• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SHAMPOO: porozumeni absolutni..takova vyjimecnost zaslouzi byt neprozita osamocene.

    a jak to tedy dopadlo? chci fotky a poradny popis orgasticke chuti
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    SHAMPOO: Tak to úplně chápu.
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    NELLINDA: neříkej:)jsem doma sama a nechce se mi dělat fondue jen pro mne
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    SHAMPOO: To mě rajcuje. :D
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    tak zítra nastává den d aneb toblerone fondue,tak poreferuji jak to chutnalo:)
    recept
    Ingredience: 200 g Toblerone nahrubo nasekaná, 125 ml tekuté šlehačky, 1 lžíce kávového likéru, ovoce, sušenky
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    jezizek nadelil belgicky pralinky, mnam mnam :-)
    ARALKA
    ARALKA --- ---
    moc mi chutna cadburry rocky road. jsou tam orisky, buraky, marshmallows a tusim brusinky.

    Jinak se ale po cokolade vzdycky desne osypu boli me po ni zuby, takze tak kosticka, dve tydne...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    dnes obdrzena prvni 70% Lindt coko, kez by to jelo i dal.

    jinak cokoladove fondue ma i levnou variantu a to sice cokolada na vareni, misticka do mikrovlnky a dolevat mlikem a michat....obcas clovek nic lepsiho nenajde ale i tak si tim na kdejakem privatu splhne
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    ZUZKAOU: mmmmmmm... zrovna včera jsem ochutnala tetky lanýžky a byly naprosto bezkonkurenční... fakt straaaašně dobrý, ještě teďka slintám
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Tak jsem právě vyrobila cukroví, co asi letos vyhraje rychlost sežrání:
    2:1:1 vysoko procentní čokolády (60%+): smetana na šlehání: máslo a moučkový cukru podle chuti a trochu oblíbeného alkoholu- zahřívat dokud se všechno nerozpustí, chvíli si pošlehat a nechat ztuhnout.

    Po ztuhntí lžičkou vykrajovat "lanýže" obalit v kakao a bránit vlastním tělem.

    Popřípadě doplnit madní/ořechem/višní/pistácií...

    Do tohohle velmi jedlého základu se dá p
    TINA
    TINA --- ---
    MARKOVKA: presne. akorat se clovek musi krotit. snist treba radecek, ne celou tabulku..:)

    nejhorsi je sem vlizt kdyz je clovek v praci a nemuze si dojit koupit ani ň, fakt chytrej napad :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ad fondue - ted jsme ho mely na vanocni party a bylo tedy mega hnusny...nevim jestli ho redili vodou nebo pouzili atrapu cokolady ale fakt se nedalo...a to to bylo v Celnici a tvarilo se to hogo fogo
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    NELLINDA: Pokud se ti bude chtít dorazit na vysočinu, tak určitě :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    :) počkejte nejdřív jestli to nespálím jo,pak můžem udělat větší fondue - čoko ochutnávku
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NELLINDA: Ta se taky nasackuje vsude... :-D :-D
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    SHAMPOO: Tak to Tě beru za slovo... Mňam. :D
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    FALLENANGEL: děkuji-schválně jestli to zvládnu připálit,jsem fakt mistr v pálení jídla:)))


    NELLINDA: hmmm-když se to povede proč ne:)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    GHOSTDOG: francouzsky zacinaj bejt pekne oplacany...
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    SHAMPOO:
    FALLENANGEL:
    To je pozvání? ;D
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    SHAMPOO: Připravujeme je z hořké čokolády a smetany. Do kotlíku dáme nalámanou čokoládu a až začne tát, přidá se postupně smetana.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam