• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHdobrej skutek
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    já dnes bratrovi vysvětlil, že život nebude lehčí a ať se zakousne, dobrej skutek.)
    TSOH
    TSOH --- ---
    a ja sem dneska dal psovi kosik takze nikoho nepokousel... také dobrej skutek ! :)
    DUB
    DUB --- ---
    ja sem si zas dneska koupil listek v mhd, dobrej skutek
    DIVER
    DIVER --- ---
    PALEONTOLOG: hele, ale to je dobry! to ja nekdy delam taky :))

    rozjedeeeem to tadyyyyy! staci drobnosti, i kazdej dobrej skutecek se pocita :) ja jsem treba rano rozesmal prodavacku v jidelne. ptala se, co si dam, tak jsem ji rekl, ze neco k jidlu - a hned ma hezkej den :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    odnesl jsem žížalu z louže do trávy
    TSOH
    TSOH --- ---
    DIVER:
    vono se spíš jen fšude kecá...
    DIVER
    DIVER --- ---
    S161: ovsem ted tady ctu ten rok a den starej prispevek a kam se hrabu na S161 :)


    cywe a co ostatni? to nedelate dobry skutky? :)
    DIVER
    DIVER --- ---
    dobra vec se podarila! :)

    predem diky ID KETHAMINA. dela s malejma cikanama a kdyz jsem na nyxu hodil do bazaru nabidku, ze daruju monitor, ozvala se, ze by ho mela kde udat. nakonec jsem k tomu zprovoznil i starej komp a ten ted dostane devitileta romska holcicka na hrani, pousteni CD a vyuku anglictiny.

    a kethamine jsem k tomu pribalil hromadu staryho povleceni, rucniku a neco malo nepouzite kosmetiky.

    delam si carku za dobrej skutek :)
    MARFU
    MARFU --- ---
    POZVÁNKA:

    Organizace Asistence o.s. Vás zve na demonstrativní akci ,která se koná v úterý 25 listopadu 2008 od 14-16 na Nám. Republiky (výstup z metra u Palladia).
    Akce proběhne vrámci kampaně za MHD přístupnou, která si klade za cíl upozornit na nezbytnost bezbariérových vstupů do metra.

    PŘIJĎTE SVÝM PODPISEM PODPOŘIT TY, NA KTERÉ SE ZAPOMÍNÁ
    TSOH
    TSOH --- ---
    ... tak co lidi je to realizovatelny ? /ten vejlet do osady na Slovensku/
    pokud me pamet trochu funguje tak par lidi psalo ze by se to dalo...
    ako tedy pionieri a pionierky ?
    MTO
    MTO --- ---
    B_KOMPLEX: planujete neco do rumunska vzit v lete? si vzdycky vzpomenu na decka z bucuresti s pytlikama plnyma lepidla u pusy...:-(

    snad mi nesibne, zaprahnu marusku a vyrazime:-)))

    MTO
    MTO --- ---
    TSOH
    TSOH --- ---
    S161: solidní zážitek.... to asi trochu bere vítr z plachet co ?
    jen jsem si vybavil něco podobneho > dobře vim od lidi, že se da v Pze co do jidla, šatstva.. fungovat naprosto bez financi a bez problemů. Jednou me klasicky na ulici zastavil clovek s prosbou o finance - misto financi dostal tel. cislo s informaci, že stačí prozvonit>brnknu a domluvim mu praci (uklizeni na Vystavisti v Holesovicich). Tenkrat asi 50,-/hod... nikdy se neozval...
    S161
    S161 --- ---
    JEZINKA: no to by me taky zajimalo, ale pristup tech zachranaru jsem fakt nepobiral... kazdopadne jsem se aspon nemusel divat jak mi tam pod oknama umre...
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    S161: ty si hustej tyo, na to bych asi neměl. za tohle ti ježíš v jeho ráji určitě dá pusu. ale zajímalo by mě co s ním udělají. neexistuje v praze nějaká organizace co se stará o bezďáky a pomáhá v takovyhle případě? pomůžou mu v nemocnici když nemá pojištění?
    S161
    S161 --- ---
    nevim jestli to sem patri, resp asi ne, ale stejne to sem hodim... uz jsem si myl trikrat ruce a ty chcanky a sracky porad cejtim :)))

    cywe tak tedka zas prihoda jak svine... vcera jsem sel pro pecivo do vecerky a na namesti pred barakem sedel chlapek- bezdak a zeptal se me jestli nemam vohen... tak jsem mu ho dal...

    rano se probudim, mrknu z okna a on tam sedi porad... tak jsme to chvili resili, jako jestli mu nejak pomuzeme, pak tam prisla nejaka buchta a donesla mu nejaky zradlo... pak zacalo docela fest chcat a on tam sedel porad, tak jsem vzal destnik a sel jsem za nim...

    tam jsem zjistil ze sedi v louzi a je uplne pochcanej a posranej, ale pomoc nechtel, rresp asi nevedel jak... tak jsem mu dal starou bundu a pak sem vymyslel ze mu dam jeste takovou skladaci zidlicku z teska, aby nesedel v ty louzi... tak jsem ji tam prinesl, ale rek sem mu ze se musi prevlict, protoze jinak to nema smysl... tak se zacal svlikat, fakt byl posranej minimalne trikrat, uplne zaschly .. no hnus... tak mi sandra hodila z okna jeste kapesnicky a on to po sobe patlal.. :)

    pak mi nejaka zenska hodila z okna tasku, ze jsou v tom teplaky a mokrej rucnik, aby se mohl utrit, tak jsem mu to dal a ze se musi uplne svliknout... aspon ty prosrany gate... no nebudu to natahovat, svliknul jsem mu je ja, protoze se skoro nemohl hejbat, pak sem mu nejak nasadil ty teplaky a pak sem mu je jeste musel vytahnout do pasu... fuj...

    pak probehly jeste ponozky od zensky a boty ode me, presadil jsem ho na stolicku a jakmile dosed, tak se zase posral....

    pak prisla ta zenska co mi dala ty teplaky a ptala se ho na dceru jako proc mu nepomuze a on ze na nej sere, tak jsme pro ni sli domu, cikanskej barak... tak tam prisla, rekla mu chcipni ty curaku a sla pryc .)

    mezi tim tam byli mestaci, s tim ze nam nijak nepomuzou no a pak sem zavolal sanitku, prijeli a sanitak, vylozene vrouci srdce rikal jestrli by se nam libilo, kdyby v nemocnici vedle nas polozili nekoho takovyho.. tak sem si rikal akorat coze? no a jeste mel hlasky ze na,m teda dekujou ze tam treba potom povezou matku k porodu a ze to je fakt vyborny.. no curaci na pravym miste... no a to je konec storky. ted jsem prisel a destnik a zidlicka se tam porad vali :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    RUBBERNECK: mám-li bejt uprimnej tak specialne po Čunkovi bych to pozadoval...
    RUBBERNECK
    RUBBERNECK --- ---
    TSOH: chtit po politikovi, aby delal vlastni odborny state, je absolutni nepochopeni veci. od toho tady ten politik neni
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    TSOH: vím cos měl na mysli, ale snažím se ti dokázat že nemáš pravdu
    TSOH
    TSOH --- ---
    LONESTAR: mas tak trochu snahu neustale hledat problem... to co uvadis je trochu jina story... ale myslim si ze vis moc dobre co sem mel na mysli...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam