• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    tak ja to tu uz nemuzu poslouchat, sezrala jsem prave posledni belgickou pralinku, co mi privezli Belgicani na zacatku kvetna a ja si ji setrila na horsi casy. :/ nugatove srdicko, hladke jako pohlazeni... prosim o minutu ticha :)
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    GOBERS: Má jednu výhodu, která plyne z následujícího tvrzení: "Dobré čokolády není nikdy dost."
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MAIMONIDES: pro hladové osm tabulek Figaro, čokoláda na vaření.

    Tak to už bychom museli být hodně zoufalí... ;-))
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    24 zastávka Otakarova
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Těšíme se na na setkání. Do ošatky můžeme dodat prostou Lindt dark 85% a pro hladové osm tabulek Figaro, čokoláda na vaření.
    IORETH
    IORETH --- ---
    GOBERS: no problemo, v pohodě :-). Domluvily jsme se se Selligan, že budu užírat přednostně od ní, ze zdravotních důvodů :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    WATTEVILLE a/nebo MAIMONIDa pak poprosím o popis cesty pro ty, kdo nevědí kde to je.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    IORETH: OK. Každopádně díky za Tvou nabídku a ponechávám Ti statuz VIP hosta s přednostním právem užíracím. ;-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Tož myslím, že hlasování je rozhodnuto - jede se na synkáč :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NANTHEI: 肯定

    SELLIGAN: Hmm... a to mohla určitě třeba kuřecí pařátky, nebo nějakou podobnou dobrotu.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    NANTHEI: no, me jednou kamaradka z Ciny prinesla susene (hodne divne) rybicky :))
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NANTHEI: dove je tu taky, ted to zas prezentuji jako novinku. Ochutnala jsem a malem mi upadla huba bolestí, jak to bylo sladky..
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NANTHEI: to já přece vždycky!!
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    GOBERS: Lol, dej to prikazani do zahlavi :))))!
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GOBERS: no a kdyz spocitame vsechny ty reci, ktere vsichni umime, bude to mezinarodni degustace
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SELLIGAN: 2x Slovensko, 1x Švýcarsko, to už je poměrně pěkné mezinárodní zastoupení... a NANTHEI je Číňanka honoris causa. ;-))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    IORETH: no jo, ale takova Milka by se musela roztopit a hodit do ni par lzic kakaa aby sla pak pist nebo pit..kdysi delali jeste kavovou a ta mi chutnala, ale todle tedka nemuzu...je to mlecne..je to sladke...ale cokolada to pro me neni
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GOBERS:
    IORETH: tak jo, ukecali jste me!
    pokusim se take necim na cokoparty prispet :)
    pokud bude akce na dlouho, asi budu potrebovat nocleh :p

    ALEXIS: haha, aspon budeme Slovenky dve :)

    GOBERS
    GOBERS --- ---
    IORETH: SAKRA!!! SAKRA!!! SAKRA!!! Tak tohle mělo být místo toho současného šestého přikázání...
    IORETH
    IORETH --- ---
    GOBERS: Spíš to měl jako šestý bod, ale rozmluvili mu to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam