• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ADM: Telegram taky něco má ale nevim detaily
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ADM
    ADM --- ---
    uvazuji o notifikacich ze serveru na mobil, zatim jsem se zbezne dival na:
    - signal-cli ( https://github.com/AsamK/signal-cli ), bohuzel java, ale v dockeru bych to asi prekousl
    - pushover apk ( https://pushover.net/ ), komercni app, rikaji ze Individuals can use Pushover with no subscription fees (zda cpou reklamu nevim)

    Jsou nejaky jiny reseni? U signalu aspon nemusim nic instalovat, urcite bude existovat jeste spousta api pro matrix, ale ten nepouzivam.
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    sry shorts v youtube
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VLASTIS: čeho?
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    ahoj,
    nevím jesstli je to přímo sem, ale - jak se zbavím shorts ?
    sere me to maximalne..
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KELDA: zkus AutomateIt. Já tím mám tedy nastavenou výjimku pro tichý (noční režim do kterého mi to přepíná stejná apka automaticky).
    KELDA
    KELDA --- ---
    TEKKIT: :) no nevím:) kouknu na to ale spíše ne ...
    KELDA
    KELDA --- ---
    TEKKIT: přesně tak jak píšeš. Jen volume dolů a nic jiného. Co umí telefon moc žena neřeší, jen volume a nějakou tu zprávu. Ale stejně jako já nemá ráda když telefon zvoní.

    Právě bych u telefonu viděl funkce:
    * Vybrat kontakt na vyjímky při jakýmkoliv tichém režimu, napři při druhém prozvoněním aby začal vydávat tichý tón ...
    * Ale taky pokud telefonát odmítnu aby další se automaticky zrušil (třeba i s nastavením časového intervalu)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KELDA: hele a co nainstalovat jí tam remaping tlačítka? Třeba:

    Power Button Remapper for Sams – Aplikace na Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.sidekeybuttonremap&hl=cs&gl=US

    Takže na dvě stisknutí "powerbuton" to dá "nerušit". Dlouhý přidržení pak klasicky "vypnout" . na to by si nezvykla?
    KELDA
    KELDA --- ---
    LAUNCHER: díky ale já potřebuju aby manželka toto měla v telefonu a když si ztiší telefon tak potom bude např můj kontakt vyzvánět a nebude ticho. Nastavování do not disturb je sice jednodušší ale ona používá jen volume ....
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: akorát je teda nahovno pokud máš z nějakýho důvodu v oblíbených více kontaktů koukám, protože to bys musel vyházet všechny a nechat tam jen sebe. jinak ti to nerušit bude rušit dalších x lidí

    (to se docela divím že tam není možnost jen jednoho čísla)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: jasný no. To musí dovysvětlit no. každopádně je jasný, že pokud to žena ztlumí ručně, tak pak ten tvůj návod fungovat nebude...

    (i když já si teda myslim, že to tvoje je nejjednodušší na nastavování + bych jí dal do horního rolovacího menu tlačítko "nerušit" na první místo aby to měla po ruce, svoje číslo jako výjimku a je to. učit se s tim Taskerem co jsem dal já bude na dýl - jestli to vůbec jde)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Sorry, vůbec to neznám v češtině a "nerušit" mi nic neřeklo.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: já to pochopil tak, že z nějakýho důvodu nechce zapnout "nerušit"
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    KELDA: Zapnout "Do not disturb" a nastavit výjimku pro "favorite contacts only".

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ale jak to funguje netušim:/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KELDA: známej umí divy s timhle:

    Tasker připravuje jednodušší prostředí Tasky. Automatizaci Androidu otevře i začátečníkům – MobilMania.cz
    https://mobilmania.zive.cz/clanky/tasker-pripravuje-jednodussi-prostredi-tasky-automatizaci-androidu-otevre-i-zacatecnikum/sc-3-a-1354547/default.aspx
    KELDA
    KELDA --- ---
    Ahoj, sic se už tu probíralo ale co kdyby android postoupil dále ...

    Potřebuji nastavit telefon tak, že pokud ztiším telefon jen volume - (ne nerušit), zda jde aktivovat Bixby rutine tak aby zajistil výjimky ve zvonění např pro konkrétní kontakt.

    Potřebuji abych měl vždy při telefonu potichu nebo i při funkcei nerušit možnost zadat výjimku pro nějaký konkrétní kontakt.

    Právě např manželka ztišuje telefon pres Volume - a neslyší když ji volám třeba vicekrat za sebou.

    Pokud to nejde přes Bixby ale jinak, tak sem s nápadem ... Diky
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HOWKING: Nejsou tady lidi, kteří o androidu vědí něco hlubšího, nebo to prostě nejde řešit? Potřebuju se zbavit (nebo předefinovat) zkratek hardwarové klávesnice.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    DUCATIMONSTER: škoda.
    Fun fact. Když ženě původně Nokia upadla, tak jsem šel prvně tam. Měli tam ještě starou cenu. Pokud pamatuju cca 4,5k. Mno furt to nebylo vyloženě zly.
    Zkontroloval jsem to i tak na mp.cz, kde to měli za 2650.-. byl jsem furt na výškách, co jde. Nicméně na mp se mohla 6gb rám varianta. Skočil jsem po tom ještě ráno. Volal tam, psal maila. Vzal si vlní (měl jsem ještě další věci, co řešit). Vyšlo to.
    Mobil je jak novej, baterka v pohodě.. :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LOVE_DALI: To už bohužel nemají.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam