• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: S tímhle jen souhlas. Mmj Flipů se prodava výrazně víc než Foldů, foldy jsem potkal 4, Flip žádný. Kde je spravedlnost? Nemám pro Flip žádné využití, ale chci to vidět a pokecat a zkušenostech s majitelem 🙂.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: Jasný, foldables jsou něco jinyho. Myslel jsem aby ti klasickej smartphone vyrazil dech
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: porad mi tak nejak vic vyhovuje pracovat s tabletem, tohle je na muj vkus moc tlusty, neohrabany a s blbym ratio pomerem obrazovky ( na praci potrebuju teamsy atd, management), kdyby to melo vyssi display, bylo by to lepsi, ten "ctverec" je nesikovnej. Pockam si na dalsich par generaci nebo jak se s tim popere vyssi konkurence (sony, pixel, atd). I na nepracovni veci mi to nevyhovuje youtube ani filmy nechteji ctverec, hry take ne, fotky to same.. Proste nekdo pri vyvoji nepremyslel uplne jako uzivatel, wow efekt super, ale prakticky k nicemu.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: jako že si na cestu bereš klávesnici a mobil? tak to je pak jiná
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Hele take jsem si myslel s tou aspect ratio. Ale zjistil jsem, že tohle je ideál na maily a conf calls s prezentacemi. A to mě mmj živí. Z Netflixu se nenajím. YMMV.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Před pár dny se mi aktualizoval LG G8s na Android 12 ... a změnilo se mi nějaké nastavení UI, že ho mám takové do hnědo-růžovo-oranžové ... třeba v chromu, když jsou dole záložky jednotlivých stránek, tak ta ikonka s křížkem na zavření je taková ... nebo třeba ve zprávách, vyhledávací box nahoře je takový nahnědlý a tlačítko "zahájit chat" dole zase oranžové ... netušíte, kde se to dá změnit?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jinak asi největší dobrodružství byla aktivace nové eSIM. Aplikace Můj Vodafone měla po požádání o novou kartu hezký box, kde to aktivovat, ale ten nereagoval na kliknutí. A na desktopu se ten box pro aktivaci raději nezobrazoval vůbec.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: pro mě to bude až bude tenčí, lehčí a levnější, ale věřím že foldables k něčemu budou..
    ještě aby to mělo nějakýá normální aspect ratio
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Zname jsem ho polozil otevreny na stul s Peru 8k videem a zeptal se ji, co je na tom tabletu divneho. Pak jsem ho pred ni zavrel :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT:
    Jinak wow efekt dneska už nebude asi u ničeho:(

    Let me disagree. Nepamatuji se, ze by si kdy tolik lidi chtelo pujcit muj telefon a ptali se me na nej. Zaroven jsem uz dva kamarady "konvertoval".

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NECROMAN: Tak fotky musí být bez diskuze...ale to ještě asi brzo. Jinak wow efekt dneska už nebude asi u ničeho:( jsme moc náročný
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dorazil Pixel 7 Pro a Pixel Watch, tak kdyby byly nějaké otázky.
    Zatím teda pořád čekám na ten wow efekt, nějak na tom telefonu není vidět, že to je Google flagship za 800€.
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    Ahoj, nevim jestli jsem tu spravne, ale potreboval bych prosim poradit s TWRP (asi banalni problem, ale ja to nejak nedavam-holt lama)
    nejlepe pres SZ

    Diky
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ACID: Fakt potřebuješ mail a kalendář v jedné appce? Kalendář používám od Googlu, na poštu mám gmail a K9 mail.
    ACID
    ACID --- ---
    A po rozkliknutí

    ACID
    ACID --- ---
    Příklad, před chvílí odeslany mail v seznamu

    ACID
    ACID --- ---
    Právě že jo, ale funguje nic moc.. V náhledu vidím mail, ale při rozkliknutí nic.. A nejen u starších (týden!), ale například i právě odeslany..
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ACID: Pokud máš rád Windows Phone - zkoušel jsi Outlook na Androidu?
    ACID
    ACID --- ---
    Poraďte mi fungující mail klient s kalendářem. Na WP fungoval Outlook perfektně, ale na Androidu už mi dochází trpělivost...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    😊

    On the Fence | Samsung​
    https://www.youtube.com/watch?v=HeqD7v4f8Jk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam