• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Nevim jestli jako Samsung uzivatel ji pouzivas, ale projdi si nastaveni a vzhled s GBoard a to se neda srovnavat. Tedka po operaci sotva vidim a to co me drive otravovalo je dneska nesnesitelne.

    Kazdy jsme unikatni, ale jsem si celkem jist ze najdes neco co ti bude chybet. Pro me navrhy oprav, vysoky kontrast a sprava velikosti/designu jsou super. Vynuceni jazyka nezavisle na aplikaci nutnost.

    Kdyz pak nainstalujes work profile, tak nemuzes instalovat nic co nepotvrdila korporace - a tedy jsi skoncil na GBoard u stock androidu. (Koupil jsem si misto OnePlus samsung s10e jenom kvuli tomu a velikosti :D)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: možná budu litovat, ale proč patří gboard do pekla?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Pro me je to workprofile. Jenom doufam ze brzo udelaji verzi swiftkey pro nej. GBoard je vec co patri do pekla a Samsung mit nemuzu :(
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NECROMAN: Edge? Proč? 🤔
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: tak vyřešeno, byl to nějaký bug v Edge. Promazal jsem data aplikace a už to šlape.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tohle bude pro moje pracovní i privátní potřeby super fíčurka:

    Honem sem s tím. Takto budou vypadat WhatsApp ankety
    https://www.svetandroida.cz/whatsapp-ankety-beta-testovani/
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    HOUMLES: Díky.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    PUSCHPULL: ne, android chrome nepodoruje zadny addony .. jedine pres firefox a https://addons.mozilla.org/en-US/android/addon/greasemonkey/
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    Nevím zda se ptám ve správném threadu.
    Dá se zprovoznit v Androidu Tampermonkey aby fungoval v mobilním Chrome?
    Našel jsem ten Tampermonkey pro Android, ale podle všeho to dělá dost potíží...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ARIAEL: Poreferuj, hlavne o SW. Me ty moji jednou umrou a do WearOS urcite nejdu :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Ja si objednal tehle: https://fitvii.com/products/upgrade-fitvii-1-47-v19-pro-health-tracker-ecg-with-bp-monitoring

    Jako komunikace s nima nic moc, ale veci poslali bez cekani atd, uz to ceka nekde na celnici...
    Ja jsem chtel hlavne co nejpokrocilejsi monitor, k tomu hodiny a oznameni z telefonu...

    Ty hodinky od Samsungu a Google mi prijdou ze jdou jinym smerem. A Apple watch (ty jsou na tom s tim smerem podle me lepe) nejde pripojit k androidu takze na ne kaslu.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Ja nsel tohle - bylo to doporucovny i na ruznych zdravotnickych strankach jako dobry pomer cena/vykon...
    Products – fitvii
    https://fitvii.com/collections/all

    Takze uvidime. Protoze samozrejme existuje i model hodinek, ktery ma zcela presne lekarske mereni skoro vseho vcetne tlaku, ale ten zacina na 500$ :D
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Ja su eSIM porad neaktivoval a to mam Watch 3 od te doby co vysli :)

    4ky male jsou super, jenom proste davas na stolek na nabijeni na noc.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MCKIDNEY: stálo by to za zkoušku přehodit default na Chrome a otestovat...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MCKIDNEY: Překecal jsi mě. Objednané Samsung Watch 5 Pro. Tohle jsem přesně nechtěl, jsou hrozně velký. Ale méně problémová značka, safír, titan a velká baterka mě přemluvila.

    Wish me luck s tou eSIM 🙄
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NECROMAN: Nemyslis ze je to spis edge?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Netušíte na Androidu 13, kdykoliv kliknu na odkaz na Twitter, tak mi vyskočí tento dialog. Dříve mě to hned přesměrovalo do Twitter aplikace. V nastavení mám povoleno vždy otevírat Twitter

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Mas pravdu, oni ho zase opustili kdyz google vynutil Android jako hlavni telefon.

    My bad.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Zvlastni, jedou WearOS od 2019. Ale je mozne ze od te doby prestali kopirovat Apple design :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam