• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: No a lidi kupuji pro design veci z goop.com. meze vkusu se rozhodne nekladou :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Mám s ním zatím najeto jen ~30 km, takže dlouhodobou zkušenost nemám. Ale zatím jsem z něj nadšený.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: super!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT:

    Official Samsung Fast Wireless Car Charger for Galaxy Z Fold 3, Z Flip, S22 Ultra, Galaxy Note
    https://youtu.be/JHZPnpOyy1I
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MCKIDNEY: Design PW se mi líbí mnohem víc.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Galaxy Watch4 jsou asi 3.5k nove, 2k pouzite (coz u wearables povazuji za dobrou vec - maji slusnou poruchovost prvni 3 mesice) a nove 5 jsou 7 + sluchatka za 1500.

    Vyrazne levnejsi, WearOS a navic nastavba pro Samsung co umoznuje spoustu uzitecnych veci jako sdileni BT zarizeni a WiFi siti.
    Pokud nekdo chce platit extra 5k za to byt beta-testerem pro zarizeni co sotva funguje - radeji bych aby si koupil Intel Arc grafiku - to ma aspon potencial se zlepsit :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: vyfoť to pak na palubce pls, mi to připadá hrozně velký. ale top!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Zatím velká spokojenost. Fold v něm mám otevřený. Bezdrát nabíjení funguje.

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ARIAEL: Toto mě též hodně štve.

    Ale potřebuji něco s Wear OS, kvůli mmj záloze pro můj smart lock na dveřích. A druhak chci něco lehkého na běhání a telefon nechat doma. To druhé zatím spíše v teoretické rovině, nevím jestli to T-mobile bude umět a potřebuji právě TM. Též se asi prostě chci podívat kam se Wear OS posunul.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ARIAEL: Souhlas, naramky jsou tedka nejrozumnejsi volba. I uz i moje Samsung hodinky nedokazou konkurovat v cene a prakticnosti :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NECROMAN: Cechy nemaji reprezentaci. Proto LTE a dalsi problemy. Vetsinou muzes dostat sluchatka ci podobne veci objednavkou z DE. UK je ted problem s nad 500 liber.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ARIAEL: Sakra, a to jsem přemýšlel že bych je bral. No nic zustaneme u hybridních garminu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LAUNCHER: četl jsem, že někteří UK operátoři nabízí Pixel Watch zdarma při předobjednávce Pixelu 7 Pro. Tipuji, že do ČR takovou předobjednávku asi nedostanu?
    Get free Pixel Watch or Pixel Buds Pro when you buy a Pixel 7 P
    https://www.pocket-lint.com/phones/news/google/162900-get-free-pixel-watch-or-pixel-buds-pro-when-you-buy-a-pixel-7-pro
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    LAUNCHER: Rozhodne netouzime, protoze po vzoru Fitbitu prevzali napad, ze za lekarske funkce se bude platit navic mesicne vypalny... Takze to ma stopku.
    I Fitbit strcim do supliku
    Mam objednany nejaky novy naramek od FitVii co ma i mereni tlaku, uvidime jak to bude fungovat
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    MAKROUSEK: kdyby si moji odpoved precet poradne tak se nemusis tak blbe ptat :) protoze ne kazdej tu moznost ma, spousta ISP ma dneska vnitrni IP a jsi za NATem .. nehlede na to, ze otevrit si do internetu nezabecpecenej port na mobilu je dneska uz taky o krk
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HOUMLES: K cemu cloud? Proste se na ten telefon napojis primo. Ja leta pouzival staryho Sonaka s appkou IP Webcam a spokojenost. Akorat nesmis zapomenout forwardovat porty na routeru.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    GEKONZPRAHY: malo ktera firma ti nabidne cloudovy sluzby zadarmo, ono provoz tech serveru neco stoji takze jestli nejsi schopnej nebo nemuzes otevrit port popr. si zridit vpn tak si budes muset asi nejakou apku co to umi koupit
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    SUK: Na to jsem koukal, ale to musim bejt na stejný wifině, ne?
    SUK
    SUK --- ---
    GEKONZPRAHY: droidcam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam