• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    JEREMIUS: Koukni se do Informací o aplikaci Telegram. V jednotlivých kategoriích notifikací je možnost "Override Do Not Disturb" (úplně dole).
    KEJML
    KEJML --- ---
    KEJML: Pro upřesnění, používám režim nočního klidu, ale hlavní součást toho je právě DND.
    KEJML
    KEJML --- ---
    JEREMIUS: Mne na Pixelu 7a (stejně jako na 4a) během DND žádné notifikace nechodí, ale konkrétně zrovna Telegram nepoužívám. Konkrétně ale WhatsApp a Messenger skrz to určitě nepřijde. Nemáš Telegram ve výjimkách z DND?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    JEREMIUS: Tiché vyzvánění?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Řeším na Google Pixel 7 režim DND. Poslouchám před spaním audioknížky. A problém je v tom, že když povolím během DND media sounds, tak sice mi hraje audiokniha, ale taky mě budí třeba zprávy z Telegramu a možná i dalších aplikací. A nějak se mi nedaří nastavit chování, jako na ostatních mobilech: během DND mi nechodí notifikace, jen SMS a hovory od označených kontaktů + zároveň mi jde přehrávat audio knížky. Poradíte?
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Jen do statistiky - konkretne tenhle posledni feature drop mi taky zpristupnil 5G. Not that I care :-D. VoWiFi bohuzel stale nikde.
    KEJML
    KEJML --- ---
    DRAGON: Vida, já to tehdy kontroloval jen namátkově u těch, u kterejch mne zaujala nabídka, ale je pravda, že žádný z nich nebyl u T-Mobile, jak koukám. Z T-Mobile jsem koukal jen na Kaktus, který ale obecně omezuje rychlost na 50 Mb/s,tak nevím, jestli i tohle formálně provozuje na 5G, nebo je to výjimka
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEJML: všechny co jedou pod tmobilem, tak maj. Ověřeno u dvou mnou, ostatní je info od kámoše z tmobu.
    KEJML
    KEJML --- ---
    SKAUT: Většina virtuálů 5G nemá, myslím že jede jen u Sazky a Tesca, pokud si to dobře pamatuju, nedávno jsem to hledal
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    koukám :)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    DRAGON: Protože pokaždý když jsem se jich na něco ptal tak jsem nedostal rozumnou odpověď. A na webu se chlubí podporou 4G, VoLTE ( které mi na pixelu nejde.) ale ani slovo o 5G.
    A taky proto že mě to moc netrápí.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SKAUT: jen takovej asi blbej dotaz, ale proc si tam nezavolas a nezjistis si to presne? :) treba to tim vubec neni :)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    NECROMAN: Dik za info. Takže u virtuála smolik ( ten muj je v O2 síti)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SKAUT: kolega má Pixel 6 a O2 mu tam jede na 5G.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    předpokládám že to co přišlo do 13 by ve 14 mělo nějakou chvíli být také. Takže mám asi smolika u virtuála 🥴
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    JOHNY_G: Dneska se mi stáhla aktualizace a vypadá to, že připojení už neblbne (ťuk ťuk)
    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    SKAUT: Ja mam taky Pixel 6, Vodafone a 5g taky jede
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    SKAUT: Kolega ma Pixel 6 s T-Mobile, 5G nabehlo okamzite po updatu.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    NECROMAN: Tak Pxl6 ma asi smolika. Nebo O2 virtualum neposkytuje 5G?
    Na druhou stranu ani scan siti mi neukazal nic jiného než 4G i u ostatních.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    NECROMAN: Je to tam u T-Mobile a Pixel 7
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam