• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHČeskosaské Švýcarsko (Zadní země) nejdivočejší kout v cz
    TSOH
    TSOH --- ---
    IJACZEK: no at si spis kazdej pise tam kam chce... co je to ta fabrika ?
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    TSOH: co s tim teď? toť otázka .) předevšim by mě zajímalo, jak si to hledal ... teď sem napsal do hledáka "českosaské" a našel sem, ale to je jedno, dám na nástěnku...

    já se budu starat spíš o doubice, fabriku a blízké okolí, a ty o celý českosasko .)
    TSOH
    TSOH --- ---
    IJACZEK: ... to sem vubec netusil ze to tu je... co s tim ted.. asi nic.. tak to hod taky na tu nastenku.. trebas..
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    hoj, to by mě zajímalo, proč tendle klub založili, dyžuž tu je jeden dosti podobnej .DD
    spřízníme se...?

    [ Doubice a okolní vesnice, NP Českosaské Švejcarsko ]
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    TSOH: to nevim, bych se musela zeptat jestli zná nebo mu poslat pozvánku na nyx :-D
    totéž o těch rytinách. já bohužel tolik znalostí nemám, i když se snažim.. ale holt už nějakou dobu na severu nežiju
    TSOH
    TSOH --- ---
    WOCKOO: tam nekde take zacinal Hudeček ne ?
    jinak jak pises o tom ze to tam dokonale zna... pred casem se me dostala do ruky kniha kde byly fotky ruznejch starech rytin na skalach v teto oblasti... docela zajimave.. pokud bys o necem vedela kde to tam je tak poprosim o info...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    jo jo znám jedeme přímo do chřibský na chatu..tak sem přemejšlela jen jestli něco novýho..
    TSOH
    TSOH --- ---
    NIKI_21: .. asi skoncite na te Mariině vyhlidce nad Jetrichovicema ne ? a dal do lesů... Dolskej mlejn je peknej... co je dal z ruky je nad Tokání (kdyz koukam na Tvoji ikonu tak si Na Tokani nezapomen dat pifko :) ) > růžová zahrada se to jmenuje... pěkné ale špatne pristupne udoli a roste tam takovej ten druh borovice s jemnym jehlicim... kdysi v tom udoli staval trempskej srub... nez ho lesaci zborili.. pekne je tam vsude... Šaunštejn by take mohl potesit co do vyhledu... ale pokud to tam znas tak nic noveho co do tohoto infa...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    tak já o víkendu jedu na Chřibskou tak co poradíte za vejlet?jeden den jdem lyžovat a druhej by sme udělali nějakej vejlet..
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    PSYSBEE: taky jsem nad tím přemýšlela. našla jsem ty fotky na stránkách svého otce (mimochodem taky velký milovník ČSŠ a bývalý horolezec, takže tam zná každý kámen), ale jeho asi přeci jen nebudou :-)) se příležitostně optám
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    btw: ve vetsim (1024x768 a vic) by nebyly?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Ty fetky sem uz nekde videl, sou nadherny!! Zejmena ta posledni mi prijde, jako by to ani nebylo v Cechach..
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    tak aby řeč nestála, hodím pár fotek ke kochání :-)



    Růžák



    Grosser Winterberg



    Velý Pravčický kužel
    SOLUTAN
    SOLUTAN --- ---
    NIKI_21: milionkrát , akorát tam musí bejt sníh, což vzhledem k k sedmi stovkám n.m. nebejvá často. ale jinak dobrý ježdění skoro bez front a nahoře dobrá hospoda
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    já tam jezdím ráda a spokojeně lyžovat leta (říkejte mi patriot .-D ), sou tam dva vleky - kotva na jedlovou (nahoře strmější) a poma na protější kopec (pohodovka) -- http://www.infocesko.cz/Czechia/Content/clanek.aspx?clanekid=18994&lid=1 -- když je čerstvej prašan a je ho dosti, tak je to širokodaleko (měřeno z Děčína) nejlepší místo na sjezdování
    na zničení lyží je to jen, když je umrzlo a vyježděnej sníh (ale to si je pak člověk zničí i kdekoli jinde, kde uměle nezasněžujou, ne?) - a to jen v horní části tý sjezdovky, co je na jedlový
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    no chcem tamo víkendu teď jet má sněžit tak to snad bude v poho ne?dá se tam normálně zalyžovat?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIKI_21: jo, chce to hodně (ale opravdu hodně) sněhu jinak se to nedá pokud máš rád svoje lyže.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    NIKI_21: hodněkrát, co chceš vědět?
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    nebyl ste někdy někdo lyžovat na jedlový?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    TSOH: zkus se nekdy projit Kancelářským nebo Ptačím příkopem u nás v Adršpašsko-Teplických skalách .. kdyz to ve zdravi prezijes, taxe pak muzem o tom pobavit.. :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam