• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHdobrej skutek
    DIVER
    DIVER --- ---
    TSOH: co ten vozik? trik nebo ne? esli jo, tak bych se na ni vybodnul a jeste ji nakopal.
    TSOH
    TSOH --- ---
    na Vltavský jsem poslední dobou viděl u metra mladou slečnu na vozíku. Jednou si pozdě v noci četla za světla lampy knížku a dnes brzo ráno jsem ji viděl (asi to byla ona) jak spí v metru u výklenku ve zdi vedle trafiky (v mezipatře mezi eskalatory a schody pro peší...). Tenkrát v noci jsem s ni kratce promluvil a měl jsem jenom stravenku tak ji dostala... dle všeho vypada, že nema domov... nema někdo třeba nějakou zimni bundu pro menší ženskou ? byla fajn a smutná... příště s ní dám asi delší řeč zda by se nedalo nějak pomoci... neregistroval jste ji nekdo ?
    MTO
    MTO --- ---
    Petice za záchranu Karlova mostu (www.zachrante-karluv-most.cz)
    http://www.zachrante-karluv-most.cz
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    vcera jsme zastavili slecne, ktera sla podel silnice v noci asi 10km lesem do druhe vesnice. evidentne se pohadala s pritelem... neslo to nezastavit!

    :)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    poptávám dobrou němčinářku, která třeba za pivko či večeři zavolá na jednu farmu v itálii a tím nám s kamarádem zajistí práci.. jde o jeden telefonát cenné informační hodnoty.. počta, díkes:)
    MTO
    MTO --- ---
    jestli mate hezky vztah ke konopi tak podporte prosim:

    http://konopijelek.cz/index.php?stranka=podporuji-dekriminalizaci
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    poptávám kvarteto, prší a jiné karty - úplné sady, za odvoz nebo za výměnu ( dohoda možná) do dětského nízkoprahového klubu Lache Čhave.

    v případě, že se chcete zbavit barviček - tempery, barvy na sklo, voskovky, foukací fixy, křídy ....

    dojedu kamkoliv po Praze, Plzni. Dohoda v poště.

    moc děkuji
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    unicaplasma.cz | darov
    http://www.unicaplasma.cz/
    TSOH
    TSOH --- ---
    SEPHORA: pravda... to sem ani neresil... :)
    ted jsem psal jeho ženě o info....
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TSOH: ma povoleni k prac. cinnosti?
    TSOH
    TSOH --- ---
    nemá někdo echo na práci (zahrady, kuchyně... prostě cokoliv...) pro Inda (věk kolem 30, mluví Anglicky, v pohodě člověk). Je v Cz cca půl roku s vcelku problem něco sehnat... (vzal si Češku).... pry to začina byt trochu existenční... hrozi navrat dom, kde je to ještě víc v p....i .
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    zdravim vas... kdyby jste mel nekdo zájem, byl by to dobrej skutek..... :(

    Osobní asistence
    Hledám mladou slečnu (nejlépe studentku) na asistenci k 25 leté vozíčkářce. Po osobní schůzce příjmu ihned. Týkalo by se o dva až tři dny v týdnu (včetně víkendů). Kontaktujte mne prosím na email, kde bychom domluvily na podrobnostech.
    Odměna: 70Kč/hod
    Lokalita práce: Praha
    Adresa práce: ul. Na Topolce 1
    Zadáno: 27.5.2009 v 14:45
    bez názvu
    Š. Štěrbová
    Sterbova.S@seznam.cz
    DIVER
    DIVER --- ---
    tak si predstavte, ze jsme ted zachranili v praci malyho ptacka. v nejaky trubce, co trci ze zdi, si udelaly sykorky hnizdo a dneska tamodtud vypadlo holatko. teda uz melo nejaky pirka, ale takovy piskle zluty to bylo. jenom lezelo, ale vypadalo, ze mu nic neni. chvili jsem ho mel v ruce, pak jsme dotahli zebrik a dali jsme ho zpatky do ty trubky. a jeste tam narvali kamen, aby nemohly ty ptacata jen tak vypadnout.

    a pred chvili koukame - velka sykorka uz tam zase lita a krmi. kamos rikal, ze jak tam sahal, stipaly ho maly zobacky :))
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    DRAGON: a veril ti?
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Drazí lidé, měla bych na vás netradiční prosbu. jak mnozí víte, pracuji s romskými dětmi v nízkoprahovém klubu nedaleko zastávky "Michelská". Dne 8.4. se slaví Mezinárodní Romský den, na který jsme pro děti připravili mnoho soutěží a her, bohužel naší organizaci stále nedorazili peníze od MŠMT, které byly slíbeny k 20.2. a krom toho,že naše výplaty visí s otazníkem ve vzduchu, nemáme ani finanční prostředky na výhry pro děti.

    Pokud byste doma našli "pro vás již zbytečné" diáře, samolepky, karetní hry, plyšáky, razítka, cd, knihy, lízátka či jiné laskominy ... a vůbec cokoliv nevypadájící použitě a dalo by se jako cena pro dítě 6-15let použít - napište mi do pošty a já si od vás věci moc ráda převezmu.

    Budu ráda za cokoliv, malou taštičku věcí, či jen jednu věc.

    Pomozte dobré věci a Bůh vám to odplatí na vašich potomcích .)

    ------------------------------------------------------------------------------------
    kdo by se chtěl odpoledne účastnit jako dobrovolník - turnaj ve fotbálku, pinpongu hledáme rozhodčího a náhradníky do týmů, pokud by dětí dorazil lichý počet. Finanční odměnu vám v současné době nabídnout nemůžeme, ale jistě by se dalo vyhandlovat potvrzení o praxi.

    klub se nachází v Ohradní 12, www.lache-chave.cz
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    já dnes bratrovi vysvětlil, že život nebude lehčí a ať se zakousne, dobrej skutek.)
    TSOH
    TSOH --- ---
    a ja sem dneska dal psovi kosik takze nikoho nepokousel... také dobrej skutek ! :)
    DUB
    DUB --- ---
    ja sem si zas dneska koupil listek v mhd, dobrej skutek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam