• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    JJ dám vědět, mám 2 tabulky. Jinak v těchhe suprmarketech nerad nakupuju, ta čokoládovna naše to jistí :)
    SANDRI
    SANDRI --- ---
    joo,tu s pomerančem jsem měla,pořídila sem si ji jako zdroj energie k porodu hehe.Jestli pomohla nevim,ale chutnala výtečně:-D

    To bude nejspíš taky německá výroba,dej pak vědět,jaká byla.
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    SANDRI: Tady je rovnou uveden nějakej germánskej sklad Tesca :D Uvidím, no. Zatím jsem se oblažil Lindtem 99%tním a dalším s pomerančovou kůrou - doufám teda že z ní vymyli pesticidy :D - a uvidím. Ono to pokud dobře rozumím může znamenat i vyrobeno v Německu pro Tesco takže totéž co u tebe :D
    SANDRI
    SANDRI --- ---
    TUVOK07: Výrobce,,ježiš,počkej.Značka nahoře je psaná J.D.Gross,,ale to asi nechceš vědět:-))Objevila sem jen info "vyrobeno v Německu pro Lidl"
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    VOY: Hmm já si jí koupil taky a je to jak jíst samotné kakao :) Někomu to chutnat může, jistě.
    SANDRI: Hmm v Tescu maj s nápisem Tesco něco podobného. Jaký je tam uvedený výrobce? Taky jsem zvědav :) Tohle se jmenuje Aztec.
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    MARKOVKA: :-D!
    AETHER
    AETHER --- ---
    ja dostala LIndt Ecquador:)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ja dostala toho Lindta s chilli, teda i kdyz rikate, ze Lindt je takova nizsi trida, tak jako cokolada je to fakt vyborna a to chilli je vazne super, ze toho clovek sni max. dve kosticky :))
    SANDRI
    SANDRI --- ---
    LA_CHOUETTE: já dostala čtyři Lidlovský:-))Madagaskar-46%,Venezuela-56%,Amazonas-60,Ecuador-70% tak sem zvědavá,,asi načnu všecky,,abych mohla porovnat,hehe.
    Tu Ecuador už sem párkrát měla a hrozně mi chutná
    MORRIGHAN
    MORRIGHAN --- ---
    LA_CHOUETTE: Fnuk, nic :( Tak jsem si aspon upekla cokoladove brownies :)
    MALKE
    MALKE --- ---
    LA_CHOUETTE: Nějakou Lídlovskou 70%, která mi nijak zvlášť nejede. Ale tuhle jsem si v Palladiu koupila Läderach, bílá čokoláda + curry + kokos + banán. Docela dlouho jsem pásla po "neobvyklé chuti" - a jedno se dá říct: JE to neobvyklé. Ne že bych to musela mít každý den, ale je to hodně zajímavé...
    YNZA
    YNZA --- ---
    LA_CHOUETTE: (na)dutyho mlecnyho mikulase :/
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    LA_CHOUETTE: cajovej kalendar:|
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: Tady se kupodivu nedava cokolada, ale mandarinky...
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Tak se pochlubte, jakou čokoládu jste kdo dostal k Mikuláši? :-)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    UNSEEN: cocoa beans jsou super :)
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    GOBERS: citron a černý pepř? to zní zajímavě...

    mimochodem, právě jsem načal svačinku ve formě presitge of belgian: 72% dark chocolate with cocoa beans. dobré to je :o)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KELPIE: Ja jezdim budes a prijizdim velmi casne z rana, to bych vam nemohl udelat...:-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Vysledek ankety: 35 : 5 ve prospech bile cokolady, tudiz se tu tato BUDE nadale diskutovat. Causa finita. ;-))
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    KELPIE: To jako nějaké sympatické bonusy, jo? :D :D :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam