• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Hlasujte prosím v anketě jestli Bohnice nebo Synkáč.
    IORETH
    IORETH --- ---
    GOBERS: Já na degustaci netrvám, případně dotáhnu svoje oblíbené Akro pralinky :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SELLIGAN: Seznam devíti degustovaných čokolád máš zde: [ GOBERS @ Čokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol. ]

    Hořké (resp. tmavé) jsou všechny.
    IORETH
    IORETH --- ---
    GOBERS: V Bohnicích, ale pokud bude veřejnost pro Synkáč, nemám s tím problém :-)

    Zainteresovaným jsem poslala návod, jak se k nám dostat, pokud by to někomu přišlo moc z ruky, klidně můžeme přesunout.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GOBERS: uf, pondelky mam tancovani ...takze jedine ze bych misto "hubnuti" pribirala cokoladou :)

    pokud je na vyber dost horkych cokolad tak to mozna to tancovani obetuju a pujdu na degustaci
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Do degustátorů tedy píšu MAIMONIDA. Není mi zcela jasné, jestli chtěl být PYVERRN jen host nebo i degustátor, ale pokud ano a nikdo další nevypadne, tak mu přepustím své místo (konec konců... já to mám k těmhle čokoládám 7 minut pěšky :-D). A s IORETH se podělíme.

    Souhlas?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    WATTEVILLE: Výborně! Samozřejmě, že Davida rádi uvidíme. :-) Také díky za nabídku prostor, zase abychom s tím nešíbovali sem a tam... IORETH, kde vlastně bydlíš (kvůli dostupnosti a tak)??
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    IORETH:
    GOBERS: Óóó děkuji ;-)
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    Jelikož se mění den, můžu tam sebou vzít Davida? (klidně jak oficiální degustátora :)


    Nakonec to bude u Ioreth, ne ve vínečku jak se psalo zde [ QUERER @ Čokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol. ] ?
    Vínečko preferuju ale může být degustační večer i u nás... na synkáči.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    btw jak jsou na tom v peru s čokoládou?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GOBERS: jo, to mi ted bude vyprávět máti až přijede z peru, jaké bylo morče na rožni:)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    CAMELLA: No počkej, počkej... příde hlad... takové morče na čokoládě... :-D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GOBERS: on by už stejně nebyl dobrej (a já svoje morčata taky nepapam :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    CAMELLA: Leoška nejíme. :-D :-D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: btw, máš ještě králíka (Leon se jmenoval?)? To je taky nouzová zásobárna, ne ? :-DDD
    </ot>
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GOBERS: :-D
    ale kuskus je dobry napad, už vím, co si udělám k obídku :-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    CAMELLA: Můžeš solidárně plakat kvůli nám, kteří ty rohlíky žrát budeme. Nebo kuskus, protože ve Švajcu nemají ani ty rohlíky... :-D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GOBERS: se stane, tak holt příště už to vyjde:). Aspon nebudu muset pak na konci mesice plakat, že kvuli čokoládě žeru jen suchy rohliky :-D
    IORETH
    IORETH --- ---
    MACSKA: z Míráku je to k nám půl hoďky (ano, je to konec Prahy :-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    GOBERS: Dám přednost Pyvvernovi, leda by se uvolnilo ještě jedno místo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam