• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HOUMLES: mam virtuala na siti Tmobila (loguju se do jejich portalu) a tam je poslat si nastaveni MMS a kdyz mi prijde smska, tak je v ni "bohuzel vas telefonni pristroj neumime nastavit" :))
    jinak v settings sem hledal slovo APN a nic, Samsung S21


    ad: tak jestli tam nemas navic jeste dalsi profil... to tam znamena kde, prosim?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DRAGON: no a koukal jsi jaky tam mas nastaveny APN? nebo pak koukni na stranky tvyho operatora, vsetsinou tam maj navody na tyhle nastaveni .. dokonce snad i existujou (ikdyz nevim jestli to jeste funguje) i konfiguracni zpravy, ktery si nechas poslat na tvoje cislo a samo ti to tu konfiguraci APN vytvori.
    jeste me napada, jestli ti MMS normalne funguje tak jestli tam nemas navic jeste dalsi profil, kterej je zbytecnej a spatne nastavenej.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HOUMLES: sem mezitim zjistil zajimavou vec: Soundcloud nejde odinstalovat v play.store, ale kdyz sem sel normalne pres settings/apps/soundcloud, tak tam normalne uninstall byl, tak sem to smazal, dobry, tak dekuju :)

    ted jeste ten problem s MMS, pritom odesilat a prijimat je muzu, ale pokazdy mi proste prijde tahle debilni notifikace. Asi si na ni holt budu muset zvyknout..
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DRAGON: root neni potreba, takze jestli ten soundcloud vubec nechces tak ho muzes disablovat
    How To Disable Any System App Bloatware On Android Without Root
    https://www.xda-developers.com/disable-system-app-bloatware-android/
    KEL
    KEL --- ---
    DRAGON: jo, přesně to :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    btw prosim pomozte i v tomhle ;)
    Kdykoliv restartnu telefon, objevi se mi dve veci, ktere vubec nevim jak eliminovat:

    1) Can't download MMS notifikace
    2) nejaky prehravac s nejakym vzdy stejnym trackem, kdyz na to kliknu, objevi se soundcloud (bohuzel soucast S21, nelze odinstalovat bez rootu)

    netusite jak oboji navzdy odstranit? diky

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEL: tim myslis tohle?
    GitHub - tomasko126/easylistczechandslovak: EasyList Czech and Slovak is an official filter list for AdBlock, Adblock Plus and other ad blockers out there
    https://github.com/tomasko126/easylistczechandslovak

    ergo zadat tohle URL do sekce Manage Tracker Blocking Source / Add new source" tuhle adresu?
    https://raw.githubusercontent.com/tomasko126/easylistczechandslovak/master/filters.txt
    KEL
    KEL --- ---
    DRAGON: musíš si zapnout i Easylist Czech and Slovak filter list
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEL: nakonec na cookies pomohla zmena adonu, pridal sem dalsi a uz to dela co ma :) ale reklamy mi to teda ukazuje porad. treba kdyz kliknu na idnes.cz (nechodim, ale pro test), tak je to plny reklamniho contentu.
    KEL
    KEL --- ---
    DRAGON: hm, tak nevim. Easylist Cookie List a I don’t care about cookies. Plus default Block Trackers and Ads.

    Block Trackers and Ads | Vivaldi Browser Help
    https://help.vivaldi.com/desktop/privacy/tracking-and-ad-blocking/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEL: ver mi, mam to zapnute. kamkoliv vlezu, tak se to pta na cookies a reklama normalne on. Tak nevim :D
    KEL
    KEL --- ---
    DRAGON: no musíš si to zapnout. nebo nevim co děláš :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    EXCITE: No ale uz budou jen rok...
    BASIK
    BASIK --- ---
    DRAGON: Viz nize no :D s tou implementaci cookies je to tak ruzny, ze nejaky obecny reseni se hleda tezko. Ja jsem kuprikladu zvyklej vsechno odmitat rucne, takze jsem zrovna tohle neresil. Ale je to postaveny na chromiu, tak zkusit jeste 3d party rozsireni :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Tak po pul dni pouzivani Vivaldiho musim rict, ze rychlost super, ale ani jedna vec, kvuli ktere sem to delal (zakazat reklamy, aspon nektere + prestat vidat hlasku o cookies), nefunguje :D
    Ale docela dobrej browser jinak, nutno podotknout .)))
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MCKIDNEY: Updaty na S10e pořád choděj..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: coz mi pripomina ,kdyby chtel nekdo novou original baterii pro S10, tak daruju :)
    myslim tu zakladni S10, nikoli ultra ani s10e
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY: Ale porad s10e je super volba, jenom proste nastavit ocekavani. Jsou lide co daji 10k za kus z RMA a budou radi i kdyz vydrzi 2 roky a nemusi kupovat iphone :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    IV0: No vykon je slabsi, ale to bys mozna snesl. Hlavni problem je OS a baterie.

    OS nedostane update a to bude rekne problem rok 4,5.

    Baterka je 2/3 a aspon rok stara. Nove kusy jsou z RMA. Opravdovy old new stock bude klidne 2 roky stary.
    Optimista ocekava 10% kazdy rok a 7 let pro malou baterku znamena docela dost.

    Xperia ma vetsi baterku a pokud si ji ohmatas a vyhovuje - lepsi jit tam. Kdyz ne, tak s10e a ocekavat spis 3 roky a podle toho platit.
    IV0
    IV0 --- ---
    MCKIDNEY: Jako že dojde místo/výkon jako u Xperie? Nebo se kazí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam