• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    je to dostatečně čokoládové?



    hih, cele elle... na jedne strance dieta a anorekticky, na dalsi strance recepty na dobroty... rekla jsem recepty? no dobra, dam vam je, ale pak na me nebudte zli ;)
    http://elle.cz/clanek/200/2368/sladke_mameni_dil_1.html
    http://elle.cz/clanek/200/2374/sladke_mameni_dil_2.html
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    KALHOTKA: tu s marihuanou maji normalne v samoskach - treba u nas na zizkove v seifertce...ale je fakt ee..
    QUASSAR
    QUASSAR --- ---
    NELLINDA: hehe koukam, ze velkej cokoladovej kun je sen mnoha slecen :))
    kazdopadne to vidim docela cerne, nejvetsi "konfekcni" cokoladovej kun, z toho co jsem nasel na netu, ma jenom 350g :(
    QUASSAR
    QUASSAR --- ---
    Zdravim, chtel bych jedne slecne nechat udelat velkeho cokoladoveho kone, mate pro me nekdo tip na to kdo by my v tomhle mohl pomoct?
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Teď jsem šla mimo hořkou kategorii a Milka Earth je mi docela sympatická.
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---

    lepsi pralinky dela

    4 hlasy od 4 respondentů

    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    STEPNI_VLK: Takže čokoláda Espresso z DM po rozbalení nádherně voní po čerstvé pražené kávě, kousky kávových zrn v ní po zakousnutí rozkošně křupou a celková hořko-čokoládovo-kávová chuť je přinejmenším zajímavá. Za tu cenu rozhodně vřele doporučuji k vyzkoušení!
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    ty minichocolate bars mi pripomnelo, ze mi jednou kamarad dal lentilky, ktery byli dost sikovne polepeny bilym papirem s napisy "antiderpresiva - účinná látka: čokoláda; průsobí proti depresím, pocitům osamělosti, podmáhá přestat kouřit...." a měl to výžně moc šikovně udělané, mám to doma na poličce schované a dost lidí se zděšeně ptalo, co že beru ádéčka :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    NANTHEI: A tebe zabiju taky - hned po ní! :))

    (Se tu teď řehním jak debil - ještěže pracuju doma, hehe..)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SIBYLA: Já tě asi zabiju! Tak si rovnou objednej ten čokoládový náhrobek.. ;)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SIBYLA: No to je ale roztomiloučké... ;-)))
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    dneska vás budu ničit :)


    a mini emergency bars :))))
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    STEPNI_VLK: já miluju cokotyčinku alnatura Bitter Sahne nebo jak se jmenuje:) ňááám:)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SIBYLA: Jojo, to tady mívají. Ty lepší čokopralinky se totiž dodělávají přímo na krámě.
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    narazila jsem na tenhle pic, strasne me to nici :)

    teda tvari se mlecne a to moc nemusim, ale proste takovyhlo kotel cokolady :')
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TAMARIX: Ne čokolády, ale čokodrink ;-)
    http://www.szpi.gov.cz/cze/aktuality/article.asp?id=61012&cat=&ts=7ec7

    Přemýšlím, čím vlastně novináři ty tiskové zprávy čtou a hlavně co používají na přemýšlení, když je pak podle nich píšou ty zprávy...
    AETHER
    AETHER --- ---
    dneska jsem v Tescu na Stodulkach koukala, ze takova ta lepsi Tesco cokolada je zlevnena asi na 15 Kc (bezne stoji neco ke 40ti, duvod je, ze v prosinci projde) - ale za tu cenu je to dobra koupe, tak kdo byste chteli... (ja brala dve a vysypala se na me pulka regalu:)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    STEPNI_VLK: V deníku 24 hodin v pátek bylo, že DM stahuje čokolády Alnatury pro obsah alergenů.. Asi se jedná jen o určité druhy.. Každopádně novinářům velké plus za to, že neuvedli, že se jedná o bio. Běžné "čokolády" obsahují větší sajrajtíky než pár plesnivých oříšků, ale o tom se nikde nepíše..
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Menší tip pro ty, co nevědí. V Intersparu mají momentálně akci na čokolády Lindt - docela dost druhů za 50 Kč. Samozřejmě jsem neodolal a zakoupil "A touch of sea salt", kterou tu nedávno někdo vychvaloval - tak jsem zvědavý. :)

    No a v DM jsem si také všiml nového kousku v rámci kolekce Alnatura - bio čokoláda Espresso aneb hořká čokoláda (kakao nejméně 58%) s kousky kávových zrn. Samozřejmě jsem neodolal a zakoupil. Za 40 Kč - to nekupte to! :))
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    V dnešní Mladé frontě DNES, tedy její příloze, několik stránek o čokoládě a čokoládové recepty.. Mňam.. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam