• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: Já bych byl pro to jí stihnout. :-)
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    LA_CHOUETTE: stihnem! :)
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Co myslíte, stihnem degustaci do konce roku?
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    NANTHEI: Nemůžu si pomoct, ale čekala jsem víc, třeba ve srovnání s čokoládama Frey mi to přišlo o trošinku horší, asi jsem zmlsaná :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NANTHEI: To ještě nevíme. V únoru to mělo být před rokem. Klidně dříve...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NANTHEI: Dovezu, dovezu, to každým pádem. Už jen proto, že to má být zlatý hřeb degustace. ;-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NANTHEI: Z vlastní zkušenosti říkám, že balený Läderach dostupný v Čechách a lámaný od zdroje je každý jiná liga.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SUURJA: Výborně!! Rádi přijímáme. :-)
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    tak možná předbíhám oprá měsíců, ale stále nabízím prostory :D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: Hmmm, tak dobře, vezmeme to tedy od základů. Založíme Akademii čokolády a tato degustace bude její první akci. A funkcionáři dostanou hábit. :-D :-D
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Napad na misto konani nemam, ale pro degustaci i driv nez v unoru jsem :-) Mam si poridit ten habit v cokoladove barve, co jsme tu kdysi resili? ;)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    CAMELLA: Vypíšeme nový termín a novou odbornou porotu. Máte někdo nápad kde by se to dalo konat?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    To teda ano, já bych se také zučastnila, pokud by jste mě chtěli:)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NELLINDA: Skoro ano!! To bychom ale opravdu už měli...
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Tak report z poslední doby. Zrovna jsem dojedla posledni platek horke Caillet Cacao Extreme (74%) a musim rict, ze ve srovnani s Arko Spezial edelbitter (77%) je proste Cailler nedostizny!!! Asi pojedu do Svycar ;) Läderach mléčná tabulková s mandlemi byla kvalitni, ale pro me teda ne zavratna. No a co ostatni? Zacal podzim, netvrdte mi, ze jste zacali jist mrkev a cokoladu dali k ledu!
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    DANUNA: Jj, zmrzlinu miluju, i když už si ji ted nemuzu dopřát tak často. Ráda u nich hřeším:)
    JInak ten dort se jmenuje Těžká Paříž a název opravdu souhlasí:)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Poslední dobou jsem závislá na čokoládě Pfefferminz Creme - viz třeba http://www.delitzscher-schokoladen.de/de_alt/markenwelt_boehme.html. Mají jí u nás v Jednotě za 14,90 a je mňam.. Pravda, víc nápně než čokolády.. :-) Je tu někdo taky ujetý na mátový čokolády???
    DANUNA
    DANUNA --- ---
    CAMELLA: Boze! To vypada na nezkrotne kakaove orgie! Ovocny svetozor Hajek a Bousova sou nejlepci - od nich mi dycky nejvic chutnal prazsky kolac a taky tocena zmrzka - nez ji zdrazili na 25 :(
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    Bílá čokoláda curry kokos banán z Arka - kombinace zní děsivě ale je výborná.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    My kupujeme vždy na narozeniny toto:

    Na obrázku je ještě světlý, ve skutečnosti je prakticky černý a je to opravdu čokoládová bomba, dokonalost:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam