• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ZVIRATKO: neni problem si koupit nekolik let starej telefon a budes na nej mit dva roky zaruku ackoliv na nej zadny aktualizace nedostanes, tohle neni vec k reklamaci
    MICKK
    MICKK --- ---
    ZVIRATKO: ale co chceš reklamovat? Aktualizace budou do srpna, v tu dobu vydali březnové... Od té doby už nemusí žádné.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    MICKK: jo ted koukam ze do Aug/2023... no ale to uz stejne nic nevydali
    zkusim to reklamovat a pak uvidim co na to DASka :)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    NECROMAN: tipují, že tou postupně uvolňovanou aktualizací se snaží rozložit zátěž a minimalizovat výskyt hromadné chyby.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    MICKK: a tam prave mje S62 Pro je, proto me to sere
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: tak v úterý večer se update spustil, i na Pixel Watch.
    MICKK
    MICKK --- ---
    ZVIRATKO: ono se stačí podívat co má android enterprise certifikaci https://www.catphones.com/en-gb/features/business-ready-smartphones/
    SATAI
    SATAI --- ---
    ZVIRATKO: můžeš na ně jít vřískat a můžeš si příště koupit Pixela nebo Galaxy. To je tak vše. :-/
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ZBYNEK: to pisu jen proto, ze to neni zadny stary vrak (jen moralne)


    SKAUT: asi to zkusim, schvalne...
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ZVIRATKO: Výrobce to má na háku, takže asi nic. Minus nevlajkovych lodi. Byť by bylo jim to reklamovat ale...
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ZVIRATKO: nemíchej záruku a EOL, to jsou úplně odlišné věci
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    A co se da udelat s vyrobcem kdyz posledni update je March 1 2023? Telefon neni EOL, muj kus je v zaruce.

    Navic to nejde rootnout, neni OEM unlock, proste me fakt s*ou. Nehlede na to, ze ten telefon je az nepouzitelne pomalej...

    Uz me i napadlo to proste reklamovat, at si to vyresi Alza s Caterpillarem jak chce.

    Napady?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    the jury in Epic v. Google has just delivered its verdict. It found that Google turned its Google Play App Store and Google Play Billing service into an illegal monopoly
    Epic win: Jury decides Google has illegal monopoly in app store fight - The Verge
    https://www.theverge.com/23994174/epic-google-trial-jury-verdict-monopoly-google-play
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Pokud si to pamatuju dobře, tak OTA update můžou zdržet operátoři. Já mám Pixel 8 s dobrovolným Beta programem a taky mám listopadovou verzi.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NECROMAN: Mám to stejně jako ty, na Pixelu 7a
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak já nevím co dělám špatně
    Verze Androidu: 14
    Aktualizace zabezpečení Androidu: 1. listopadu 2023
    Poslední úspěšná kontrola dostupnosti aktualizace:
    12:02
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    NECROMAN: mám také, P6Pro
    Číslo sestavení
    UQIA.231205.015
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Mám, P6
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak prý už 6. prosince vyšel Android 14 QPR1 update, ale na mém Pixelu 7 stále nic. Jak to máte u vás?
    Android 14 QPR1 rolling out with December security update
    https://9to5google.com/2023/12/06/android-14-qpr1-december-pixel-update/
    SATAI
    SATAI --- ---
    Zkoušel někdo Pixel Watch 2 LTE? Zajímá mne, zda jim některý český operátor umí dát stejné tel. číslo jako mobilu. Oficiálně to umějí (Vodafone a O2) jen u Samsungu, ale nevím, zda je to s Pixely nemožné nebo jen nepodporované.
    E42
    E42 --- ---
    ZVIRATKO: Jo, jasně, zprasit jde všechno, ale to už je to "Problém bude někde jinde.", ne v různých verzích BT (ty můžou být naopak klidně stejné). Zpětná kompatibilita ale existovat musí.

    DUNICAN: Přijde mi trochu divný, že by i na nejnižší stupeň byla hlasitost velká, ale pokud jo, tak si aktivuj developer options (sedmkrát ťuknout na About phone - Build number v nastavení) a v nich zapni "Disable absolute volume". Pak by měla sluchátka a telefon ovládat hlasitost nezávisle, takže když ji stáhneš na minimum v obojím, měla by už být opravdu hodně nízká. (Kvůli kvalitě zvuku (hlavně šumu) bych pak doporučoval mít hlasitost v telefonu spíš vyšší a snižovat ji na sluchátkách.)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    QWWERTY:
    E42: jen FYI, na vrstve "spojeni" tohle o kompatibilite plati, bohuzel jsou ale zarizeni, kde si vyrobce dle hesla "not invented here" vymyslel vlastni parovani po BLE a tam ta kompatibilita muze byt bidna. V podstate to takhle maji treba i Airpody, ale ty jdou aspon prinutit k 3rd party parovani podrzenim tlacitka na case.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam