• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    SIBYLA: tyjo, to bych hrozne potrebovala a oni nemaji eshop :(
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    Dík za tip, zrovna příští týden jedu na Slovensko a už jsem si našla adresu krámu. Koupím si takové ty lístečky a pak růžičky :-)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    NEFRIT: v pentolandii maji pekny vyber silikonovych formicek na pralinky, kdybys potrebovala
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    NIKUSKA: Minule jsem leonidasky taky měla a taky mě zklamaly. Vybírala jsem si různé druhy koňakových a pak šampaňské pralinky. Přišly mi tvrdé. Náplně ještě docela dobrý, ale potaženy byly hrubou čokoládou, co se nerozplývala. A šampaňské pralinky nebyly krémové, ale vyschlé! Už si je tam nekoupím.

    Koupila jsem si čokoládovou kuchařku, není to knížka, ale plechová bonboniérka s kartami. Jsou v ní recepty i na domácé pralinky. Jde podzim, hodlám je odzkoušet a na Vánoce ohromit rodinu. Všimla jsem si u Leonidasu blokovou čokoládu. Tak přemýšlím, jestli mám risknout další nákup u nich...
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    tak jsem mela ted pralinky Leonidas a musim rict, ze nic moc.. ktery vam prijdou nejlepsi (z v Praze dostupnych) ? Me zatim nejvic chutnala Godiva, ale ty v Praze nesezenu :/
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    ENTENTYKY:
    SELLIGAN:
    GHOSTDOG:

    Seženete ji iv Tescu. A za ty prachy opravdu stojí, lepší pralinky jsem nejedla.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    já tam teď taky nemůžu neb mimina tam mají vstup zakázán...ale zase vím co si objednat aby manžel přivezl:-) do Arka ale naštěstí můžu...asi si zase brzo zajdu pro grand marnier
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    aaach, taky bych si zasla do makra...holt nemam karticku


    GHOSTDOG: haha nekdo dostava za porod sperky, nekdo auta, ty se spokojis s Lindtkou - spravna cokoholicka !!! :))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    kdyz zas aby si clovek kvuli tomu porizoval zivnostak ..
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ENTENTYKY: no jo v makru mají fakt spousty vychytávek i co se týká čokověcí...nebo třeba taky megabalení hariba...kávový zrna v čokoládě...
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    sic, zas to makro ;)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ENTENTYKY: pořídil manžel v makru
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    GHOSTDOG: tak to tedy vypada :) kdes poridila?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    znáte tuhle? zatím jsem ji jen otevřela ale vypadá ÚŽASNĚ
    Image Hosted by ImageShack.us

    jsem si ji vybrala za porod tak doufám že bude stát za to:-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GHOSTDOG: ach, rpesne tuhle taky miluju!!!
    holt pokus se to jmenuje praliné nebo nougat, tak to můžu
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    biočokolády taky můžu...tedy vybrané...moje oblíbená tato http://www.biokvalita.cz/index.php?akce=detail&zbozi_id=300 nebo taky nugátová bio z DM drogerie
    MALKE
    MALKE --- ---
    IKA: Ha, našla jsem doma zbytek, je to ona. Takže bílou Montezumovu pochoutku doporučuju!:)
    IORETH
    IORETH --- ---
    IKA: Byla to čokoláda, dokonce obsahovala i kakaové máslo :). Jen to chutnalo jako vyjetý olej.

    Karob se s kakaem nedá srovnávat, to bych ho nemohla mít ráda pro jeho specifickou chuť :-). Občas dělám doma karobovou polevu na zmrzlinu nebo palačinky, říkáme tomu "karobáda" a chutná to... inu jako svatojánský chlebíček :-). Není to náhražka, je to jiné jídlo.
    MALKE
    MALKE --- ---
    IKA: Á, já reagovala na ty špatné zkušenosti, ne na tu dobrou:) Bílá by to mohla být...
    IKA
    IKA --- ---
    MALKE: ta "culture shock" je biela s chilli a zazvorom a naozaj pali, takze sa mi zdalo, ze by to mohla byt ona - tak pripadne vyskusaj:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam