• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    LYNCH: Tak to nahrávej přes share z galerie :-).
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    zdravim. potreboval bych poradit. kdyz chci vlozit fotku např na instagram nebo facebook tak mám fotky úplně přeházené. Poslednich pár dní sedí, ale pak se mi začnou míchat fotky tri roky staré s novýma..je to dost otravný. V galerii je to ok.

    Nevedel by nekdo co s tim prosim? Je to dost otravný
    B3DA
    B3DA --- ---
    RAINBOF: mapotic
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RAINBOF: mapy.cz bohužel stále neumí co-authoring bodů nebo tras, to je pravda. Když jsem tam ještě pracoval, tak jsem se párkrát ptal, zda to není v plánu, ale prý by to byla tak úzce používaná funkce, že se to zatím nevyplatí 🤷‍♂️
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Osm bejvaly desne hnusny a pro bfu dost nepozitelny protoze to nastavit bylo sileny to se uz zmenilo ?

    gmaps nativne ? neznam :D

    po zbytku se podivam. Ano jako web to mam plan udelat ale zas to nejni zadnej komercni projekt. je to takova smidlanda v rohu.
    SUK
    SUK --- ---
    RAINBOF: co to udelat cely jako web? Kdyby to neslo s mapy.cz nebo gmaps nativne, tak lze pouzit leaflet s osm, mapboxem ale i mapy.cz
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LEF: ne. To bych musel vsem duverovat ze nam to nejakej blbec nesebere.
    LEF
    LEF --- ---
    RAINBOF: a kdyby "skupina" pouzivala 1 uzivatelsky ucet na mapy.cz?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    RAINBOF: Google to uměl, jednu mapu tam mám a funguje to doteď, mělo by tam ít i přidávat od ostatních co mají link..

    Ta mapa je tady https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1TV-VvOCNcRGWe4M6bThfSuP-47Q&ie=UTF&msa=0&ll=49.50399845381676%2C15.830167000000017&z=8
    něco podobnýho třeba tady -
    NYX reference – Moje mapy Google
    https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1xVtGndh0OcQ7eIIl6IiQI6G0GDV--Ooh&ie=UTF&msa=0&ll=34.02797790875993%2C23.355659699999993&z=4
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ACID: neco mi rika, ze tou pozadovanou ficurou je kooperabilita
    a ano, na mapach si muzu udelat slozku s trasou, POI, nasdilet ji, etc... ale nejak nevim, ze bych dalsim uzivatelum mohl povolit mi ji upravovat/doplnovat
    ACID
    ACID --- ---
    Vlastní body lze, to sdílení jsem ale nikdy neřešil
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Mozna abych to priblizil, jde mi o to delat skupinove seznam zajimavavych mist a pridat jejich popis a ten casem upravovat jak se meni. Rad bych to ale nedelal sam. Nemam vubec ambice to davat do oficialniho seznamu na mapach, casto totiz duplikuje a doplnuje co uz v mapach maji.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ne neumi, resp jsem to nenasel. Umi to delat trasy, ale mit mapu bodu kam si dam bod, popis a fotky. S tim ze si to "muzem" (tj lidi kterejm to povolim) menit.

    Max to umi mit svy vlastni mapy a ty sdilet vsem. Ale ne treba pracovat na jedny mape treba 10 lidem to neumozni.
    E42
    E42 --- ---
    RAINBOF: Neumí tohle všechno Mapy.cz (funkce Moje mapy)?
    ACID
    ACID --- ---
    RAINBOF: mapy.cz?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Hledam mobilni aplikaci pro mapy kam bych si mohl pridavat svoje body a tuhle mapu mit pak i na webu idealne zdarma nebo neco rozumne dostupnyho ale ne platbu za ucet.

    Driv mi vyhovovalo kdyz si v google maps slo udelat vlastni mapu a sdilet ji s ostatnima ale to uz par let nejde. Cilem je udelat mapu zajimavych mist, umoznit jejich pridavanim i dalsim lidem a zobrazovat to na webu. Na web si to klidne poresim dodatecne. Kdyz bude nejhur...
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    RUDOLF: Teoreticky nějaká neofiko ROM a schovat root.
    Offiko tam nic vyššího nez Android 6 stejně nebylo takže pokud neprojde prvni možnost (a někdo zdejší chytřejší neví) tak bohužel..
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Čaudy, fotřík má Huawei Media Pad T2, 7.0 (bgo-dl9). Má to na cesty aby se koukal na bankovnictví. Takže to leželo dva roky v šuplíku. V nastavení/aktualizačním programu je EMUI 4.0, což má být android 6 beta a nenabízí to novější aktualizace. Na huawai support jsem se dočetl, že když prošvihnu systémové aktualizace, tak po čase přestanou být dostupné. Je nějaká cesta nápravy? George appka od ČS chce nejnovější systém, tak bych systém rád aktualizoval. O data nejde.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: Je volný i ten fold 4
    PEJR
    PEJR --- ---
    MADCAT: Treba iPhone 14 ma 48mpx, ale fotky defaultne produkuje 12mpx, v RAWu to zaznamena 48mpx ale soubor ma 80mega
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam