• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    MICKK: tak to už dost záleží na tvých požadavcích, plnohodnotné brouzdání po webu bych od toho spíš neočekával

    co sem měl k dispozici na omrknuti lehce větší Cubot KingKong Mini 3 tak si dokážu představit s tím v pohodě fungovat
    APIN
    APIN --- ---
    MICKK: Je na to prej nějaká custom klávesnice speciálně pro takhle malý displeje. Něco na způsob klávesnic tlačítkových telefonů, kdy se esemesky datlovaly jen na 10 tlačítkách
    MICKK
    MICKK --- ---
    APIN: dá se na 3" displayi I něco provozovat? Měl jsem iPhone se 4" a virtuální klávesnice zabrala 1/2 obrazovky a vlastně jsem ani nevěděl co a kam píšu. Většina webu a aplikací není na to rozlišení připravená.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    ZBYNEK: teď predprodavaj s 13 afaik
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    APIN: Jo, taky jsem o tom přemýšlel... Ale foťák prý nic moc...

    A hlavně to dodávají s Androidem 11/12, třináctka vyšla v srpnu 2022, čtrnáctka je teď novinka. Takže na firmu se nedá spolehnout co do kvality supportu :-(
    APIN
    APIN --- ---
    Pokud vás taky serou ty velký lopaty, co se nevejdou do kapsy a chtěli byste normální telefon normální (nebo i mini) velikosti, tak tady máte nějakou slevu přes můj ref link na Unihertz https://inviteee.to/i/ES2U ;)
    KURE
    KURE --- ---
    MA747: S23 ultra?
    MA747
    MA747 --- ---
    Dal by mi prosím někdo tip za náhradu Samsung Note 9 (512 GB). Potřebuji Dual SIM, co nejlepší foťák, 512 GB, kdyby to mělo 3,5 mm jack, bylo by to super. Přemýšlím (i) o Xperia 1 mk V, ale tam mi vadí několik maličkostí. Nebo nechat opravit Note? Až na již slabší foťák mi vyhovoval. Díky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: to mě nenapadlo, že prodávají Pixel Buds, které se rozdávaly zdarma k předobjednávkám Pixelů 7 :D
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    NECROMAN: Dívat se na US store je úplně mimo (jiný hardware, jiné daně, jiné clo). Tržně, hardwarem i dostupností je nám nejblíž německý store, ale pokud vím, tak Alza vozí UK distribuci (minimálně historicky ji vozila). Tam stojí Pixel Tablet £599, tedy 17 000 Kč. Buds Pro £199 - 5700 Kč. Ale nevíš, za jakou cenu ty Buds nakoupili, a jestli je náhodou nedostali zadarmo k Pixelům, protože Store je dává, ale Alza ne :-).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Google Store občas nechápu:
    Pixel Buds Pro tam stojí v US $199 (4 600 Kč) a na Alze jsou za 4 290 Kč,
    ale třeba Pixel tablet 8GB/128GB stojí v US $419 (9 700 Kč), ale na Alze 17 990 Kč.
    Jak je to možné, že sluchátka tu jsou levnější a tablet tu stojí 2x tolik?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    ADM: jo, tohle rikala. Ja sem to pak spatne prekopiroval z neceho jinyho, kdyz sem si googlil, co to je. No a to taky rikala, ze s tim prechodem ma samozrejme problemy spousta lidi. Holt si budu muset po vic nez deseti letech poridit novej telefon. Takze me tu casem cekejte s prosikem o rady pri vyberu;)
    ADM
    ADM --- ---
    PUNKREASS: mozna jim vadi, ze to nejspis nema hardware based keystore (na snapdragon 810 jsem urcite nemel), jinak papirove ma qualcomm vzdy ve specifikacich spoustu ruznych security featur, ale aby nektery fungovaly, musi vyrobce telefonu zaplatit licenci, a ne vzdy to dela
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    ADM:
    ADM
    ADM --- ---
    PUNKREASS: a jen pro zajimavost, co to je za SoC (cpu)?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Jenom pro doplneni: jeste mi dneska z technicky podpory volali, ze to neni tim rootem, ale tim, ze muj telefon nema hardware secure module. Ta pani chudak nevedela, stejne jako ja, o co presne jde, prej ji to takhle sdelili kolegove z vyssiho levelu podpory a reseni je poridit novej telefon, nebo mozna prejit na overovani pomoci sms.
    ADM
    ADM --- ---
    ADM: to uz snad leda z te kontroly rootu, ktery ta aplikace stejne nedelala, proto jsem tenhle konkretni pripad zminoval jako ukazku nesmyslne kreativity
    ADM
    ADM --- ---
    NAVARA: z informace, ze jsem si litacku nainstaloval z aurora store, se nic ohledne umyslu kopirovani kuponu neda vydedukovat, je to jen nesmyslna kontrola, ktera se da obejit se stejnou snahou, jako tam tam tuto kontrolu pridat
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADM: No přidělávají… chrání se před možností kopírovat kupony :o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam