• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Už pro vás mám vyhlídnutou tu salmiaki čokoládu od Fazera, Finové jí chválí, ale nevím, jestli se tomu dá věřit, možná to tu prubnu, jaké to teda je, zatím se držím mléčných a hořkých čokolád od Fazeru nebo Marabou a je mi dobře :-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    F0B1C: Jo, ale připrav se na to, že to není žádná levná záležitost. ;) 100 g sáček přijde zhruba na 100 Kč - viz kupř. cena na Biosfera.cz.
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    hmm to vypada luxusne, diky za tip na mleti, uz dlouho touzim po super cokolade z neodtucnenyho kakaa :))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VOY: v tom baráku jak je albert, jak se vystupuje k bazénu. Nepamatuju si název zastávky - tenisová?
    VOY
    VOY --- ---
    ZUZKAOU: Kde je v Hostivari nejaka zdrava vyziva? :-o
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    F0B1C: určitě se dají koupit přes net, v Praze je mají třeba v takové malé zdravé výživě v hostivaři, takže tipuju že v dalších zdavých sypáních co nejsou v nějké síti budou taky.

    V brně je rozhodně mají v bylinkárně.

    Jo a když se opraží a namelou, tak je z nich skvostná čokoláda. Neopražené se nedají mlít (jsou mastné, takže se dají nasekat na kousky v mixeru, ale mlýnek to ucpe), jen pojídat v celku.
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    F0B1C: ja jsem z brna, takze ti neporadim...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    F0B1C: Anebo jsi jen nevěděl, co přesně máš hledat. ;) Vypadají takhle:
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    SIBYLA: kde pls prodavaji ty boby? v albiu ani countrylife jsem je nevidel
    MARKOVKA
    MARKOVKA --- ---
    SIBYLA: aha. jestli v tom nasem malym meste neco takovyho bude. jinak dik :)
    GOBERS: co kdyz z toho odstranujou flavonoidy kvuli mlsnym jazyckum?
    MUFLONEK: cokoladou se nastesti neprecpavam :p vseho s mirou, ze jo :))
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    MARKOVKA: No co si můžeš vybrat.o)))) - zřídnou ti kosti, ale nezkornatí ti tepny nebo ti zkornatí tepny a nezřídnou kosti.o)))

    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MARKOVKA: Si kup takovou tu 99 procentni. Tam uz pomalu nic jineho neni. :-)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    MARKOVKA: suchy extrakt jsem v zivote nevidela, ale v shopech se zdravou vyzivou se daji koupit cely suseny kakaovy boby.. a to by imo melo byt nepomlete ono ;) nic cokoladovejsiho asi nejde.. tak to muzes zvykat;) a na obalu je par receptu, co s tim, jestli se dobre pamatuju.
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    LA_CHOUETTE: jistěže se bude opakovat, taky teď nemůžu

    salmiaky v čokoládě??? no, já alespoň jeden pidi kousek ochutnám :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    V podstětě můžu kdykoliv pondělí nebo úterý .o))
    Ve středu chodím do sauny.o) ve čtvrtek služby v práci a v pátek většinou vyrážím na víkend pryč.o)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    GEISHA: Soutezni vzorky opatrim ja, mam svou koncepci. :-) Ale neco k te volne konzumaci by to chtelo a tam at kazdy vezme co mu chutna.
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    GEISHA: Já ne, já žeru i Studentskou s potěšením, to je nízká láťka. :D
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    LA_CHOUETTE: uah, ty seversky osoleny pendreky jsou svetovy zlo, proti tomu by mel snad nekdo zakrocit.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: No roooooooozhodne!! Tak co datum, zacneme vymyslet? A misto?
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Ach jo, na degustaci dorazit nemuzu, musi mi omluvenku podepsat mama? :-)
    Ale v cervnu uz budu zpet, tak doufam, ze akce bude mit uspech a bude se opakovat. Doufam, ze z ni budou nejake stavnate komentare i zde.
    Privezu nejake finske vychytavky - mam dojem, ze tu maji cokoladu se salmiaki, coz je soleny pendrek, kdo si troufne do kategorie specialit?
    Predbezne se na budouci degustaci hlasim do horke.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam