• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MEDWYN: Offiko beta. Už několik let ( dělá to pak dobře binec v tom co je vlastně aktuální verze 😄).
    VoLTE a podobný mi asi nikdy šlapat nebudou protože nemám nikoho ze Svaté Trojice 😄
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    SKAUT: Pouzivas nejakej beta channel jo? (evidentne) ... No kazdopadne 13 stable 5G nema. Ale aspon funguje volte.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MEDWYN: Hmm mám pocit že tam 5G už nějaký ten pátek mám a ani u 14 verze androidu žádná změna tímhle směrem. Tak snad brzy..
    E42
    E42 --- ---
    MEDWYN: S tou podporou 5G se má stát co?
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    JEREMIUS: Asi to od Q3 23 uz ani nebude pravda, ta nedostupnost 5G. Mam P7 256 Non Pro za 18k koupeny minuly mesic a byl to nejlepsi cenovej deal siroko daleko. Pokud ti jinak ten telefon vyhovuje (bacha je to padlo a cihla v jednom), tak ber.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Mám možnost vzít nový Google Pixel 7 Pro 256GB za 17 tisíc, je to dobrá volba, nebo jsou nějaké lepší alternativy? Jediné, co mi vadí, je nefunkčnost 5G v ČR, ale bez toho se dá asi vydržet
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    JOHNY_G: Pro tchyni.
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    DUCATIMONSTER: Asi ne, dokud nám neřekneš, jak a na co ho chceš používat, a na čem ti u telefonu záleží :-)).
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj. Poradíte prosím telefon do 6000 s dobrým poměrem cena výkon? Díky moc
    KULA
    KULA --- ---
    GEKONZPRAHY: o tomhle uvažuju s MI 10T Lite. Jako objevující se aplikace ve složkách, reklamy v aplikacích, nechci říkat, že jsem dement, že jsem si to koupil, ale něco na tom bude....
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Prosím pěkně, našla by se tu nějaká hodná duše, která by mi za úplatu mohla nahrát LineageOS na Xiaomi MI 9 SE? Praha a blízké okolí, díky.
    ROBB
    ROBB --- ---
    VLAKODLAK: Doporučuji LineageOS, open-source verzi Androidu. Na Lenovo Z6 Pro je k dispozici aktuální Android 13 s bezpečnostními záplatami. Používám ho (LineageOS 18.1 / Android 11) na Xperii XZ1 Compact z roku 2017 (4GB RAM, Snapdragon 835) a funguje naprosto stabilně a plynule, a to byl telefon vydán s Androidem 8. Dobrá cesta, jak se vyhnout tlaku ze strany výrobců na koupi nového železa, ač to starší může sloužit ještě léta.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Filtr mlčí, potřebuji pořadit :)

    Mám Lenovo Z6 Pro 8GB/128GB Dual SIM a je to super stroj. Akorát ten Android 9...
    Koukám teda na nástupce... hledám alespoň srovnatelný výkon, ale koukám mobily s těma samejma vnitřnostma jsou i o 5k dražší, než byl tenhle, když jsem ho kupoval... wtf? inflace? :) a to je několik let, čekal bych nějaký technologický pokrok a ne platit 15 za telefon co má ten samej procák, co můj současnej :)
    někdo nějaké doporučení? budget není problém, jenom si nedokážu před sebou ospravedlnit telefon za 30 :)
    SUK
    SUK --- ---
    Zdare, po posledni aktualizaci (uz je to delsi dobu, co probehla) mam problem s Redmi Note 9 pro - z 2 sim se mi po hovoru prepne na spatnou SIM, na ktery nemam data. Obcas pak ani nepomuze znovu prehodit data z jedny na druhou a zpatky. Nekdo podobny problem? Existuje reseni? Diky!
    JIMX
    JIMX --- ---
    DRAGON: vim, ale tazatel se neptal na to, ze to chce nejak dal zpracovavat, tak jsem predpokladal, ze to chce jenom poustet a to to splnuje ... sam YTP mam, tal vim, jak funguje ;-)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Tohle mi fungovalo dokud jsem mel potřebu to používat https://tubemate.net/w3/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: takhle Premium nefunguje, ono to youtubovsky Download neznamena ze si stahnes mp4 etc, ale ze ti to ulozi na local a muzes se na to podivat offline, rozhodne s tim nic nemuzes delat, preukladat ho, nic takovyho, k souboru se nedostanes (beznou cestou)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    TOOMIX: stačí, to je taky dobrý, jsem neznal, každá alternativa se hodí)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LOJZEE: a nestačilo by vzít URL videa, youtube.com přepsat na yout.com a tam si stáhnout mp3?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam