• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Milku nemám ráda, ale tohle dneska nekdo prinesl k nam do prace a me to straslive chutna. Mozna je to tim, ze je tam karamel a mozna je to tim, ze ji je 300g :))

    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    LA_CHOUETTE: Amedei?
    to prodavaji i u nas? mrknu
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Ne zcela pozvolna se projídám narozeninovou smršťí cca 80% čokolád, začala jsem Amedei, která vyhrála letos v Londýně, pak Elysia 85%, taky ještě dobrá, teď Figaro 86% a je to citelný rozdíl takhle bezprostředně za sebou, Figaro má nepříjemně tučnou a obyčejnou chuť.
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    ALEXIS: To je možný, mrknu na to :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    TUVOK07: niej e ta orion intense zmeska? ja si matne pametam, ked som ju poprvykrat objavila, ze som na nej nieco take citala, ze je to "lahodna kombinacia mliecnej cokolady s prospesnymi ucinkami horkej" alebo nieco v tom zmysle... :)
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    I když je fakt, že Orion obecně docela jde.
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    Dostal se mi do ruky po čase Orion Intense.
    Zajímavé, má to být hořká a prý nejméně 52% kakaa - to je spíš klasifikace mléčné, ne?
    Každopádně to je jedna z mála čokolád od Orionu kde je opravdu cítit po chuti čokoláda a ne jen cukr a tuky.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    GHOSTDOG: a vo Fashion Arene v Sterboholich je tiez predajna Lindt, kde maju gulicky a ine male tvary na vahu a myslim, ze i za menej nez v My :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GHOSTDOG: jj, taky jsem si toho tam všimla - naštěstí jsem právě měla u sebe asi 20kč :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    BTW v novém máji (my) na národní je stánek lindt...zatím jsem koukala jen zběžně ale mají třeba koule na váhu apod.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    NANTHEI: jeej, ja jsem si nevsimla, ze tam bylo slovo makro :)
    chjo, nemam zivnostak ani karticku
    holt si necham zajit chut
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    Katalog čokolády jsem sice ještě neviděla, ale když otevřu lednici, mám tam katalog živej :-) Právě včera večer jsem chtěla spočítat druhy čokolády, ale dvakrát jsem se spletla a pak jsem to vzdala. Takže zas nevím, kolik jich mám.
    Sákryš, teď jsem si vzpomněla, vždyť na stole v obýváku mám narozeninovou výstavku, kterou jsem taky nepočítala! :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GHOSTDOG: maji nejakou stranku? Taky by mi muz mohl neco nekde koupit...mnam
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    GHOSTDOG: Já bych byl pro systematický postup... ;-)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    to já už píšu dopředu...zítra mi tam muž koupí co zakroužkuju:-)
    DEEKEY
    DEEKEY --- ---
    GOBERS: To ano, ale po katalogu se aspoň neztloustne:-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    GHOSTDOG: To je dobry masochismus, objednavat si jenom katalogy... :-D
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    Pávě dorazil makro leták/katalog luxusní čokolády...mňam!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Čokoláda prokazatelně snižuje stres. Zkoumaná dávka byla 40 g denně. (takže skoro půlka tabulky)
    http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=652906
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    SELLIGAN: :) já mám čokoládové záchvaty, kdy jí sním víc, ale v podstatě je to teď tak, že jsem si na jaře ve Vídni koupila čokoládu a načatou ji mám doteď...nicméně jsem mezitím ztrestala v práci několik čokoládových tyčinek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam