• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    LITHA: kdyz mi reknes vcas muzu ti nejake nakoupit, chodim tam skoro denne :)

    GHOSTDOG: jj, souhlas
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    LILLI: jestli kvůli natáčení tak pěkně vypadá třeba koruna pralines na újezdě
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Musso | Patissier - Chocolatier - Salon de thé
    http://www.musso-praha.com/
    LILLI
    LILLI --- ---
    ahoj prosím nedoporucil bysme mi nekdo par peknych cokoladoven, obchodu s cokoladou v Praze, hledame pro nataceni ... a hodne to specha ... tak do peti hodin aspon nejake ... prosííím !!! :)
    LITHA
    LITHA --- ---
    SELLIGAN: tak Albert na Andelu potvrzuji, jen tam fakt meli jen jednu. Casem zkusim i jinde, vsem dik :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    LITHA: Albert na Andelu, tam je porad...akorat myslim nemaji tolik druhu jako v Britanii
    LITHA
    LITHA --- ---
    NANTHEI: hehe, byla jsem v nekolikero obchodech, mimojine i v albertu, v tech co jsem zkousela prave nebyla. Zkusim tedy Kotvu nebo Floru, snad budu mit stesti :)
    Kazdopadne diky za tip
    IORETH
    IORETH --- ---
    NANTHEI: pro ty, co neví, kam chodíš... kam chodíš :)?
    LITHA
    LITHA --- ---
    ahoj, mela bych takovy trochu ot dotaz do plena: nevite prosim kde se v Praze da sehnat Cadbury cokolada? Nejak zjistuji ze ji moc nemivaji. dik :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    SELLIGAN: to bolo velmi nahodne, nevedela som to dopredu... bola som na vikend v horgene a proste sme tam skocili cestou do zurichu na bus...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    ALEXIS: skoda, ze si nedala vediet, hned by som si naobjednala vselico :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    MACSKA: ta je dokonala... z londyna som si priviezla dve a posledny pasik som zozrala pred tyzdnom... uz teraz mi chyba... ale vcera som sa trochu zahojila v Kilchbergu v predajnicke tovarne Lindt, mam zasoby za 25 frankov... ;)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MACSKA: ach mnam, uplne ti zavidim :)

    ja bych tu akci mozna teda nechala klidne na Beroun ale nekdy na podzim
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    požírám Green & Black's Cherry http://www.greenandblacks.com/uk/what-we-make/bars/cherry.html a musím uznat, že to má něco do sebe...
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    Může být ochutnávka zase u nás, pokud se vám tam líbilo. Jediná podmínka je, že se nebude jednat o středu.

    A průzkum Berounských cukráren, no, to by nemuselo být špatné. :)
    QUERER
    QUERER --- ---
    SELLIGAN: náhodou, já bych do berouna jela klidně... je to krásné městečko a kamarád tam vlastní cukrárenckou výrobnu, kde dělají ty nejlepší zákusky a dorty... :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MACSKA: OT jsem presunula do sari chatu :)

    Tak co ta ochutnavka? Mel by nekdo zajem taky? Kazdy bychom prinesli jednu tabulku kvalitni cokolady (Rapuntzel,Gepa, Lindt...znackam se meze nekladou) takze investice by byla jedna cokolada a kazdy by ochutnal vsechno :)

    terminy, napady a mista realizace jsou vitany
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    SELLIGAN: vypadá tak nějak dřevěně... čokoláda má pořádně matlat. A vůbec, jak je něco nekalorické, tak je to hnusné, to snad radši půjdu běhat. ;-)

    Beroun, Beroun... Tak mě napadá, co ty cukrárny? (Ale to už je tady OT)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MACSKA: ja muzu jist co chci :)

    tak jo,ale do Berouna ke me asi nebudete chtit jet takze to chce neutralni uzemi

    http://tn.nova.cz/red/zajimavosti/revolucni-cokolada-neroztece-se-a-neztloustnete-po-ni.html to nevim jestli si ji uzijou, kdyz netece :)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    SELLIGAN: už zase můžeš jíst čokoládu? ;-)) já jsem pro.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam