• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TOM
    TOM --- ---
    DUNICAN: taky se netěším, až mi odumře CAT S61, zatím se ale hlavně díky robustní baterii pořád drží...
    KEJML
    KEJML --- ---
    DUNICAN: Diodu nahradily always on displaye, takže pro ni už taky není moc důvod, podobně jako místo tlačítek jsou gesta. Čili Android se konečně dostal na úroveň Nokie N9 z roku 2011 :)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MEMNON666: Jo to je ten co jsem myslel nejspis.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    SKAUT: ASTRO SLIDE 5G?

    Astro Slide 5G - Planet Computers
    https://store.planetcom.co.uk/products/astro-slide
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MEMNON666: Píšu plnotučnou HW klavesnici, tohle je neco ve stylu "vlk se nazral a koza zustala cela". Navic diky tomu aby se ta klavesnice dala nejak pouzivat, tak to udelali siroky. V tomhle provedeni jsem drzel v ruce jen Blackberry a diky, fakt ne. Priserny pokus o HW klavesnici.

    Chtel bych proste klavesnici na sirku telefonu. Jako treba HTC Desire Z, nebo HTC S740 ( ten mam jeste doma ) a podobné. Vim o tom ze se nejaka parta dala do kupy a neco se snad i prodavalo ale zas za tu cenu to melo nic moc HW. Nebudu tvrdit ze bych musel mit ten top ale ten lepsi by to byt mel + idealne cisty droid ( treba na snahu Samsungu vsechno dojebat nejsem zvedavy, byt maji par svetlych "vylepseni" ). Ve svete v kterym ziju nic takoveho neexistuje a nejspis ani nebude protoze to nikdo nechce dle vyrobcu.
    Ale dik za tip ;)
    HULIK
    HULIK --- ---
    DUNICAN: Fyzická tlačítka mají ještě třeba odolné tablety od Samsungu řady Galaxy Tab Active.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    DUNICAN: Ony ted jedou gesta ( ty se mi libi a jsou užitečnější z mého pohledu než tlačítka dole).
    Diodu obcas míval Pixel ale to neni už kam dávat protože display bez rámečků.
    Ja bych bral fyzicky menší telefon s pořádnym HW a to taky nikdo nedělá. O fyzické plnotučné HW klávesnici nemluvě...
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    MADCAT: no tenhle má vyloženě stisknutelný tlačítka. Mě by stačilo tohle, co mám teď (Asus Zenfone):


    Ten telefon je vůbec nejlepší. Má např. diodu, kterou považuju za extrémně užitečnou a kterou, jestli jsem dobře hledal, má už jen pár obskurních značek.

    Asus Zenfone 3 ZE520KL - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_3_ze520kl-8197.php
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DUNICAN: Ty myslíš něco takovýhoto?

    Physical buttons make a comeback in Samsung's low-end Galaxy Core Advance | Engadget
    https://www.engadget.com/amp/2013-12-16-samsung-galaxy-core-advance-budget-smartphone.html

    Zdá se, že před těma deseti rokama to zkoušel Samsung tady s tím lowendem, dneska to podle mě nikdo nedělá, páč proč - akorát to je dražší...
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    Dělají se ještě mobily s pevně umístěnými navigačními tlačítky mimo obrazovku? Nějak nemůžu žádné najít a ani nedokážu formulovat dotaz Googlu, aby mi vrátil relevantní informace.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    KELDA: Byl jsem v cine 2017 a pouzival TorGuard - naprosto bez naznaku potizi. Fungovala mi v pohode ale i SSL VPN do prace.
    KELDA
    KELDA --- ---
    ADM: to nebylo, nevím jak teď. Já tam byl naposled před pandemii.
    ADM
    ADM --- ---
    KELDA: a je to pravda, ze si v cine na hranicich musis nainstalovat nejakou jejich aplikaci do mobilu?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Na vlastnim routeru mit opevpn, mit koupenou domenu za par korun a pouzit porty 80/443
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KELDA: BTW co kupujes za esim?
    KELDA
    KELDA --- ---
    KOLCON: to kupuju pokaždé ale nemá vliv na jejich firewall. Taky to nefunguje. No něco pořídím, mivaji akce s vrácením penez
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    ADAM: Naopak si myslím že s domácím routerem na nějakém nestandardním portu má v Číně tu šanci vyšší.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KELDA: Hm tak to budeš mít těžkou loterii. Kolegovi ale fungovalo koupit si nějakou regionální esim a s tím to neměl blokovaný. Jinak musíš spíš doufat, oni to průběžně vylepšují a co jsem pozoroval, tak ti to jsou schopní zaříznout i když už máš ten tunel navazany.
    KELDA
    KELDA --- ---
    KOLCON: prave Čína. Nord VPN měl kolega v Číně před 4 lety a nebyl moc spokojený. Potřebuji něco taky asi placeného, ale spíše jde o tip který vybrat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam