne nesmysly. Pokud ti jde o vydrz, nic lepsiho, nez amazfit nenajdes.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ARIAEL: Resim dele, Samsung hodinky mam prakticky kazdou generaci. Pokud chces vydrz tak toho moc neni.

    Tizen - podpora na iOS 3/5
    WearOS - baterie je porad 2 dny pouzivani. Ma jak nastavby Samsung, tak zaklad.

    Takze v tomhle asi nic pro tebe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam