• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ADM
    ADM --- ---
    PUNKREASS: george nemam, na denylistu mam cca 5 aplikaci, kterym to vadilo a bez problemu, ta aplikace nema moznost poznat ze mas root. restartovals?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    ADM: to sem udelal, pustilo me to sice o kousek dal, ale ne uplne az do posledniho kroku. Zatim sem se s podporou dohodnul, ze me z toho slouceni proted vyjmou, ale to je prej reseni jenom na par mesicu. Tobe se to podarilo timhle zpusobem dokoncit? Jestli jo, tak mam k hledani jeste nejakej jinej problem.
    ADM
    ADM --- ---
    PUNKREASS: pokud mas root pres magisk, tak tu aplikaci pridas na deny list
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Resil ste tu nekdo na telefonu toho novyho George od CS (sloucenyho s klicem) s rootem? Pokud jo, vyresil? Pokud jo, jak?
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    Typickej google, vymejsli samy picoviny.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Mam 14 od první Bety a o tomhle ani nevím 🤣🤣. lol
    E42
    E42 --- ---
    DATEL: Tak už se mi to jednou někde povedlo, ale je to fakt děsná pitomost. Kdyby radši aspoň ve vlastních aplikacích zprovoznili predictive back. Zatím to funguje snad jen v nastavení systému.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    DATEL: Aha, díky. Už se mi to povedlo :-) U textu teda. U fotek z Google Fotek teda ne, ale to asi časem vychytám (jestli to vůbec budu potřebovat, zatím mi to nepřijde jako nějak moc užitečná fičura)
    DATEL
    DATEL --- ---
    E42: Zkoušel jsem to na Pixelu 6, tam to fungovalo v pohodě. Jinak opičárna to je, to souhlasím, pro text je jednodušší to vzít přes schránku. S obrázky jsem to nezkoušel, tak tam nemohu soudit, nakolik je to užitečné.
    E42
    E42 --- ---
    DATEL: Hezký, ale v praxi mi to nějak nefunguje. Když text pustím, nevloží se. (Plus je to teda děsná vopičárna.)
    DATEL
    DATEL --- ---
    JEREMIUS: Když držíš ten text, tak druhým prstem (prvním stále držíš ten text) dál ovládáš telefon, tj. otevřeš jinou aplikaci, tam si najdeš pole, kam to chceš dát a dopřesuneš ten text do něj.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Podařilo se vám někomu to drag&drop v Androidu 14? Označím třeba text, můžu s ním hýbat, ale vůbec nechápu, jak se můžu přepnout do jiné aplikace, abych to tam vložil
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Let's go, 14.

    E42
    E42 --- ---
    NECROMAN: Slušnej facepalm je, že v přehledu skvělých vlastností Androidu, který to to ukáže po upgrade, jsou mj. Google Podcasts, které někdy před týdnem oficiálně zařízli.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Top 14 features in Android 14
    https://www.youtube.com/watch?v=wEVaHobjbPw
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Android 14 je venku
    Android 14: Official news, new OS features and updates
    https://blog.google/products/android/android-14/
    A přehled dnešních novinek
    Google Pixel 8 launch event: the 7 biggest announcements - The Verge
    https://www.theverge.com/23902026/google-pixel-8-launch-event-biggest-announcements-watch-buds-pro
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    AXTHEB: Osobní zkušenost nemám, vycházím z toho co mi říkali ti kterým jsem telefon opravoval já ( protože do servisu to dávat už nechtěli).
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SKAUT: Mno, dával jsem v posledních letech do servisu tři nezapnutelné telefony, nikdo mi je nesmazal, normálně je opravili.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Pixel Watch 2 bude zdarma k Pixel Pro 8 podobně, jako před rokem
    Leaked Pixel 8 Pro deal shows Google will throw in a Pixel Watch 2 for free - The Verge
    https://www.theverge.com/2023/9/25/23888942/google-pixel-8-pro-watch-2-free-preorder-bonus
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    AXTHEB: Tak pak se tě to týkat nebude. Servis udělá pak tovární nastavení a neřeší to.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NECROMAN: No to nevím jak udělám, když je rozbitej ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam