• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LET_ME_BE: Eeeee... Läderach?? :-D :-D
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    Nemate nekdo tip na kvalitni bilou cokoladu?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SUURJA: To se bude hodit u te lednove degustace!!
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    SUURJA: fuj teda! mně, samozřejmě :(
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    SANDRI: mě se líbí ten důraz na metodologii výzkumu ,)
    mmch. neznáte nějakou proslulou hořkou španělskou čokoládovou vychytávku? zatím jsem tu nic neobjevila :(
    SANDRI
    SANDRI --- ---
    tak sem provedla testování těch čokošek z Lidla.Ulomila sem tři stejný kousky a začala od nejtmavší:-))
    A výsledek: ta 70% se v puse rozpustila za minutu 40,chutnala mi nejvíc.60% se rozpustila za minutu 20 a proti tý první je podle mě výrazně sladší.Nakonec šla ta 46% a to bylo uplně něco jinýho.Má už o dost světlejší barvu,rozpustila se za 30 vteřin a už mi přípomíná klasickou mléčnou čokoládu.
    Moje volba pro příště je jasná,tu 70%:-DD
    MORRIGHAN
    MORRIGHAN --- ---
    MUFLONEK: Supr fotky, myslim ze kvalitu vyvazila zajimavost :) Libi se mi jak vyrabi ty pralinky...
    Kdyz uz jsme u toho, nemate nekdo zkusenosti s vyrobou domacich pralinek/coko bonbonu? Chystam se to nekdy vyzkouset...
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    díky za podrobný report, evidentně nezbývá než ji zkusit ,)
    Mě právě chutná pálivá a mám trochu nedůvěru k náplním, protože mi přijde ideální čokoládu cucat a to s náplňovou nejde moc..ale zas zkusit se má všechno :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SUURJA: hele tu jsem nemela, ja mela granatovy jablko s chilli a chutnala mi moc nepalila tolik, jako ted ta jen s chilli, ale desne me chutnala takova ta jakoby napln - pripominalo mi to jen kakaovej prasek s necim smichanej, a ta sladka cast byla taky dobra,trosku stipala no...
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    SANDRI: taky kvůli tomu jsem to fotila.o), jsem si myslela, že to bude zajímat.o)
    SANDRI
    SANDRI --- ---
    MUFLONEK: tyjo,super,líbí se mi fotky s poměrama surovin
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Tak je to tady: http://muflonek.rajce.idnes.cz/Koln/

    kvalita fotek je hrozná... a navíc jsem netušila kolik se mi tam ještě vejde fotek, takže jsem fotila málo...

    Musím se tam vypravit znovu.o))))
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    CMLKA: jaká je ta s maracují a jalapeňos?
    měla jsem chilli a třešně a ta teda nic moc, samé třešně, žádné chilli, chili vůbec nepálila ,)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    MORRIGHAN: ono tam šlo hrozně blbě fotit:O( takže to jsou spíš čmouhy... ale hodím to na rajče.o)))
    MORRIGHAN
    MORRIGHAN --- ---
    TUVOK07: Woolworths, Bristol :) U nas doma se to predpokladam sni, deti sice nemame, ale cokoladu milujeme vsichni :)
    MUFLONEK: To je parada! Jeste fotky....
    SANDRI
    SANDRI --- ---
    MUFLONEK: krása,už se tam těšim hehe
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    To jsem já a čokoládová fontána - ta paní tam máchala ty sušenky a pak je rozdávala.o)))



    Koln 064.jpg (2022325 B)
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    Jujda, to je kláda :D A kde jsi to sehnala? Ne že bych chtěl kupovat, u nás by se to asi nesnědlo, děcka čokoládu nějak nemusej - nechápu....
    MORRIGHAN
    MORRIGHAN --- ---
    nemam to cim zmerit, ale odhaduju tak metr...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam