• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ten jsem taky jednou jeden snedla :D
    za me hnus fialovej
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    a ja si prave chroupu kakaove boby, ale jsou nejake moc nakysle tahle varka
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    taky mi to moc nechutnalo - uz jsem to zkousela pred casem, kdyz jeste zadna reklama nebyla, pak se mati nechala zmanipulovat a koupila to jeste - a vysledek stejnej ;)

    podle vseho by to mela bejt pecka a chutnat mi - ale proste nak neni ;)

    rafaello mam ale dost rada ;) i ty s visnickou (klasika ferrero taky nemusim - to sem vzdycky rozmrzela, kdyz to od nekoho dostanu - vono to tak pekne vypada, je to zlaty ;))) - a pak mi ta krabice vydrzi celej rok, pac v nouzi si teda jako dam ;) nebo to nekomu nabidnu, taky moznost)
    CNV
    CNV --- ---
    SIBYLA: Co chceš, od těchhle komerčních ptakovin :)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    ferrero rondnoir u me docela zklamani :( vnitrek dobry, takova horka nutella, ale ze by me to zas nejak sebralo to ani ne :( sakra, ja se na to tak tesila:))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    CNV: slivovica se na Slovensku dela, ale mozna by byla lepsi borovicka, jenze to by zas nekdo nemusel rozdychat :)
    CNV
    CNV --- ---
    A Slováci maj slivovicu... typický slovenský produkt :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Nemáte někdo známého v eurostrukturách? Docela by mě to zajímalo odchutnat, ale rozhodně ne za 250 švédských korun...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    GOBERS: Aaaaaa.... jeste lepsi!! Tuzemak!! :-D :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GOBERS: čokoládu s pivem mají belgičani (jesltli jsem to dobře pochopila, tak s kvasinkama...), my máme r.u.m. - respektive tuzemák.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ZUZKAOU: Co tam mame my? Cokolada s pivem?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Švédská europředsednická čokoláda
    http://www.eurodream.se/language/engelska/html/taste.php

    Bonboniera s "národními" příchutěmi.

    MALKE
    MALKE --- ---
    STEPNI_VLK: Prima, vyzkouším. Díky:)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    MALKE: Mnou - i jinými - již dříve zmiňovaná německá značka Vivani. Ta mi opravdu přeslazená nepřijde..
    MALKE
    MALKE --- ---
    Pěkně prosím místní znalce o radu: pořádám hon na mléčnou čokoládu, která není přeslazená. Firmy s důvtipem drogových dealerů přidávají do svých výrobků stále víc cukru a muž se mi doma ošklíbá, tak ho chci potěšit... Uvítala bych něco běžně sehnatelnějšího, v Praze.
    (Jen pro pořádek - hořká čokoláda není přijatelné řešení.)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    NANTHEI: Já v tom dokonce na první pohled viděl játra. :)) Asi mne ovlivnila ta zmínka o prasečí kůži o příspěvek dříve. A pak už mi to hned vzápětí asociovalo přesně to samé, co tobě. Prostě jak píšeš - nic, co by mne nějak extra lákalo..
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    tak jsem si koupila horkou cokoladu Vivani, jen jsem si nevsimla, ze je tam jeste malym pismem dopsan Fondant....coz ja moc nemusim
    Ale ja snim vsechno
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    Taky mi ta pěna přijde plná žmolků.
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    To rozhodně :D
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    Mně taky. Ale určitě se to dá upravit líp.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam