• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, dostal jsem k novému číslu Xiaomi Redmi 10 5G. Nadělím ho kamarádovi na Ukrajinu, ale ze zvědavosti jsem ho rozbalil a ještě že tak. Vyskočila aktualizace na verzi V13.0.11.0.SLSEUXM, tu jsem stáhnul, telefon se restartoval, ale místo toho aby naběhl, skočil do recovery. Zde jsem volume tlačítky potvrdil restart telefonu, ten sice naběhl, ale opět mi to nabídlo ke stažení tuhle aktualizaci. Když jsem jí znovu stáhl a jakože nainstaloval, už to neskočilo do recovery, ale pořád je přítomna ta starší verze. Poradíte co s tím? Díky.
    ACID
    ACID --- ---
    Vážně se na Androidu nezobrazí na widgetu galerie víc než 6 fotek? (°~o)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj, kamos ma na prodej tyhle telefony. Mel to jen 2x vystaveny na stanku. Fold 4 je pryc uz.
    Mám teď
    Fold 3 12.500,-
    S22+ 10.500,-
    S22 9850,-
    FLIP 3 9500,-
    FOLD 4 21000
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Lidem přestává u Pixel Foldu fungovat po pár týdnech displej
    Pixel Fold je jediná skládačka, která může rozbít sebe sama. První testeři objevili potenciální designovou chybu – MobilMania.cz
    https://m.mobilmania.zive.cz/clanky/pixel-fold-je-jedina-skladacka-ktera-muze-rozbit-sebe-sama-prvni-testeri-objevili-potencialni-designovou-chybu/sc-3-a-1357964/
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Netušíte náhodou někdo proč mi Samsung galerii nezobrazuje fotky? Ostatní appky na fotky obrázky zobrazují. Zkoušel jsem smazat data aplikace a je to stejný. Díky.

    ACID
    ACID --- ---
    Díky, Google fotky nepoužívám, ale nakoplo mě to správným směrem
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ano, bude to v koši. Je to pod Knihovnami.

    ACID
    ACID --- ---
    Smazal jsem z galerie celou jednu složku cca 1500 fotek + nějaké videa (takže bych čekal alespoň 5GB místa k dobru). Volné místo mi ale spíš ještě ubylo. Cloud nepoužívám, z něj se mi to netaha zpět.
    Prehlidl jsem nějaky "koš" nebo WTF?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Teď jsem četl, že ten Dock pro Google Pixel tablet nemá ani WiFi, ani Bluetooth, takže ho nelze používat jako samostatný chytrý reproduktor. To je tedy dost fail podle mě
    Google says no Wi-Fi allows $129 Pixel Tablet dock to be cheaper
    https://9to5google.com/2023/06/23/pixel-tablet-dock/
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    JIMX
    JIMX --- ---
    QWWERTY: ten calengoo vypadá suprově, diky za tip
    JIMX
    JIMX --- ---
    slepej
    JIMX
    JIMX --- ---
    KEJML: asi jsem byl šlépěj, je tam ... ale customizace nula, stejně jako samotný google calendar ... to je nepoužitelný pro mě ...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KEJML: Tjn ja ten widget používám roky
    KEJML
    KEJML --- ---
    JIMX: Zajímavé

    JIMX
    JIMX --- ---
    KEJML: mne google kalendář widget nenabízí ... :-(

    QWWERTY: díky za tip, kouknu na to ... $5 nebude problém, pokud mi to bude vyhovovat
    KEJML
    KEJML --- ---
    JIMX: Používám defaultni z Google calendar - ukazuje události a úkoly několik dní dopředu
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    JIMX: ja osobne s kalendarem nakonec skoncil u CalenGoo - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.calengoo.android
    sice je placeny, ale $5 za neco co mi usnadnuje planovani a tim setri kybl hodin? to mi prislo akceptovatelny

    na maily jinak za me K9, ale zalezi, co potrebujes primarne delat ... znam lidi co ho zkouseli, ale moc jim nesedl
    JIMX
    JIMX --- ---
    JIMX: tak emaily jsem vyřešil gmailem, ale ještě potřebuju nějaký ten calendar widget s agendou ...
    JIMX
    JIMX --- ---
    Doporucite mi někdo nějaký widget s agendou bez reklam a nějaký email klient. LG mělo oboje v základu, OnePlus nemá ani jedno ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam